תפריט

ניתוח אף - מחירים

המחיר משחק תפקיד

אנשים רבים השוקלים לעבור ניתוח פלסטי באף מעניקים חשיבות לגורם הכלכלי ומחפשים את המחירים הנמוכים ביותר. כמובן שכיום, עם עליית השכיחות של ניתוחים פלסטיים בכלל וניתוח אף בפרט, אכן המחירים ירדו וניתן לקבל הצעת מחיר לניתוח אף בעלות יחסית מתונה, אך יחד עם זאת חשוב לזכור כי המחיר לא בא על חשבון האיכות.

חשוב לערוך תיאום ציפיות לפני הניתוח עם הרופא – ולהגדיר מהן התוצאות הרצויות לעומת האפשרויות המצויות, להבין מה ניתן לעשות ומה לא ולנסות להגיע לתיאור נאמן ככל האפשר למראה הפנים לאחר הניתוח.

חשוב לא פחות לברר כמה שיותר על ניסיונו של הרופא, המוניטין שלו, לצפות בתמונות "לפני ואחרי" ניתוח אף של מטופלים קודמים ולברר מידע רב ככל הניתן על המרפאה בה יבוצע הניתוח. זכרו כי מחיר נמוך יכול להיות אטרקטיבי טרם הניתוח, אבל ניתוח אף לא מוצלח אינו דבר שניתן יהיה לחיות אתו לטווח הארוך ולכן גורר לאחריו ניתוחי תיקון שעלותם יכולה להסתכם בכסף רב.

מחירי ניתוח אף

ברור כי ישנם 2 שיקולים המובילים להחלטה היכן לעבור את הניתוח: מקצועיות הרופא ומחיר ניתוח אף. יחד עם זאת, כיום פער המחירים בין המקומות השונים אינו גדול במיוחד ולכן מאפשר לתת משקל יותר גדול לנושא של מקצועיות המנתח. צריך לזכור כי מדובר בניתוח מורכב המצריך מיומנות גבוהה וניסיון של רופא, זאת על מנת לקבל תוצאות מיטביות.

לפיכך, יותר קל כיום לבצע ניתוח אף מאשר בעבר. הנגישות הכלכלית גדולה ממה שהייתה. גם המידע הקיים על הניתוח עצמו, רופאים המבצעים אותו והשיטות הנהוגות גדול ונגיש יותר מבעבר. מסיבות אלה, חשוב בד בבד עם בירור המחירים ושימת דגש על תשלום מחיר מקובל וסביר בתחום, להעניק משקל וחשיבות גם לבחירת המרפאה והרופא המבצע, על מנת שהניתוח יתבצע בצורה המקצועית והטובה ביותר וכמובן יעניק לכם את התוצאה המבוקשת שתשאיר אתכם מרוצים לאורך זמן.

נגישות