תפריט

אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר בקרב גברים הוא טיפול הסרת שיער בשיטת הלייזר.

הסרת שיער בלייזר לגברים – לא רק מהצוואר ומהעורף

תופעת צמיחה השיער אצל גברים שונה מאצל נשים ואף מאחד לשני. כמו כן, כל אחד ניחן ברמת שיעור אחרת – רמת שיעור זעירה, בינונית ומוגברת. חלק מהגברים בוחרים לוותר לגמרי על השיער באזורים שונים בגוף, כגון אזור החזה והבטן וחלקם מבקשים להפחית את כמות השיער, אך כן להשאירו.

עד לא מזמן הסרת שיער בלייזר לגברים באה לידי ביטוי ע"י בחירה של הסרת שיער מאזורים מסוימים כמו צווארון ה- V והעורף – אזורים פופולאריים שהשיער בהם חשוף לעין. אך עם הזמן אל מגמה זו הצטרפה מגמה נוספת בה ניתן לראות יותר ויותר גברים שבוחרים להוריד שיער מאזורים פחות חשופים, כגון: כתפיים, גב תחתון ועליון, ישבן, בית שחי והאזור המבוקש – הערווה.

הסרת שיער הערווה

תופעת הסרת שיער הערווה אצל גברים הפכה בתקופה האחרונה מטרנד לאידיאל היופי והאסתטיקה. הטרנד שחלחל לאט משחיינים לשחקני כדורגל ודוגמנים, העניק לגיטימציה ליתר הגברים להסיר את השיער מאזור המפשעות. הסיבה לתופעה זו היא בהחלט האופנה, אך אותה אופנה הפכה עם הזמן לתרבות של ממש.

להגביר את תחושת הנוחות

בעיני רבים, שיער הערווה יוצר חוסר אסתטיות כיוון שאזור זה אינו מאוורר מספיק והמגע לא נעים במיוחד. הסרת השיער באזור זה יוצרת נוחות תחת הבגדים, האזור מזיע פחות ובהתאם לזה מפריש הרבה פחות ריח. כמו כן, מראה חלק משיער מעניק מראה אסתטי ויפה יותר.

בטיפולי הסרת שיער ניתן לראות שחלק גדול מהגברים מבקשים להפחית את השיער באזורים מסוימים, כמו החזה, הבטן ובית השחי ובמקביל מבקשים להסיר לגמרי את השיער מאזורים כמו הכתפיים, גב תחתון ועליון ועורף. גם באזור הפנים ניתן לראות את השמירה על המאפיינים הגבריים אך עם דגש חזק על האסתטיקה.

שילוב בין המראה הלא מגולח למראה המושקע

רוב סמלי הסקס שאנו נתקלים בהם באמצעי התקשורת השונים מציגים בפנינו פנים לא מגולחות מצד אחד, אך מושקעות לחלוטין מצד שני. חלק גדול מהגברים בוחרים להוריד שערות מאזורים שונים בפנים, כגון: האף, בין הגבות, מצח ועצמות לחיים – בכך מרוויחים מראה גם טבעי וגם אסתטי.

טכנולוגיה מתקדמת להשגת התוצאה המתאימה

רשת מרפאות פרופורציה המובילה בתחום הסרת שיער בלייזר, מציעה סדרת טיפולי הסרת שיער בשיטה מיוחדת לעיצוב השיער, הכוללת בתוכה שילוב של תהליך טיפול ייחודי בעל שימוש במספר טכנולוגיות ומשחק של עוצמות טיפול המשתנות בהתאם לשלבי הטיפול השונים ומעניקה את היכולת להגיע לתוצאה המבוקשת.

 

נגישות