תפריט

פילינג עמוק נחשב לטיפול יעיל בהעלמת כתמים על העור, גם אם אלו כתמים שמקורם גנטי וגם אם אלו כתמים שמקורם מהשמש או כל מקור אחר. לדוגמא נמשים נוצרים בשכבה הראשונה של העור, כתמי גיל שנוצרים במשך הזמן עקב חשיפה ממושכת לשמש, כתמי הריון שנוצרים באזור הפנים במהלך ההיריון (או עקב נטילת גלולות).

ככול שחולפות השנים נוצרים על עור הפנים קמטים וקמטוטים, הנובעים משילוב של גורמים רבים, ביניהם אורח חיים, תנאי אקלים וגנטיקה. הקמטים נוצרים בגלל שהעור מאבד מהגמישות שלו ואינו מקבל חומרים שחיוניים לבריאותו. פילינג עמוק נועד לטפל בדיוק בתופעות הללו (אך אינו מחליק באופן מוחלט קמטים עמוקים מאוד).

פילינג עמוק: ההליך הטיפולי ותוצאותיו

פילינג עמוק הפך לטיפול פופולארי בקרב נשים וגברים שמעוניינים לחדש את מראה עור הפנים ולהשיב את זוהרו. פילינג עמוק מאפשר לחדש את עור הפנים באמצעות טיפול חד פעמי, המשפיע עליו עד לרמה העמוקה ביותר (שכבת ההיפודרמיס), בניגוד לקרמים ותכשירים קוסמטיים המשפיעים על השכבה הראשונה של העור בלבד. טיפול פילינג עמוק מסוגל להתמודד בצורה היעילה ביותר עם פגעי הזמן שהותירו את סימניהם על עור הפנים, להשיב לו את זוהרו ולחדש אותו באופן מלא.

הטיפול המתאים נקבע על פי המאפיינים הבריאותיים וסוג העור של המטופל, לאחר פגישת ייעוץ עם רופא דרמטולוג מומחה. פילינג עמוק מתבצע בבית החולים תחת טשטוש, בגלל תחושת אי הנעימות שמתלווה אל הטיפול.

במהלך הטיפול, השכבות העליונות של עור הפנים מוסרות בפעולה כימית ע"י חומר רפואי, יעיל ובטוח. בתום הטיפול, מתחיל תהליך של היווצרות עור חדש נקי, מוצק ומהודק יותר. כלי הדם החדשים מזרימים חמצן וחומרים חיוניים נוספים לתאי עור הפנים המחודשים, ומשפרים את חילוף החומרים בעור. בתאי העור החדשים נבנים מחדש חומרי האלסטין והקולגן, האחראיים לגמישות העור, מראהו הזוהר הרענן והבוהק. תוצאות הטיפול נשמרות לאורך שנים רבות.

חשוב לדעת: פילינג עמוק מתבצע בחודשי החורף הקרים בלבד, כדי להימנע מחשיפה לקרני השמש המזיקות, ואחריו יש להימנע גם משימוש בתכשירי איפור.

למידע נוסף וייעוץ רפואי חינם על פילינג עמוק ומגוון טיפולי הצערת פנים התקשרו 5599*

נגישות