תפריט

10 טיפים לפני הגדלת חזהלפני הגדלת חזה – דברים שחשוב לשקול

מתעניינת בניתוח הגדלת חזה? ישנם גורמים שונים שכדאי לך לשקול עוד לפני שתגיעי לפגישת הייעוץ:

אל תבחרי את גודל השתל על פי גודל חזייה

לכל אחת מאתנו יש את החזייה האהובה עליה ביותר, זו שכי מפרגנת לחזה שלה ותומכת בו בצורה המושלמת. אסור, בתכלית האיסור, להגיע אל הרופא המנתח עם חזייה בגודל אותו את רוצה ולנסות להתאים לתוכה את גודל השתל המבוקש. לא כל יצרני החזיות עובדים עם אותם מודלים ויתכן שתקבלי בסופו של דבר שתל גדול או קטן יותר ממה שציפית לו.

טוטאל לוק

לא רק כשבוחרים מה ללבוש מסתכלים על התמונה הכוללת, אלא גם לקראת ניתוח הגדלת חזה. בחירת גודל השתלים צריכה לבוא ביחד עם שקלול המראה הכולל של גופך; על הרופא להתאים את גודל השתלים באופן כזה שיהלמו את שאר פרופורציות גופך ושייטיבו עם הגב והכתפיים שלך. בכל זאת, לא תרצי חזה יפה אבל כאבי גב קבועים לצדו.

אורח חיים

לא, אנחנו ממש לא מתכוונים להתערב לך בהרגלייך ולבקש ממך משהו כמו להפסיק לעשן (למרות שזה מאוד מומלץ), אבל לפני שבחרי את גודל השתלים, כדאי שתבחני בקפידה את סגנון החיים שלך: האם את מתעמלת באופן קבוע? רצה מרחקים ארוכים? האם עובדת עבודה פיזית? אולי את לובשת סגנון מסוים וקבוע של בגדים או מדים? כל אלה ישפיעו עליך באופן יום-יומי במידה ותבחרי את גודל השתל הלא נכון… ספרי הכול לרופא המנתח והתייעצי עמו.

תזונה וספורט

במידה ואת מתכננת לפצוח בדיאטה רצינית ולסגל לעצמך אורח חיים ספורטיבי, בזה שיסייע לך להרזות מאוד בקרוב, קחי בחשבון שגם כאן לגודל השתלים השפעה על המראה הכללי שלך. בכל מקרה, בין אם את עגלגלה, שמנמונת או רזה מאוד, שתלים גדולים מידי עלולים להראות לא ממש מחמיאים ולהשיג עבורך את התוצאה ההפוכה.

סוג השתלים

נכון שהגודל במקרה הזה כן קובע, אבל גם לסוג השתל יש השפעה; סוגים רבים קיימים בשוק והרופא ידע להתאים לך את הסוג והמבנה שיתאים לך ביותר. לצד העיצוב של השתל (עגול, אנטומי וכדומה), קיימים סוגי חומרים שונים מהם מורכבים השתלים עצמם (סיליקון, מי מלח) ועל כן, בעת פגישת הייעוץ חשוב להיות פתוחה וגלויה עם הרופא, כך שיוכל להמליץ על סוג השתלים המתאים לך.

"כן דוקטור"

החברה הטובה ביותר שלך עברה ניתוח הגדלת חזה בהצלחה מרובה ואת ממש רוצה גם. קחי בחשבון שלא כל מה שנראה טוב על מישהי אחת, בהכרח יראה טוב על אחרת. לכל אישה ממדי גוף שונים, פרופורציות אחרות וסגנון חיים שונה. גם אם נדמה לך, שאתן ממש אחיות תאומות. "העתקת" ניתוח של חברה ויישומו על גופך עלול לגרום לך לחרטות ולעגמת נפש.

ציוד מהבית

מומלץ שתביאי אתך לפגישת הייעוץ עם הרופא גם חזיית ספורט הדוקה. לתוכה תוכלי לדחוס את גודל וסוג השתלים עליהם תחליטי בשעה טובה וכך תוכלי לקבל מושג טוב יותר על התוצאה הסופית. בחזיית ספורט המראה יהיה הקרוב ביותר שיש למראה הסופי שיתקבל לאחר ההחלמה ולאחר שהשתלים ירדו מעט ויתקבעו במקומם.

גלגל הצלה

חברה טובה או אימא יכולות להיות מאזינות מושלמות מהצד: כל מידע שלא נקלט אצלך בעת פגישת הייעוץ יימסר לך על ידן לאחר שתצאו מהרופא והן גם מוזמנות להתערב מהצד ולשאול שאלות שאת שכחת לברר לגביהן. בסופו של דבר, קצת עזרה מחברה טובה אף פעם לא הזיקה.

לא להתבייש

היה ושכחתן בכל זאת להעלות את השאלות החשובות? התעוררו אצלך כמה חדשות? נוספו לך תהיות? אל תהססי להתקשר אל המרפאה ולבקש לשוחח עם הרופא. תוכלי גם לקבוע פגישת ייעוץ נוספת על מנת להיות בטוחה שאת עושה את המהלך הנכון, עם הרופא הנכון.

ההחלטה היא רק שלך

לא החברה הטובה, לא האימא ובטח שלא הרופא יחליטו בסופו של תהליך האם לעבור את ניתוח הגדלת החזה ואיזה גודל וסוג שתלים לבחור. את ורק את צריכה להיות החלטית לגבי המהלך ועם כל המרכיבים שלו ולדעת שבסופו של יום, תלכי לישון שליווה ושלמה עם עצמך ועם גופך.

צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותך ולהעניק לך ייעוץ מקצועי ואמין!

 

נגישות