תפריט

אם את שוקלת לגשת לניתוח הגדלת חזה את בוודאי יודעת שההחלטה הראשונה והחשובה ביותר שאת צריכה לעשות היא בחירת הרופא המנתח.

ריכזנו עבורך את שבע ההמלצות החשובות ביותר כאשר את מחפשת רופאים מומלצים להגדלת חזה:

 

 1. ניסיון
  ברחבי הארץ ישנם מנתחים פלסטיים אשר מתהדרים ביכולתם לבצע מגוון של ניתוחים. אבל את רוצה לבחור ברופא מנתח בעל ניסיון עשיר בסוג הניתוח שאת מבקשת לעבור, במקרה הזה: ניתוחי הגדלת חזה. דאגי לשאול את הרופא כמה שנים הוא עושה ניתוחי הגדלת חזה וכמה ניתוחים כאלה הוא מבצע בשנה בממוצע. ההתמחות בסוג ניתוח פלסטי ספציפי היא בעלת ערך עצום עבורך שכן כך תוכלי להיות בטוחה שאת באמת בידיים הטובות והמנוסות ביותר.
 2. המלצות אותנטיות
  את רוצה ללכת לפגישת ייעוץ אצל רופא בעל ניסיון רב בניתוחי חזה וחשוב מאוד שיהיה זה רופא שהמטופלות שלו מרוצות! בקשי מהרופא או היועצת לשוחח עם מטופלות שעשו אצל הרופא את אותו הניתוח. הכיני רשימת שאלות שמעניינות אותך, שילמדו אותך על מהלך הניתוח ושלבי ההחלמה וכל הדברים שחשובים לך בכדי לקחת את ההחלטה הטובה ביותר עבורך.
 3. איכות השתלים
  בדקי עם איזה סוג של שתלים להגדלת חזה הרופא עובד. בשוק יש מגוון גדול של שתלים המיוצרים על ידי חברות שונות מהארץ ומהעולם. את רוצה לדעת שהרופא שלך עובד רק עם שתלים של חברות שיש להן אישור של ה-FDA וה-CE, עם תווי תקן, שעברו מבדקי בטיחות מחמירים.
 4. תמונות לפני ואחרי = תיק עבודות
  אחד הכלים החשובים בבחירת הרופא המנתח שלך הוא עבודות קודמות שעשה. תמונות לפני ואחרי ניתוח הגדלת חזה נותנות אינדיקציה מעולה ליכולת של הרופא לבחור סוג וגודל של שתלי סיליקון ולמקם אותם בצורה שמחמיאה לגופה של המטופלת. רופא שהוא מנוסה בניתוחי הגדלת חזה יוכל להציג לך מבחר של תמונות לפני ואחרי של מטופלות שלו.
  זכרי שאין אפשרות לשחזר במדויק את השדיים של מטופלת מסוימת, מפני שכל אישה שונה מרעותה בפרמטרים כמו עובי ואלסטיות העור, גודל ומיקום השדיים לפני הניתוח, גודל הפטמה וכן הלאה.
 5. עבודת מחקר
  השקיעי זמן בעבודת מחקר על הרופא שלך ובדקי שעבר התמחות רפואית בכירורגיה פלסטית.
 6. כימיה
  אחרי שעשית את שיעורי הבית ויש לך 2-3 רופאים מומלצים להגדלת חזה שאת מתלבטת ביניהם, שאלי את עצמך איזה רופא גרם לך להרגיש הכי נינוחה ובטוחה? מי מהרופאים שפגשת נסך בך תחושת ביטחון ובמי את נותנת אמון? יש רופאים שהם יותר טכניים ופחות אמפתיים, יש רופאים שלא אוהבים לדבר ולהסביר – בחרי את הרופא לפי תכונות האופי שחשובות לך!
 7. "אבא ואימא"
  רופא בעל ניסיון רב בניתוחי חזה, שיש עליו המלצות חמות ואותנטיות ותיק עבודות (תמונות לפני ואחרי) מרשים – זו התחלה חשובה מאוד בבחירה שלך. שיקול נוסף שאנו ממליצים לתת לו משקל בבחירה הסופית היא המעטפת של הצוות שעובד עם הרופא: האנשים שילוו אותך בתהליך: מפגישת הייעוץ, דרך ההכנה לניתוח, הניתוח עצמו, תקופת ההחלמה והביקורות שלאחריו.
  כשאת בוחרת ברשת מרפאות פרופורציה את יכולה להיות בטוחה שצוות מקצועי שלם עוטף ומלווה אותך בתהליך. את יודעת שגם במקרה שהרופא פורש או עוזב את הארץ, תמיד תהיה לך כתובת לשאלות ובקשות, מענה אישי ואנושי שזמין עבורך גם שנים לאחר הניתוח.

בהצלחה!

נגישות