תפריט

סודות היופי של סלבס נחשפיםטיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים אצל סלבס

היום, לא רק שהכוכבים והידוענים לא מסתירים, אלא שמדורי הרכילות והחברה השונים שעוקבים באדיקות אחרי אותם סלבריטאים, מפרסמים במדוריהם כי זו או אחרת ביקרה במרפאה או אצל המנתח הפלסטי ואותם ידוענים לא מכחישים וגם לא מסרבים להגיב; נהפוך הוא, הם משתפים פעולה ומפרגנים לקוראים בטיפים, ולעתים אף ממליצים. כך היה כשהצעירה הנצחית חני נחמיאס ביקרה אצלנו במרפאה בעזריאלי וכך היה כשכוכבת הרוק האמתית של ישראל, רותי נבון, קיבלה טיפול העלמת קמטים בסניף שלנו ברעננה.

הטיפולים האסתטיים של הידוענים: שיתוף המעריצים

בחו"ל המצב אפילו מתקדם עוד יותר. יש יאמרו קיצוני… לא רק שהידוענים לא מכחישים, הם אפילו משתפים את המעריצים שלהם בתהליך ומזמינים את כל העוקבים אחריהם ברשתות החברתיות להתלוות אליהם, וירטואלית כמובן, אל הניתוח או הטיפול.

קים קרדשיאן, בריטני ספירס ועוד

לא מזמן שיתפה קים קרדשיאן את כל העולם כשהעלתה לטוויטר שלה תמונה בה רואים אותה מקבלת טיפול פנים ייחודי באדיבות נוזל אדום שנמרח על פניה והכותרות בכל האתרים והמגזינים זעקו כי סוד הנעורים של הקרדשיאנית הוא שימוש בדם טרי למיצוק עור הפנים. גם הזמרת בריטני ספירס סיפרה לא מזמן כי לא ממש חיבבה את האף שלה (שלכל הדעות היה חמוד ומתאים לה מאוד) ואת שפתיה הדקיקות וכי עברה באופן מסיבי תחת סכינו ומזרקו של הרופא הפרטי שלה. מאוחר יותר אף טרחו עורכי הצהובונים לספר כי הספירסית לא מתכוונת לעצור שם וכי היא מתכננת לשפוך עוד כמה מאות אלפי דולרים על הידוק, מיצוק, הרמה וחיטוב של איברים נוספים בגופה.

הגדלת החזה של פארה אברהם

התופעה הזו הופכת קיצונית עוד יותר כשמדובר בכוכבות פורנו או כוכבות תכניות ריאליטי כאלה ואחרות. שם, אין חוקים והשמיים הם הגבול. פארה אברהם בת ה-22 מוכרת ככוכבת של תכנית ריאליטי שמלווה נערות שהפכו אמהות בגיל ההתבגרות. את הבמה שקיבלה מינפה הגברת על מנת להכניס את הצופים גם אל תוך חדר הניתוח שלה כשהיא עוברת הגדלת חזה (בפעם השנייה אם אתם מתעקשים). עוד הרהיבה פארה וסיפרה כי הצליחה לעמוד בכל הניתוחים והתיזוזים האלה בגבורה תוך שהיא מלהטטת בין טיפול בתינוקת ובין סיום הלימודים ולקינוח המליצה בכל פה לעשות כמוה כי זה "שיפר לה את הביטחון העצמי וגם לה להרגיש הרבה יותר אישה"… והיא לא הייתה הראשונה ולא תהיה האחרונה (אנחנו עוד מחכים לעדכונים מגזרת פמלה אנדרסון שעוד לא החליטה איך היא אוהבת את גודל השדיים שלה…)

נטלי דדון והניתוח

לפני שאתם מצקצקים בלשונכם ומנידים בראשכם על התופעה "ההוליוודית" הזו הביטו סביב. גם בישראל ראינו לא פעם סלבס שאת ניתוחי הגדלת החזה שלהן האדירו על גבי שערי עיתונים וסיפרו בכל פה עד כמה הניתוח שינה את חייהן לטובה והיטיב עם חשבון הבנק שלהן כי לפתע היו נחשקות ועסוקות יותר. כשהדוגמנית נטלי דדון החליטה לדבר על הניתוח שביצעה בשדיה זה היה נראה מהלך טבעי שידוענית אחריה עוקבים כל כך הרבה אנשים בישראל, תחלוק עימנו גם את הפרט האישי והפרטי הזה- וכשדלית זריהן כוכבת "היפה והחנון" לוותה על ידי צלמי פפראצי עד לשערי פתח חדר הניתוח בו הוגדלו שדיה זה היה נראה כמעט… שגרתי.

כשאנשים זרים לחלוטין מקבלים הצצה בהתנדבות לתהליך כל כך מורכב רגשית ונפשית, מעין זה, מזל שהנושא נלקח ברצינות התהומית לה הוא ראוי על ידי הרופאים שלנו, שלא מקלים ראש בכל מתעניין שמתיישב מולם על כיסא הייעוץ.

 

נגישות