תפריט

עד לא מזמן, ניתוח אף היה האפשרות היחידה שעמדה בפני כל מי שרצה לשנות ולשפר את מראה האף. ואמנם, למרות שניתוח פלסטי באף נחשב מבוקש ומבוצע בקלות יחסית, עדיין אנשים רבים נרתעים מניתוח ונאלצים להתפשר ולחיות עם אף שגורם להם לתסכול ורגשי נחיתות.

ההתקדמות בתחום הרפואה האסתטית הביאה איתה מגוון שיטות חדשניות, אשר גולת הכותרת שלהן היא טיפולים המתבצעים במינימום פולשנות ומעניקים תוצאות דומות לניתוח, כל זאת ללא הרדמה ותקופת התאוששות.
תחום עיצוב הפנים הוא תת תחום ברפואה האסתטית, שמטרתו היא בדיוק זו – למצות את האפשרויות לעיצוב מחדש של תווי הפנים ואזורים מסוימים בפנים ללא ניתוח.

איך עובד פיסול אף?

פיסול אף הוא טיפול אסתטי המתאפיין בפולשנות מינימלית, המאפשר לשנות את צורת ומראה האף ללא ניתוח. הטיפול, המבוצע על ידי רופא, מורכב מהחדרת חומרי מילוי זמניים, המאפשרים לרופא לעצב ולפסל את מראה האף, כך שיתאים בצורה הטובה ביותר לפנים ויעניק למטופל את התוצאה הרצויה – אף אסתטי ומחמיא המשתלב באופן טבעי בפנים.

פיסול אף הוא טיפול הנערך במרפאה ואורכו כ-15-20 דקות בלבד.

כאמור, יתרונו של פיסול האף ביחס לניתוח אף, הוא שאין צורך בהרדמה והוא אינו כרוך בכאבים.
מכיוון שפיסול אף הוא טיפול זמני – הוא אמנם מעניק תוצאות מידיות ללא תופעות לוואי, אך הן תחזקנה מעמד עד כשנתיים מיום הטיפול. זאת לעומת ניתוח אף שתוצאותיו קבועות.

פיסול אף מתאים לאנשים המפחדים מניתוח וגם למטופלים המבקשים טיפול זמני בטרם ייגשו לפתרון בלתי הפיך כמו ניתוח אף.
פיסול האף מאפשר לבדוק שינוי של מראה האף ולהעריך האם הם מוכנים לעבור ניתוח.

פיסול אף ברשת מרפאות פרופורציה מבוצע על ידי רופאים מומחים בעלי ניסיון ומיומנות גבוהה מאוד בתכנון תלת ממד לפיסול אף.

 

נגישות