תפריט

עשי ואל תעשי בדרך להגדלת חזהלהחליט מהסיבות הנכונות

מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח הגדלת חזה? הקו המנחה מרפאות מסודרות ורופאים בעלי אתיקה גבוהה, הוא לא לבצע ניתוח הגדלת חזה בנערות הצעירות מגיל 18, כלומר- בקטינות, ומבלי לשוחח עמן בפגישת הייעוץ המקדימה ולעמוד על הסיבות בשלן מעוניינת המטופלת בתהליך, במצבה הרגשי והנפשי. במקרים קיצוניים בלבד, יחליט רופא כירורג לבצע ניתוח הגדלת חזה בנערה הצעירה מגיל 18 וזאת במקרים של א-סימטריה קשה, חזה שטוח מאוד וכדומה. במקרים כאלה, יעורבו גם הוריה של הנערה ויהיו חלק בלתי נפרד מהתהליך.

למדי מה חשוב שתדעי לעשות ולא לעשות לאחר שקבלת את ההחלטה:

בדרך להגדלת חזה – עשי

נשים רבות ציינו לא פעם כי היו מעוניינות להגדיל את החזה שלהן על מנת למצוא חן בעיני בן הזוג, על מנת להידמות לפיגורה מפורסמת שאת המראה שלה הן אוהבות או על מנת לחוש סקסיות יותר ולזכות בהתעניינות גדולה יותר מבני המין השני. הסיבה הנוספת לביצוע הניתוחים הללו בקרב נשים צעירות נעוצה בעובדה שהחזה השתנה עם לאחר הריונות והנקה ובגיל מאוחר אף יותר- מסיבות הטמונות בשינוי פיזיולוגי שעובר הגוף באופן טבעי עם הגיל ומהרצון לשחזר את המראה הצעיר, בקרב נשים בוגרות יותר ואף מבוגרות.

להציג את הסיבות האמתיות

תהא הסיבה אשר תהא; בפגישת הייעוץ המקדימה עם הרופא, תתקיים שיחה פתוחה בין שני הצדדים, במסגרתה חשובה במיוחד הפתיחות שלך בפניו של המנתח: הסיבות האמתיות לביצוע הניתוח צריכות להיות גלויות על השולחן, על מנת שבסופו של דבר תהי שלמה עם המהלך שעשית ושתרגישי בנוח עם גופך לאחריו.

לבחור רופא מיומן

מיומנות וניסיון רב שנים של הרופא המנתח יובילו באופן אוטומטי לסיכויי הצלחה גבוהים של הניתוח עצמו. שימי לב, על מנת להיות בטוחה שאת בידיים טובות, בחרי רופא כירורג המומחה לרפואה פלסטית וודאי שאת הניתוח הוא יבצע בבית חולים מוכר בו קיים כל הציוד הדרוש.

לקבל את כל המידע

בפגישת הייעוץ יסביר הרופא גם על סוג השתלים הקיימים וצורתם, כמו גם התחושה שלהם. אל תתביישי לשאול את כל השאלות החשובות שקשורות בטיבו של השתל, התאמתו האנטומית לגופך וסמכי על הרופא שידע להתאים לך את מבנה השתל שיתאים לך ביותר.

להיערך לשעות ולימים שאחרי

ניתוח הגדלת החזה מתבצע תחת הרדמה מלאה ואין צורך באשפוז ממושך. יחד עם זאת, עלייך לדאוג למלווה שיוכל להסיע אותך לביתך וסייע לך לחזור בהדרגה לשגרה; ימים ספורים לאחר הניתוח ניתן יהיה להסיר את התחבושות, כשבוע לאחר הניתוח ניתן כבר להתקלח ובכל מקרה במהלך החודש שלאחריו הימנעי מפעילות גופנית והסתייעי בקרובים לכל פעולה פיזית נדרשת.

בדרך להגדלת חזה – אל תעשי

במסגרת פגישת הייעוץ יסביר הרופא על התהליך עצמו, ימליץ על גודל השתלים המתאים לך. השתדלי שלא להגיע "נעולה" על גודל מסוים והיעזרי בידע המקצועי והניסיון של הרופא, שימליץ לך, גם בהתאמה לפרופורציות גופך ושיקולים פיזיים או רפואיים אחרים.

להיעזר בידע המקצועי של הרופא

בפגישת הייעוץ יסביר הרופא גם על תקופת ההחלמה, התוצאה הסופית וכמובן, על כל מה שכרוך בבדיקות המעקב השגרתיות שלאחר מכן. בעת תקופת ההחלמה בביתך, הישמעי להוראות הרופא.

להימנע מהרמת משקל כבד

אל תתפתי להרמת משקלים כבדים או לחשוב שצלחת אותה בהצלחה טרם זמנה. תוצאות מיטביות תלויות גם בך ובציות להוראות המנוחה שהורה עליהן הרופא.
אל תמהרי לבחור את בגד הים החדש שלך, קחי בחשבון שהמבנה הסופי של השד יקבע רק לאחר שהוא יתמקם סופית במקומו ולאחר שכל הנפיחות תרד. בפגישת המעקב שלך עם הרופא, תוכלי לדעת מתי הוא הזמן המיטבי לרכישת הגרדרובה החדשה של החזיות, בגד הים ושמלות המחשוף.

 

נגישות