תפריט

מאיה גרינהיים ממליצה על מילוי קמטים

"תסתכלי במראה. מה את רואה? האם יש משהו שמפריע לך? האם כששואלים אותך לגילך את מהססת? האם את חושבת שזו חוצפה לשאול אישה לגילה? האם כששואלים אותך בת כמה את, את עונה בת שלושים וקצת או שאת מאלו שטוענות ש "ארבעים זה השלושים החדש"?

בהתחלה כשגיל ארבעים התדפק על דלתי גם אני הייתי מבוהלת, חשבתי לעצמי, מה אענה כשישאלו בת כמה אני. איך אסתיר את סימני הגיל? איך אתרץ, אסתיר ואתחמק?

אז יש לי רק תשובה אחת בשבילכם, אנשים, היכנסו לפרופורציה, תרתי משמע. זה מה שאני עשיתי ואני רוצה לספר לכם על החוויה שלי.

אז אני חוזרת למראה, זו שהייתה החברה הכי טובה שלי במשך שנים. קמים בבוקר ישר למראה, עוברים במסדרון מציצים למראה, לפני היציאה מהבית, מראה, במעלית מראה. ועם השנים פחות ופחות. זורקת משהו על עצמי ומעדיפה לא להסתכל, בטח לא מקרוב. וקונה עוד קרם ועוד קרם. האחד מבהיר, השני מותח (תוך שלושה שבועות הם אומרים…) השלישי מגן, הרביעי מצמצם. והחמישי? מי זוכר…

שלום, קוראים לי מאיה ואני בת 40, ואני שואלת את עצמי האם אני באמת צריכה קבוצת תמיכה ומה באמת מפריע לי. ולמה שיפריע לי. ואז ההחלטה. היא לא קלה כי את שואלת את עצמך על מי אני עובדת והאם זה יגרום לי להרגיש טוב יותר עם עצמי והאם זה זול יותר מכל הקרמים למיניהם והאם זה יעיל יותר מהם?

אז היום כשאני אחרי ויש לי את כל התשובות, אני רוצה שיהיו גם לכם.מאיה גרינהיים ממליצה על מילוי קמטים

לא, אין צורך בקבוצת תמיכה, ו35, 40, 45, 50 וכן הלאה, היום, היום זה רק מספר. רק אתמול מישהי אמרה לי שהיא לא הייתה נותנת לי דקה מעל גיל 36. קניתי! המטרה היא לא להראות כמו בת 20, שתהיה פרופורציה בין מי שאני ואיך שאני נראית.

מאיה גרינהיים ממליצה על מילוי קמטים

אז התקבלתי בסניף תל אביב של פרופורציה על ידי יוליה במחלקת טיפולים אסטטיים בסבר פנים יפות. היא צילמה אותי והציגה אותי לפני דוקטור גרג לוין. קיבלתי הסבר מפורט מה ההבדל בין החלקת קמטים וחומר למילוי קמטים, מה מתאים לי, מתי והיכן. קיבלתי חומר אילחוש שבעקבותיו לא הרגשתי כאב כלל וטופלתי בשיא העדינות. לפי עצתו של דוקטור לוין חילקנו את המזרקים לשני טיפולים בהפרש של שלושה שבועות.

בתמונה המצורפת מימין אני לפני הטיפול עם חריצים עמוקים משני צידי האף, בתמונה מימין כמה ימים אחרי שסיימתי את הטיפול השני, למטה אני ישר אחרי הטיפול הראשון, ניתן לראות אודם קל ובעיקר איך כבר ניתן לראות את השינוי ומילוי הקמטים.

אני לא מרגישה שאני עובדת על אף אחד, זה כמו להיצמד לטלפון חוגה כשיש לך טלפון אלחוטי ועל אחת כמה וכמה סמארטפון. זה נגיש, זה אפשרי וזה כן גורם לי להרגיש טוב יותר עם עצמי. זה משתלם, זה נטול כאבים, זה מהיר.

אני מוכנה לעשור הרביעי של חיי, מברכת על הקידמה ואפילו לא מפחדת מגיל 50 J

מאיה גרינהיים."

נגישות