תפריט

צמיחת שיער בקרב נשים

אצל נשים, ניתן להבחין כבר מגיל קטן בצמיחת שיער מוגברת, בעוד שהשערות הקטנות משמשות כפלומה על העור לפני הפיכתן לשערות של ממש. החל משלב ההתבגרות השיער שהיווה כפלומה באזורים שונים מתעצם ביחד עם התהליך ההורמונאלי והצמיחה של הגוף והשערות הדקות והזעירות הופכות לעבות ובולטות יותר כשאליהן מצטרפות שערות באזורים אחרים.

שערות ברגליים, במפשעות ובבית השחי

אצל רוב הנשים צמיחת השערות היא בעיקר באזור הרגליים, המפשעות ובית השחי – אזורים בעבורם הביקוש להסרת שיער הוא גבוה. רמת השיעור אצל נשים משתנה מאחת לשנייה בהתאם לגנטיקה המשפחתית ולהורמונים משתנים. אצל נשים מסוימות כמות השיער היא מזערית ואצל חלקן מוגברת עד מוגברת מאוד.

אזורי צמיחה מוגברת

ישנם אזורים, בהם צמיחה מוגברת של שיער מהווה בעיה וגורמת לירידה בביטחון העצמי ותחושת הערך. אזורי צמיחת שיער מוגברת באים לידי ביטוי באצבעות הידיים, אצבעות הרגליים, אזור פס בטן, פס חזה, גב תחתון ועליון, חזה, מסביב לפיטמה, ישבן, כתפיים ועורף.

הפתרון – הסרת שיער בלייזר

הטכנולוגיה המתקדמת של מכשיר הלייזר של רשת מרפאות פרופורציה, מעניקה מענה מצוין להסרת שיער באזורים הללו ובעזרתה ניתן לבצע טיפולי הסרת שיער הגורמים להיחלשותה של השערה ועד לאי צמיחה מוחלטת. זוהי טכנולוגיה בעלת יכולת ויעילות מקסימאלית בעבור הסרת שיער מאזורי הגוף השונים.

טיפולי הסרת שיער ברשת מרפאות פרופורציה מבוצעים על ידי צוות מיומן ומקצועי, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, עם מחירים מסובסדים לחברי קופות החולים.

 

נגישות