תפריט

סנטר כפול – מקור למבוכה

אצל אחדים מדובר בתופעה הנובעת מהשמנה, אצל אחרים הסיבה היא גנטית. במקרים רבים, זה מתרחש במהלך הזמן כאשר השרירים הופכים רפויים וכוח המשיכה פועל על העור. כך או כך, נראה כי מרגע שהוא מתמקם – קשה עד בלתי אפשרי להסיר אותו. כך שבין אם נולדתם איתו ובין אם הצטרף איפשהו במהלך הדרך, הסנטר הכפול לא הולך לשום מקום.

מדבור בתופעה אשר פוגעת באיכות החיים ואפשר להבין למה. את מצבורי השומן האחרים בגוף כמו בירכיים, בישבן או בבטן אפשר להסתיר בעזרת בגדים רחבים, ארוכים או שחורים, אך הסנטר הוא חלק מהפנים שלנו ולכן אותו אי אפשר להסתיר. סנטר כפול עבור רבים הוא מקור למבוכה, בטחון עצמי נמוך ודימוי גוף שלילי, גם אם לא מדובר באנשים הסובלים מהשמנה.

Neck Tite – המסת שומן בעזרת גלי רדיו

והיכן שהדיאטה נכשלת, מגיע מקומו של טיפול ה-body tite. אם לדייק, לטכנולוגיה המשמשת לטיפול באזור הפנים קוראים neck tite, והיא פועלת על אותו עקרון של המסת שומן בעזרת גלי רדיו.

כמו במקרה של body tite, טכנולוגיית neck tite פועלת על ידי חימום תאי השומן באופן אחיד וממוקד, עד להמסתם וניקוזם מחוץ לגוף. גם כאן מדובר בהליך המאופיין בפולשנות מינימלית, כאשר הצינוריות הזעירות דרכן מנקזים את השומן המומס מחוץ לגוף, מוחדרות מאחורי האוזן וכך לא נותרות צלקות נראות לעין באזור הפנים.

בדומה ליתרונות טיפול ה-body tite באזורים אחרים בגוף, גם במקרה של טיפול בסנטר כפול, עצם החימום מעודד את הגוף לייצר קולגן וכך מושגת גם תוצאה של עור הדוק יותר באזור המטופל, כך שהסנטר הכפול נעלם ועור הפנים נראה הדוק ומתוח יותר.

כמו כן, מדובר בטיפול שהתאוששות ממנו יחסית מהירה והחזרה לשגרה מתאפשרת ברוב המקרים לאחר מספר ימים בודדים.

למי מתאים ה-Neck Tite?

הטיפול הינו אידאלי עבור אנשים בריאים, בעלי משקל תקין ומצבורי שומן אשר עמידים בפני דיאטה ופעילות גופנית. הטיפול מותאם לסוג העור ולכמות העודפת של עור באזור המטופל.

תוצאת הטיפול משדרגות את מראה הפנים בכמה דרגות. ראשית, הידוק העור משווה מראה צעיר ורענן יותר וכמובן היעדר הסנטר הכפול מעניק מראה חטוב ורזה אשר מבליט את הפנים עצמן ללא תשומת לב לאזור הסנטר.

למידע נוסף אודות Neck-Tite באזור הסנטר
מלאו את הטופס משמאל או התקשרו 5599*

נגישות