תפריט

הסרת שיער בלייזר הינה תהליך המורכב מסדרה של טיפולים בפערי זמן של לפחות 12 שבועות בין טיפול לטיפול. וזאת, על מנת שיהיה ניתן לתפוס את כלל זקיקי השיער הפעילים כשהשערה הצומחת בהם תהיה בשלב האנגן, השלב בו היא מחוברת לזקיק השיער, ניזונה ממנו ומהווה מוליך מושלם עבור קרן הלייזר בדרכה אליו.

בשלב האנגן, השלב בוא השערה מחוברת לזקיק השיער - רשת מרפאות פרופורציה

יחד עם זאת, אין זה אומר כי אנו רוצים להתהלך בתקופה שבין הטיפולים עם אותו שיער עודף שאנו מבקשים להסיר. ולכן, נשאלת השאלה כיצד נכון להסיר את השיער בין טיפול לטיפול?

כהתחלה, חשוב להבין כיצד טכנולוגיית הסרת השיער בלייזר עובדת.
ברשת מרפאות פרופורציה עובדים עם טכנולוגיית הלייזר החדשנית והמתקדמת בעולם "סופרנו טיטניום" אשר הורסת את זקיקי השיער בעזרת קרן לייזר ב 3 אורכי גל שונים
( 785nm,810nm, 1064nm ) החודרת אל שכבת הדרמיס בה נמצאים זקיקי השיער
( 2-4 מ"מ לעומק העור.)

קרן הלייזר מזהה את פיגמנט השערה ובכך מאתרת את מיקומה, מחממת אותה באופן ממוקד והורסת את זקיק השערה. זקיק שיער שנפגע, מאבד מיכולתו להצמיח שיער.
ועל כן, ישנה חשיבות יתרה לנוכחות השערה שכן היא זו שמוליכה את קרן הלייזר היישר אל הזקיק שברצוננו להרוס. בכל טיפול ניתן לפגוע בכ 10% מזקיקי השיער הפעילים ועל כן, כפי שצוין בתחילת מאמר זה, ההמלצה היא לביצוע סדרה של לפחות 10-15 טיפולים במרווחים של כ 12 שבועות בין טיפול לטיפול.

מריטת השערה מן השורש לא רק שתפגע משמעותית ביעילות תהליך הסרת השיער בלייזר, הרי שהיא גם תעכב ותדחה את מועדי הטיפול עד אשר תצמח חזרה.

גילוח לפני לייזר

אחד המיתוסים היותר מוכרים לגבי גילוח שיער עודף, הוא כי גילוח מעודד צמיחה רבה יותר או עבה יותר, אך הדבר אינו נכון. לגילוח קצוות השיער הנראות לעין, אין שום השפעה על כמות זקיקי השיער הפעילים הנמצאים בשכבת העור העמוקה יותר או על עובייה של השערה אשר תצמח בהמשך.

למעשה, גילוח השיער העודף מסייע לתהליך הסרת השיער בלייזר שכן חיתוך השערה חושף את חלקה העבה יותר ומעניק לקרן הלייזר שטח פנים רחב יותר של השערה לאיתור. קרן הלייזר מזהה ביתר קלות את הפיגמנט והורסת את זקיק השערה ומזקיק זה לא תצמח שערה יותר.

כיצד להיערך להסרת שיער בלייזר?

יש לתאם לעצמכם את התור הבא בהתאם להנחיות המטפל/ת ולגלח את האזור המטופל בקפידה בסכין גילוח חדשה ובתשומת לב יתרה וזאת על מנת למנוע חתכים בעור. במידה והאזור המטופל נמצא בחלקי גוף אליהם קשה להגיע, היעזרו באדם המקורב אליכם והימנעו מלעשות זאת בעצמכם, בשל הסיכון להיווצרות שריטות וחתכים.

ברשת מרפאות פרופורציה צוות מטפלות מנוסה, מקצועי ואדיב אשר ינחה אתכם כיצד בכל טיפול כיצד להיערך לטיפול הבא, יסייע וילווה אתכם לאורך כל תהליך הסרת השיער עד להשגת התוצאה. והלקוחות? הלקוחות מדברים בשם עצמם:

לקוחות ממליצים - רשת מרפאות פרופורציה לקוחות ממליצים - רשת מרפאות פרופורציה

מעוניינים בטיפולי הסרת שיער בלייזר, השאירו פרטים בטופס שבתחתית מאמר זה או תאמו לעצמכם פגישת יעוץ בקליק – פשוט לחצו על הבאנר:

 

 

נגישות