תפריט

להיראות במיטבך לקראת החופשה

מי מאתנו לא רוצה להיראות במיטבה, עם מראה פנים מושלם וזוהר בארוחת הערב במסעדת המלון? אז זהו…שדווקא לטפל במראה עור הפנים שלך יש פתרונות קלים ומהירים!

כשבוע לפני החופשה, את יכולה לעבור טיפולי אסתטיקה כגון מילוי שקעים, מילוי קמטים והחלקת קמטים, שהאפקטיביות שלהם תראה כעבור מספר ימים; בביקור מרפאתי של כעשרים דק' בממוצע, ניתן להעניק לעור הפנים מראה זוהר, צעיר, רענן ומלא חיות, מבלי שיהיה צורך לעבור תחת סכין המנתח או לסבול ממשך החלמה ארוך ומעיק.

מילוי שקעים וקמטים בטיפולי טאצ'-אפ ייחודיים

פרופורציה מציעה טיפולי טאצ'-אפ ייחודיים, שיעניקו לכם מראה צעיר יותר, גם אם אתם שבוע בלבד לפני היציאה אל החופשה.

השקעים הכהים שמתחת לעיניים, החריצים המבגרים שבצדי האף והפה וגם קמט ההבעה המעצבן הזה שבין הגבות, יוכלו בין רגע להיעלם באמצעות החדרת חומרי מילוי איכותיים וטבעיים שמוחדרים אליהם ובכך מעניקים להם נפח מחד, ומזינים את העור במינרליים וחומרי אנטי-אייג'ינג מתקדמים מאידך.

מילוי שקעים – הליך פשוט ויעיל

הליך מילוי השקעים הנו פשוט, יעיל, קל לביצוע ונוח מאוד להחלמה – ונועד להשיב את אותם נפחים נדרשים לאזורים כמו מתחת לעיניים, אזור הרקות וצידי השפתיים, על מנת לשוות לפנים את אותו המראה הצעיר והרענן שנחנו בו בטרם החלו לשקוע.

להעניק נפח לעצמות הלחיים

לא תאמינו, אבל עם אותם חומרי מילוי נפחים ניתן להעניק נפחים גם לאזור עצמות הלחיים (ובכך לזכות למראה התפוח והעסיסי ששמור לתקופת הנעורים האבודה) ואפילו לשפר את קווי המתאר של השפתיים ברכות ובעדינות רבה, כהכנה מושלמת לקראת נשיקה לא צפויה.

לא צריך להתאמץ או לתכנן יותר מדי. לקביעת פגישת ייעוץ שכבר בסיומה תוכלו גם לקבל את הטיפול שיתאים לכם ביותר:

חופשה נעימה!

נגישות