תפריט

מילוי קמטים בגיל 35 - תודו לאמאהופעת קמטים בגיל צעיר

"ותודה לאמא על הקמטים"…
מזה זמן רב ידוע כי למיטוכונדריה (חלקי התא בגופינו שאחראים על אספקת האנרגיה ומכונים "תחנת הכוח" של התא) יש הרבה מה לעשות בנוגע לתהליך ההזדקנות של העור. כשחלקים אלה ניזוקים, הם משתנים ומאבדים את יכולתם לייצר אנרגיה, וכתוצאה מהתמוטטות התאים מתרחש תהליך הזדקנות העור.

מחקר, שפורסם בכתב העת Nature, מגלה כי ה- DNA המיטוכונדרי הועבר מהאם ומשפיע גם על קצב ההזדקנות שלנו. במילים אחרות, אם לאמא שלכם יש קמטים בגיל צעיר, סביר להניח שגם על פניכם יופיעו סימני הזדקנות מוקדמים כבר בגיל צעיר. מצד שני, אם לאמא שלכם היה עור חלק גם בגיל 40 או 50, סביר להניח שגם אתם ברי מזל.

עם הפנים לעתיד

מחקר זה התמקד בהזדקנות התא והגנטיקה, אך חוקרים מקווים כי המידע הזה עשוי לעזור בפיתוח עתידי של התערבויות טיפוליות שיכולות להתמקד בתפקוד המיטוכונדריה, ובכך להאט את התהליך ההזדקנות. התפתחויות כאלה מחייבות ביצוע של מחקרים נוספים.

הליכים קוסמטיים לחידוש עור הפנים

יחד עם זאת, קיימים כיום הליכים קוסמטיים זמינים שיכולים לעזור לאנשים הסובלים מהזדקנות מוקדמת של עור הפנים. ברשת פרופורציה קיימים מגוון טיפולים מתקדמים למילוי קמטים, העלמת קמטים ולחידוש עור הפנים. הטיפולים מבוצעים ע"י מיטב הרופאים המומחים, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרי מילוי איכותיים שעומדים בתקנים המחמירים ביותר.

תהליך מילוי קמטים

טיפול מילוי קמטים מצמצם את השפעת הזדקנות העור, מעניק מראה צעיר, בוהק ורענן ומשפר באופן כללי את מראה הפנים. הטיפול מתבצע במרפאותינו ונמשך מספר דקות, ללא תופעות לוואי או זמני החלמה ממושכים ותוצאות ארוכות טווח שמקנות לפנים מראה טבעי.

 

נגישות