תפריט

ניתוח אף - מחירים

אנשים רבים השוקלים לעבור ניתוח אף, מעניקים חשיבות לגורם הכלכלי ומחפשים את המחירים הנמוכים ביותר. יחד עם זאת, אל לנו לחשוב כי המחיר הינו השיקול המרכזי לבחירת רשת המרפאות בה נבצע את הניתוח.

חשוב לערוך תיאום ציפיות לפני הניתוח עם הרופא – ולהגדיר מהן התוצאות הרצויות לעומת האפשרויות המצויות, להבין מה ניתן לעשות ומה לא ולנסות להגיע לתיאור נאמן ככל האפשר למראה הפנים לאחר הניתוח.

חשוב לא פחות, לברר כמה שיותר על ניסיונו של הרופא, המוניטין שלו, לצפות בתמונות "לפני ואחרי" ניתוח אף של מטופלים קודמים ולברר מידע רב ככל הניתן על המרפאה בה יבוצע הניתוח. זכרו כי מחיר נמוך יכול להיות אטרקטיבי טרם הניתוח, אבל ניתוח אף לא מוצלח אינו דבר שניתן יהיה לחיות אתו לטווח הארוך ולכן גורר לאחריו ניתוחי תיקון שעלותם יכולה להסתכם בכסף רב. כמו כן, כדאי לבדוק היטב מה כלול בעלות שהוצגה בפנינו.

למדריך לבחירת מנתח אף לחצו כאן

ברשת מרפאות פרופורציה, מבוטחי "כללית מושלם" ומבוטחי "מכבי זהב" זכאים למחירים מיוחדים בניתוחים פלסטיים.

מחיר ניתוח אף – המחירים המצוינים בטבלה הם מחירים התחלתיים ("החל מ..")
מחיר מחירון 21,500 ₪
מחיר לאחר הנחה למבוטחי כללית פלטינום/מושלם, מכבי שלי/זהב וחיילים 19,500 ₪

*המחיר הסופי יינתן לאחר אבחון אישי על ידי הרופא המנתח וכולל את פגישות ההכנה שלפני הניתוח, כמו גם את עלות המנתח ועלות חדר הניתוח.

כל הניתוחים הפלסטיים ברשת מרפאות פרופורציה, וניתוח אף בפרט, מתבצעים בבתי חולים פרטיים מהמובילים בארץ הפועלים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר וברמת שירות של 5 כוכבים.

רוצה לדעת עוד על ניתוח אף? מתלבט/ת? ניתן להשאיר פרטים בטופס שבתחתית מאמר זה ונציג יחזור אליך.

נגישות