תפריט

כולנו מכירים את רגעי האדרנלין בחדר הכושר, את רעש המשקולות וקריאות הניצחון כשעוד שיא נשבר. גברים רבים עוסקים במגוון פעילויות ספורט שונות ומגוונות, מריצה ושחיה ועד טיפוס צוקים מתוך מודעות לשיפור אורח חייהם, אך מעטים בלבד יודעים כי דווקא טיפול אסתטי פשוט יכול להעניק להם יתרון תחרותי.

עד כמה שזה יישמע מגוחך, לא מעט אתלטים כבר גילו כי שגרת טיפולי הסרת שיער בלייזר מעניקה להם יתרון על פני אחרים בתחומי ספורט שונים והדעה הרווחת היא,
כי חוסר שיער מוריד את התנגדות הגוף מול רוח ומים ובכך הופך אותם למהירים יותר אך יתרונות הטיפול אינן מסתכמות בכך, והן רבות ומגוונות.

היתרון האסתטי

בראש ובראשונה אין מנוס מלהתייחס ליתרון האסתטי הכה ברור של תהליך הסרת שיער לגבר. גם אם אינך מתאמן לאולימפיאדת פריז 2024,
הרי שבחרת באורח חיים בריא וגוף בריא חייב נפש בריאה, ועל כן, למראה הגוף יש חלק חשוב בתחושת הביטחון העצמי ובתחושת ההצלחה מהעבודה הקשה שכבר השקעת בה.
מי מאתנו לא היה רוצה להשוויץ בחופשיות בשרירים המפותחים בחדר הכושר או בחוף הים, להתגאות במבנה הגוף שהזענו עבורו ימים ולילות בדייט או אפילו סתם במפגש חברתי כזה או אחר?

ואם להתייחס לספורט תחרותי, הרי שבתחומי ספורט מסוימים כגון פיתוח גוף,  אסתטיקה של הגוף אף מהווה קריטריון מהותי בתחרויות עצמן.
"בודי בילדרים" מעבר לשגרת אימונים קשוחה ותזונה עשירה בחלבון המעודדת פיתוח שרירים, מקפידים גם הם על הסרת שיער ושיזוף הגוף על מנת שיכולו להציג את תוצאות אימוניהם הקשים באופן הטוב ביותר.

יתרון תחרותי מוכח

תופתעו לשמוע כי לתהליך הסרת השיער בלייזר לגבר, גם יתרונות פונקציונאליים מוכחים. מחקר אשר פורסם בכתב העת "Journal of Medicine and Science in Sports and Exercise" הראה כי רצים המקפידים על שגרת הסרת שיער, מקצרים את זמן הריצה במקצה 100 מטרים ב 0.01 שניות ועד 5.7 שניות במהלך מרתון.

ומחקר דומה שנערך על ידי הקולג' "American College of Sports Medicine" מצא כי שחיינים נטולי שיער במקצה 400 מטרים, הפגינו ביצועים טובים יותר,
שיפור באורך תנועת החתירה והפחתה בכמות החומצה הלקטית בדם (חומצת חלב המצטברת בשריר כתוצאה ממאמץ הגורמת לכאבי שרירים).

יתרונות נוספים לתהליך הסרת שיער לגבר המתאמן, מורגשים גם לפני ואחרי האימון עצמו. למשל, בעת בחירת ולבישת פריטי לבוש צמודים כמו בגדי רכיבה או גלישה, קבלת עיסויים,
טיפול בפריחות עור הנוצרות מרכיבה ממושכת ואפילו הפחתת הסיכוי לזיהום וריפוי מהיר יותר של פצע הנוצר באזור נטול שיער.

יעל סבג, מנהלת תחום הסרת שיערת בלייזר ברשת מרפאות פרופורציה מעידה כי כיום, הודות להתפתחות טכנולוגית בתחום הסרת השיער בלייזר ופיתוח מכשור חדשני הנקרא Soprano Titanium יכולים גברים להסיר שיער ביעילות, במהירות, ללא כאבים וללא כוויות בכ-10 טיפולים בלבד. וכשהטכנולוגיה כה נגישה, מה הפלא כי אתלטים רבים בעולם כגון הכדורסלן לברון ג'יימס האגדי, הג'ודוקא פיטר פלצ'יק ואפילו הנינג'ה הישראלי יובל שמלא, מציגים גוף אתלטי מרהיב ונטול שיער.

בין אם מדובר בבחירה אסתטית או אסטרטגית, בסופו של יום, אתלטים רבים בוחרים לכלול בשגרת האימונים שלהם, שגרת טיפולי הסרת שיער בלייזר המעניקה להם יתרון.

מעוניין לשמוע עוד אודות הסרת שיער בלייזר לגבר?
תיאום פגישת ייעוץ מעולם לא הייתה כה קלה, לחץ כאן לתיאום פגישת ייעוץ ובחר את המקום והזמן הנוחים לך, או השאר פרטים בטופס שבתחתית מאמר זה, ונציג ייצור עמך קשר.

נגישות