תפריט

פגישת ייעוץ טרם תחילת הטיפול

טיפולי הסרת שיער בלייזר למעשה מסייעים בהפסקת צמיחת השערה באזור המטופל באמצעות פגיעה ישירה של קרן הלייזר בזקיק השערה והשמדתו. בטרם ניגשים לטיפולי הסרת השיער, מוסברים בפגישות הייעוץ הכללים החשובים להצלחת הטיפול, ביניהם הימנעות מחשיפה לשמש, גילוח השיער בין הטיפולים וכדומה. בפגישה ניתנת התייחסות אפילו אל מידת גוון העור והשערה שלכם וכן מוסברת מידת ההצלחה לאור הנתונים האישיים של כל מטופל. יש לציין כי גם לגיל ולאזור הטיפול השפעה לא פחות קריטית ומכרעת על הצלחת הטיפול.

השפעת הגיל על אזור הטיפול

נשים:

נערות צעירות המבקשות לעבור את הטיפול על מנת להיות מוכנות לקראת חגיגות בת המצווה שלהן עלולות להתאכזב. באופן כללי טיפולי אסתטיקה שונים, קל וחומר ניתוחים פלסטיים, מבצעים בבגירים בלבד, כלומר- כאלה שעל פי החוק מלאו להם 18 שנים ומעלה.
נכון שמדובר בטיפולי הסרת שיער בלייזר ובתחום טיפול זה כן ניתן להתגמש עם גיל המטופל, אבל בכל מקרה בכל מה שנוגע לנערות, הגיל המומלץ להתחלת טיפול יעיל ואפקטיבי הוא כ14 וכשנתיים לאחר התחלת המחזור.

נערות הצעירות מכך, עלולות להתאכזב ממידת הצלחת הטיפול בשל העובדה שטרם הגיעו לייצוב ואיזון הורמונאלי. המועד המתאים ביותר להתחלת טיפול הוא בחלוף שלוש-ארבע שנים מיום קבלת המחזור הראשון בהיותו סדיר ועקבי ומדובר בתום תקופת ההתפתחות המינית שלהן.

גברים:

אנחנו כל כך שמחים לכתוב על הקטגוריה הזו מכיוון שזה לא מובן מאליו שגברים נמצאים בזירת האסתטיקה- ועוד בתחום הסרת השיער בלייזר – באופן כל כך טבעי ובאחוזים גבוהים במיוחד. גברים שמעוניינים בהפחתת שיער בלייזר, חשוב שייקחו בחשבון שגם אצלם נושא ההורמונים הינו פקטור מהותי במידת הצלחת הטיפול וכי באופן ממוצע הגיל המומלץ לאור זאת לאזורים מסוימים, הוא בסביבות גיל 17 ומעלה. כל המבקשים להסיר שיער מיותר וסורר מאזור הכתפיים והגב מתבקשים להמתין לגיל מאוחר עוד יותר, שכן גברים מוסיפים להצמיח שיער עד שלהי שנות ה-30 שלהם ועל כן מידת ההצלחה נעוצה גם בגיל שבו מומלץ להתחיל.

מנהלת תחום הלייזר אצלנו ברשת מרפאות פרופורציה עושה סדר נחרץ בדברים: "בכל מה שקשור בגיל שבו אפשר להתחיל, חשוב מאוד להיות זהירים. נכון, הממוצעים מדברים על הגילאים שצוינו, אבל פגישת הייעוץ המקדימה תהיה זו שתוכל להכריע באופן סופי ומוחלט האם מומלץ יהיה להתחיל בטיפול או שמא להמתין; בגברים, מידת השיעור של האזורים המבוקשים היא זו שבסופו של דבר תקבע האם ניתן להתחיל בטיפול שתוצאותיו יהיו אפקטיביות באזורים כמו הגפיים התחתונות, הזרועות, החזה וכדומה. בכל הנוגע לאזור הגב והשכמות, אכן הגיל המומלץ הוא מאוחר יותר ובכפוף לרמת הצמיחה באזור. בנוגע לנשים; גם כאן, מומלץ להתחיל בטיפול לאחר סיום ההתבגרות המינית, וכשלוש-ארבע שנים לאחר קבלת מחזור הראשון כשהוא סדיר. חשוב לציין שלצד הפרמטר הזה של הגיל וההתבגרות המינית, יש לקחת בחשבון את גון העור, גוון השערה וכמובן, מחלות רקע ומצבו הבריאותי של המטופל".

נגישות