תפריט

הגדלת חזה - מאיזה גיל אפשר?ניתוח הגדלת חזה – ביקוש הולך וגובר בכל גיל

מעניין לציין שנשים רבות עוברות ניתוח הגדלת החזה בגילאים שונים (לפעמים מפתיעים) מסיבות מגוונות שנחלקות לפי העשור בו הן נמצאות:

הגדלת חזה בעשור השני והשלישי:

נכון, ישנן גם בנות עשרה שעוברות ניתוח הגדלת חזה בטרם מלאו להן 18, אבל הללו בודדות מאוד וברוב המקרים הרופאים, האתיים והמקצועיים שביניהם, בוחרים לא לבצע את הניתוח אלא אם מדובר באי סימטריה מורגשת, או בבעיה אסתטית חמורה הבאה לידי ביטוי בחזה שטוח לגמרי, למשל, שמוביל לבעיות חברתיות ופוגעות בביטחונה העצמי של הנערה. במקרים האחרים, רופאים לא מבצעים ניתוחים בבנות מתחת לגיל 18 ולכן, ברוב המקרים, הנערות הללו דוחות את מועד הניתוח לאחר שירותן הצבאי. בשנות ה20 לחייהן מגיעות הצעירות למפגשי הייעוץ כשבלבן (ובראשן) סיבה אחת עיקרית: הן רוצות להרגיש נשיות יותר, ושואפות למלא את המחשופים ואת בגד הים בצורה הכי מלאה שרק אפשר. הרופאים (שוב- האתיים שביניהם) – מסרבים בדרך כלל להגדיל את החזה מעבר לגודל השתל שהם רואים כנכון ואסתטי עבור אותה צעירה, וממליצים להן לשקול אלמנטים כמו כאבי גב, פרופורציות גוף וגם השלכות עתידיות יותר כמו התמלאות השד בהיריון ובתקופת ההנקה, כגורמים שבהם יש להתחשב בבחירת גודל השתל. עוד ניכר כי הצעירות מבקשות להיראות כמו הסלבריטאיות שכובשות את שערי המגזינים וסיבה עיקרית נוספת בה נוקבות הצעירות כסיבה להגדלה – היא הרצון למצוא חן בעיני בן הזוג הקיים או הפוטנציאלי.

הגדלת חזה בעשור השלישי והרביעי:

נשים בשלות שעברו כברת דרך מסוימת בחייהן כבר יודעות ברוב המקרים שלא רק המחשוף, ההנאה של בן הזוג והרצון להיראות כמו מפורסמת הן הסיבות העיקריות להגדלת החזה. נשים הניגשות למרפאות הייעוץ שלנו על מנת לבחון את האופציה להגדלה, הן בדרך כלל נשים שהשינויים הפיזיים בגופן גרמו להן לרצון לשפר את החזות: בין אם הריונות, הנקות, שינויים קיצוניים במשקל הגוף ואפילו פעילות גופנית לא מבוקרת שגרמו לשד להראות שונה, הם בין הסיבות העיקריות והמובילות לביקור אצל הכירורג הפלסטי. הנשים הללו מבינות, באופן די גורף, שעליהן להתחשב בעצתו של הרופא לגבי גודל השתל וכמעט במאת האחוזים גם מסכימות עם דעתו. מדובר בעשורים בהם המראה של החזה, יכול לשפר פלאים את חזותה הכללית של כל אישה, והדבר בא לידי ביטוי גם אם מדובר בהרמה קלה, או בשתל יחסית קטן אך עגלגל.

הגדלת חזה בעשור החמישי והשישי:

כן, יש נשים שמבקשות להגדיל את החזה גם כשהן נושקות לגיל הזהב! בדרך כלל מדובר ברצון פנימי עז של האישה לחזור ולהרגיש שוב צעירה. נשים לא מעטות סיפרו לנו שהן פונות להגדלת החזה על מנת להצליח לשמור גם על הגוף צעיר, שכן פועמת בתוכו נפש צעירה ותוססת. מקרים נוספים הם כמובן פתיחת פרק נוסף בחיים הזוגיים של אותה אישה, המבקשת להיות אטרקטיבית עבור בן זוגה ועבור עצמה. היום, עם מנתחים כל כך מיומנים, שיטות פשוטות ומהירות וגם ידע ופיתוח טכנולוגי רב, גם נשים בוגרות יכולות להיכנס בביטחון מלא אל חדר הניתוח ולצאת ממנו בריאה ומאושרת.

הגדלת החזה היא כבר לא הליך שעושים ממנו עניין. צעירות כבשלות מודעות לכל השיטות וסוגי השתלים ויודעות שהן יכולות לחיות עם ההגדלה בשלום ובבריאות איתנה למשך שנים.

ובינינו… לפעמים הסיבות החיצוניות והפנימיות ממש לא משנות, אלא הסיפוק מהתוצאה.

למידע נוסף על ניתוח הגדלת חזה.

נגישות