תפריט

שחר, ניתוח אף

הייתי מעוניין לספר לכם על הניתוח אף שעברתי אצל ד"ר אילן הוכמן בפרופורציה. הניתוח שעברתי היה משולב גם רפואי וגם אסתטי – שווה קריאה. היה לי קושי בנשימה אבל גם, מודה, כמו כולם גם אני לא ממש הייתי מרוצה מעצמי והייתה לי סיבה טובה לכך. לאחר שהחלטי עם עצמי שאני מעוניין בניתוח כי כבר לא הרגשתי בנוח יותר עם המראה, הרמתי טלפון לפרופורציה וקבעתי פגישה בסניף בפתח תקווה. שם פגשתי את לי, בחורה עם אופי חייכני וחם שהיה ממש נעים לשוחח איתה על העניין הקצת מביך. היא נתנה לי את כל הפרטים שהייתי צריך לדעת וגם תמיכה לאורך כל הדרך. דרכה גם נקבע תאריך הניתוח שהיה ממש מהיר (עניין של חודש).באותו הסניף הייתי בפגישה גם עם המנתח ד"ר אילן הוכמן, שמיד לאחר השיחה איתו ידעתי שאצלו אני רוצה לעשות את הניתוח. הוא פשוט משדר נינוחות וביטחון שקנו אותי.

במהלך החודש שחלף עד לתאריך הניתוח, השתדלתי מאוד להתכונן נפשית עם עצמי כדי לא להתחרט מפחד ברגע האחרון, מכיוון שממש רציתי בניתוח… פחדתי מהניתוח אבל יותר פחדתי לא לעשות אותו. הגיע יום הניתוח ואני חצי מעופף מפחד והתרגשות. קיבלתי חדר שם התמקמתי עד שאכנס לניתוח. הגיע אח שלקח אותי לקומת הניתוחים, שם פגשתי את הצוות. נשמתי עמוק, הפנמתי ולקחתי עוד צעד לעבר החיוך שיחכה לי בסוף התהליך. ברגע שנכנסתי לחדר הניתוח נעתקה לרגע נשימתי. הנשמה שלי ריחפה לה אי שם והגוף המשיך בשלו. הייתי בטוח שאני חולם והחלטתי לזרום עם החלום ער או לא… הרי לשם כך התכוננתי נפשית כל החודש.

התעוררתי בחדר התאוששות כנראה, לא חשתי בכאב בכלל ורק הייתי מטושטש מאוד מחומר ההרדמה. עבר משהו כמו שעה וחצי עד שהתחלתי להתעורר לגמרי. בזמן הזה שומעים את הסובבים מתלחששים עליך כאילו פתחו עליך קבוצה בוואטסאפ… טיפ: שתו מים עם סוכר להחזיר קצת אנרגיה עד שתוכלו לאכל שוב.. בכל זאת עברו כמה שעות טובות מאז שהתחלתם לצום לילה קודם. אחרי שבוע הורידו לי את הגבס. הסתכלתי במראה ולא הפסקתי לחייך זה היה כל מה שרציתי תוצאה מעולה בלי חתכים. שלם.

ומאותו רגע הכל משתנה בדקה אחת. הלחץ המוזר נעלם, אפשר לאכול בכיף, הנפיחות לאט לאט יורדת, והחיוך רק עולה ועולה. גם הסקס אפיל עולה? היום לאחר כחודש מאז אני ממש מרוצה, מי שלא מכיר אותי לא מנחש שעברתי ניתוח בכלל מרוב שזה יצא טבעי ויפה ובאמת שאני ממש מרוצה. אין ספק, חוויה ממש מיוחדת ואם אתם שוקלים את העניין ומפחדים, פשוט אל תפחדו כי באמת שזה לא כזה נורא כמו שזה נשמע וכמו שחשבתי וממש שווה את התהליך הקצרצר הזה.

אילן, אתה מקצוען עם ידיים זהב והיחס הבן אישי שלך מעולה! תודה לך על הכל

חזרה להמלצות
המלצה על ניתוח אף בפרופורציה
נגישות