תפריט

הסרת שיער בלייזר - הדרך הכי בטוחה להסרת שיער

אז איך זה בדיוק עובד?

קרני הלייזר עושות שימוש כמעט בכל תחום וקטגוריה הקשורים לחיי היום יום שלנו. הסרת שיער בלייזר היא הליך שעושה שימוש בקרני הלייזר היעילות, על מנת להפחית עד להפסיק לחלוטין, את צמחית השיער באזורים שונים בגוף באמצעות סדרה של טיפולים.

מכשיר הלייזר עושה שימוש באנרגיית קרן הלייזר המחממת את השערה לכל אורכה עד לשורש עצמו. החימום גורם להרס של זקיק השערה, ולכן לא תחזור לצמוח שוב.

הלייזר הוא מכשיר המצריך ידע ומיומנות להפעלה יעילה ובטוחה, שכן נדרשת התאמת עוצמת הפעולה של המכשיר באופן אינדיבידואלי לכל מטופל ועל מנת להיות בטוחים שהתוצאה תהיה אפקטיבית ובריאותך תשמר לצד מינימום תופעות לוואי, יש לוודא כי הטיפול מבוצע על ידי איש מקצוע מיומן שהוכשר לטפל במכשיר.

מכונים רבים עושים שימוש בביטוי "לייזר" בצורה מוטעית ומטעה ועל כן מטופלים רבים מתבלבלים בין טכנולוגיית הלייזר לבין טכנולוגיות מחליפות לייזר כגון IPL ו- SHR. היתרונות שקיימים בלייזר לא נמצאים בשיטות האחרות, שכן הן פועלות בשיטה שפולטת קרן אור שאינה בעלת עוצמה וריכוז גבוהים כמו בלייזר. שימו לב, שבשיטות אלה יידרש המטופל לעבור מספר טיפולים גבוה יותר והתוצאה לא תהיה אפקטיבית באותה מידה.

מהן ההנחיות כשמסירים שיער באמצעות מכשיר הלייזר?

הטיפולים מיועדים לנשים וגברים כאחד. ויש לתת דגש ולהדרכה המקדימה של איש המקצוע המטפל בכל הקשור למועדי הטיפול, אופן החשיפה אל השמש במהלכו וכדומה. אחת הסיבות שיכולות לגרום לתופעות לוואי בזמן תהליך הטיפול הוא טיפול עוקב לא תקין. הסרת שיער בלייזר מתבצעת בסדרת טיפולים שכמותם מותאמת אישית לכל לקוח/ה, כאשר הזמן שנדרש להמתין מטיפול לטיפול הוא כ- 12 שבועות. בתדירות שונה מזו עלול הטיפול להזיק לעור ולכן יש להקפיד על הפרש זמן מוגדר וקבוע עד לטיפול השישי בו מתבצעת הערכה מחדש, וברוב המקרים המרווח שבין הטיפולים גדל לכדי ארבעה חודשים, שכן אופייה של השערה משתנה והיא הופכת לדקה ופלומתית יותר ויותר.

הדגשים שיש לתת: המרפאה וסוג המכשיר!

חשוב לוודא שבמרפאה בה בחרתם הטיפול מתבצע על ידי מכשיר לייזר ולא בשיטה אחרת, כמו גם את העובדה שהמטפל עבר הכשרה מקצועית ויודע להפעיל את המכשיר. תופעות לוואי כגון נפיחויות, כוויות שמש וכו' הן נדירות מאוד אך יכולות להיגרם במידה ונעשה שימוש לא נכון במכשיר.

חשוב לוודא שלמרפאה אליה בחרתם ללכת יש אישור ממשרד הבריאות ונמצאת תחת פיקוח רפואי.

ברשת מרפאות פרופורציה הטיפולים מתבצעים על ידי מכשיר "לייטשייר". מכשיר זה הנו אמין ויעיל ומשלב בתוכו חידושים טכנולוגיים המסייעים לזירוז תהליך הסרת שיער. להבדיל ממכשירים אחרים, הלייטשייר פועל באופן אחיד על כל גווני העור ומאפשר התאמה וכיול של אורך קרן הלייזר. המכשיר מיוחד לטיפולי הסרת שיער בלייזר ויעיל לבעלי עור כהה, בהיר, שחום, ו/או לבעלי שיער צפוף וכהה או דליל ובהיר כאחד!

למכשיר אישורי בטיחות של ה- FDA האמריקאי, ה- CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי ובשימוש הנכון על ידי איש מקצוע מיומן, הוא מהווה את הפתרון היעיל והנוח ביותר להסרת שיער בצורה מיטבית.

 

נגישות