תפריט

כיצד מבצעים מילוי קמטיםטיפול מילוי קמטים: פופולריות שהולכת ומתעצמת

מילוי קמטים הוא אחד הטיפולים האסתטיים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות. עובדה זו מלמדת על שתי תופעות:
האחת, נראה כי אנשים מתחילים לחוות סימני הזדקנות בעור מוקדם מבעבר. ישנן מספר סיבות ביניהן גנטיקה, חשיפה לא מבוקרת לשמש, אורח חיים הכולל לחץ ומתח, תזונה לא בריאה, נשימת אוויר מלא רעלנים, עישון ועוד גורמים לכך שלא מעט אנשים מתחילים להבחין בקמטים בפניהם כבר מגיל 30.
השנייה היא כי כיום, אנשים נוהגים לשים דגש על המראה החיצוני, לטפח את עצמם ולשאוף להיראות צעירים יותר גם אחרי גיל 50.

כך או כך, מספרם של הפונים לטיפול מילוי קמטים, רק עולה מדי שנה. ככלל, מילוי קמטים נחשב לאחד ההליכים הקוסמטיים הבטוחים ביותר שיש כיום. ישנו מגוון רב של חומרי מילוי ועוד יותר אנשי מקצוע המציעים טיפולי העלמת קמטים. אך לא כל טיפול מתאים לכל אחד, ולא כל חומר הוא אכן בטוח.

כיצד תבטיחו לעצמכם את התוצאות הטובות ביותר?

מה אתם יכולים לעשות כדי לצמצם סיכונים ולמקסם את תוצאות הטיפול? לא מעט. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להוציא את המיטב מטיפול העלמת קמטים:

אל תלכו אחרי המחיר

אין ספק כי הנושא הכספי משחק תפקיד, בעיקר כאשר מדובר ברכישות שהינן בגדר "מותרות". יחד עם זאת, ישנם תחומים בהם אסור להתפשר על איכות, ותחום האסתטיקה הוא אחד מהם. בסופו של דבר מדובר בבריאות שלכם. לכן אם מציעים לכם טיפול בחומרי מילוי במחיר נמוך מהממוצע, סביר להניח שהמחיר הזול מגיע על חשבון איכות החומרים או על איכות המטפל. לעולם אל תיקחו את הסיכון. עדיף לשלם יותר ולמנוע סיבוכים.

הקפידו על מקצועיות הטיפול

כל טיפול מילוי קמטים חייב להיות במרפאה המעניקה שירותים רפואיים ועל ידי שימוש בכלים סטריליים. טיפולים אשר מתבצעים בבתים פרטיים, ספא, מלונות או אתרים אחרים, אינם נחשבים כסביבה רפואית ללא קשר למי מבצע אותם ואינם בטוחים דיים.

בלי קיצורי דרך

אל תנסו להשיג חומרי מילוי ממקור שאינו רפואי. הקפידו לברר ולדעת אילו חומרי מילוי מזריקים לכם ובררו עם הרופא המטפל האם חומרים אלו מאושרים על ידי משרד הבריאות וה-FDA האמריקאי, והאם נרכשו ישירות מהיצרן. במידה ואינכם מקבלים תשובות לשאלות אלו – אל תבצעו את הטיפול.

 

נגישות