תפריט

על פי תכתיבי היופי התרבותיים להם אנו מצייתים, נושא המראה החיצוני והטיפוח היו נחלתן הכמעט בלעדית של נשים. במשך שנים, הטיפוח הגברי פיגר מאחור וכלל בעיקר בגדים (רק לאירועים חגיגיים כמובן), אפטר שייב או שעוני יד.

הסרת שיער אצל גברים

הופעתו של הגבר המטרוסקסואל ופתיחות כלפיי טיפוח גברי שינו את המגמות וכיום אסתטיקה ואופנה הן טריטוריות גבריות לגיטימיות אשר הולכות ומתפתחות.

הסרת שיער היא תחום טיפוח אותו גברים ממשיכים לגלות, ולפיכך הולך וגדל באופן עקבי. המראה החלק (לפחות באזורים מסוימים) נחשב מבוקש ואהוב על ידי נשים וגם גברים רבים מתחילים לאהוב את גופם נטול שיער, לחלוטין או לפחות חלקית.

אז מהן האפשרויות עבור גברים בתחום הסרת השיער? תתפלאו, אבל לא מדובר רק באזור החזה. גברים רבים מעדיפים להסיר שיער דווקא ממקומות אחרים ולהגיע למראה חלק ואסתטי.

הסרת שיער מהחזה:

נהוג לחשוב כי החזה הוא האזור הכי פופולרי ונפוץ להסרת שיער בקרב גברים, ובצדק. באופן כללי, זה נכון, אך מדובר בטרנד שמשתנה לאחרונה. אם עד לפני מספר שנים חזה גברי שרירי וחלק לחלוטין נחשב כאידיאל יופי, לאחרונה אנחנו עדים לשינוי כלשהו במגמה. בשנים האחרונות ישנה חזרה למודל הגברי המאצ'ו הישן של "פעם". כחלק מכך, גם תפיסת המראה הגברי האולטימטיבי משתנה ודבר זה בהחלט בא לידי ביטוי בראייה של חזה שעיר כגברי וסקסי. שיער החזה חזר להיות סממן גברי (גם עבור נשים) ובמקום הסרת שיער מלאה מאזור החזה, יותר ויותר גברים מבקשים להסיר את שיער החזה באופן חלקי ומבוקר ולהישאר עם חזה שעיר אך מסודר, זאת בעזרת טיפול ה לייזר טאץ' של פרופורציה.

הסרת שיער מהכתפיים והגב:

באופן לא מפתיע, שני אזורים אלו מהווים ביחד עם החזה, את האזורים הפופולאריים ביותר בקרב מטופלים גברים להסרת שיער בלייזר בפרופורציה. על אף מגמת ה"רטרו" בכל הקשור למראה הגברי, הדוגלת בחזרה למראה שעיר, עדיין הגב והכתפיים לא מהווים אזורים סקסיים להפגין באמצעותם את הגבריות ונשים עדיין מעדיפות שהגבר שלהן ייראה טוב בגופייה, קרי, נטול שיער בכתפיים ובגב.

גם עבור הגבר עצמו, לא רק מדובר בעניין אסתטי אלא גם מעשי. למשל בימי הקיץ החמים, עורף או גב שעירים יכולים להעיק ולהמאיס את החום עוד יותר.

הסרת שיער מהישבן:

המוני סקרים ושאלונים באתרי האינטרנט והמגזינים הנשיים הראו באופן די ברור, כי בכל הנוגע לישבן הגברי, ישנה נטייה לתמימות דעים בקרב הנשים – הן מעדיפות אותו חלק. נראה כי הגברים מצדם מגיבים למגמה, וניתן לחזות בעלייה בביקוש להסרת שיער בלייזר באזור הישבן מצד גברים. הישבן הוא אזור טיפול פשוט יחסית, ובמקרים רבים מטופלים בוחרים לכלול אותו בעקבות הליך דילול שיער מאזור הרגליים.

הסרת שיער מכל הגוף:

בד בד עם הפופולריות העולה של הסרת שיער חלקית, ניתן לזהות מגמה הפוכה – גברים שמבקשים להסיר שיער מכל הגוף באופן גורף. מעבר לאזורים הברורים (עורף, גב, כתפיים, חזה) ישנם מטופלים שמעוניינים להסיר שיער גם מאזורים פחות מובנים מאליהם עבור גברים, כמו בית השחי, ידיים או מפשעות. ישנם כאלה המרחיקים לכת ומעוניינים להסיר שיער גם מהאזורים המוצנעים, אך המומחים של פרופורציה ממליצים שלא לעשות זאת, שכן אחרי הכל מדובר בלייזר, ועדיף שלא לטפל בעזרתו באזורים המוצנעים בגוף.

בכל מקרה ובכל סוג של טיפול, יש לבדוק בטרם תחילת הטיפולים את התאמתו של הלקוח ומידת היעילות של הטיפול עבורו.

למידע נוסף על בדיקת ההתאמה לטיפולי הסרת שיער בפרופורציה

 

נגישות