תפריט

להסיר את מצבורי השומן

הכל ארוז, השיער והאיפור מתוקתקים ואפילו בגד ים הכרחת את עצמך לקנות לקראת המאורע החגיגי הזה שנקרא "יציאה לחופשה"…
אבל בכל זאת, מעיקה עליך המחשבה שבמהלך החופשה תאלצי להסתיר בכל אמצעי זמין את הבטן המשתפלת או את השומן העודף באיזור הירכיים…

בודי טייט – פתרון זריז לקראת החופשה

אז גם אם את ממש חודש לפני ההמראה, טיפול בודי טייט – המסת שומן ממוקדת ואפקטיבית – יכול להוות עבורך פתרון מושלם!
הטיפול הייחודי כולל גם את מיצוק העור חיטוב האיזור!
בודי טייט הינו טיפול אסתטי מהפכני שמטפל בצורה נהדרת בכל מה שקשור לעודפי שומן ממוקדים, כל זאת באמצעות המסת השומן בגלי רדיו. הבטן, הירכיים, הישבן והזרועות שלכם יכולים להיראות חטובים ורזים יותר.

אז מה זה בודי טייט (המסת שומן)?

במהלך הטיפול, שאמנם מתבצע בחדר ניתוח פרטי אך כולל משך החלמה קצר במיוחד, מומסים עודפי השומן המבוקשים באמצעות גלי רדיו חמימים אשר מפרקים לחלוטין את אותו מצבור והופכים אותו לנוזלי. הנוזל השומני זולג אל מחוץ לאיזור באופן מבוקר, ובמקביל לכך, מונח עליו מעין משטח שנועד להחליק את העור שמעליו, כך שבשום אופן לא ייוותרו עודפי עור מדולדלים או שישארו מתחת לפני שיטחו גושי שומן שלא פורקו כראוי.

עור מוצק, אלסטי ומתוח יותר

הודות לגלי הרדיו, העור גם מקבל "הוראה" לייצור מוגבר של קולגן, ובכך למעשה מחדש את עצמו והופך זוהר, מוצק ואפילו אלסטי הרבה יותר.
בתום התהליך יולבש על האיזור המטופל מעין מחוך אלסטי מיוחד שתכליתו לשמור על האיזור מהודק וארוז למספר שבועות, על מנת שיחוטב אפילו עוד יותר.

טיפול מושלם – גם לאיזורים הקטנים בגוף

חודש מיום הטיפול כבר תוכלו לחוש בצמצום ההיקפים של האיזור שטופל וחודשים לאחר מכן, תשימו לב שהצטמצמתם בעוד מספר מידות במכנסיים הודות לטיפול הבודי טייט החדשני. הטיפול הזה מתאים במיוחד גם לאזורים קטנים כמו סנטר כפול.
אבל בואו נתרכז כרגע בחופשה שלכם ובעובדה שלאחריה, אתם פשוט תתאהבו בעצמכם מחדש…

 

נגישות