תפריט

הרמת עפעפיים בחופשת הקיץ

בחלק הראשון סיפרנו לכם על ניצול חופשת הקיץ על ידי התלמידים לביצוע ניתוחים פלסטיים שונים כך שיוכלו להחלים מהם בנחת ומבלי לתזז בין החברים או להפסיד ימי לימודים, אבל מסדרונות המרפאות בקיץ מאכלסים גם לא מעט מורים שמנצלים את אותה החופשה מאותן סיבות בדיוק.
אז אם תפגשו את המורה להיסטוריה את המחנכת בתור למנתח הפלסטי, אל תתפלאו, פרגנו לה על המהלך…

מורים רבים מנצלים את החופשה על מנת לבצע את הניתוחים הללו שהם אמנם לא מאוד מסורבלים, אבל משך ההחלמה שלהם הוא ממושך מספיק כדי להקדיש לה מספר שבועות בודדים מחופשת הקיץ. לצד אותם ניתוחים, מורים רבים שמים פעמיהם אל הרופא המומחה באסתטיקה על מנת לשדרג את המראה שלהם באמצעות טיפולים אסתטיים ללא ניתוח, כאלה שיעניקו שדרוג לפנים במינימום זמן.

להשיג מראה צעיר בכמה שנים

ניתוח שכיח מאוד בקרב מורות ומורים כאחד הוא הרמת עפעפיים. צניחת העפעף מבגרת באופן לא הוגן את הפנים וגורמת להן להראות עייפים וכמעט חסרי חיות. במקרים מסוימים יידרש מהלך כירורגי במסגרתו חותך הרופא את עודפי העור מהעפעפיים העליונים ומותח את האזור לכיוון הרקות, כך שהמראה שמתקבל הוא צעיר בכמה שנים כאילו בהינף מטה של קסם. ההחלמה היא קצרה יחסית והניתוח אינו ארוך.

מומלץ למורים: הליך חלקת קמטים והרמת גבות

ניתוח עפעפיים מתאים למי שסובל מעודפי עור רבים מסביב ומעל לעיניים ועל כן הסרת אותם עודפים באמצעות הליך ניתוחי זה, היא הכרחית. אבל מורים אשר סובלים מהתופעה באופן קל יותר, יוכלו ליהנות מהליך פשוט עוד יותר, של החלקת קמטים שמיועד להרמת הגבות והאפקט שיתקבל הוא האפקט המתוח והצעיר המבוקש. חשוב שהמורים ידעו, שהטיפול הזה חיוני לא רק על מנת שיוכלו להציג חזות רשמית מהודקת ומהוקצעת אל מול תלמידיהם, אלא שהוא מסייע במניעת נזק בריאותי לעיניים, שעלולות להתאמץ לראות מבעד לשיפולי העור של העפעף.

כמובן שהמורים מנצלים את החופשה הארוכה גם לניתוחים שזמן ההחלמה שלהם ארוך יותר, כגון מתיחת פנים ושאיבת שומן.

תופעה פיזיולוגית נוספת שמבגרת את פניהם של המורים ובגינה הם פונים לניתוחים פלסטיים בחופשת הקיץ היא צניחת השפה העליונה כלפי מטה. הליך קיצור שפה עליונה מעניק פתרון נקודתי לבעיה זו והוא מבוצע בהרדמה מקומית או מלאה, אורך כחצי שעה בלבד ולאחריו הפנים נראות צעירות יותר בעשורים שלמים!

קיצור השפה העליונה למראה צעיר בהרבה

החזרה אל השגרה לאחר ניתוח זה היא מלאה וההחלמה אינה ארוכה במיוחד אך עדיין מצריכה היעדרות מהכיתה ומנוחה. את הניתוח הזה ניתן לשלב כחלק ממכלול ניתוחים אסתטיים בפנים לטובת השלמת המראה בכפיפה אחת בחדר הניתוח, כמו ניתוח מתיחת פנים, ניתוח הרמת עפעפיים וגם הזרקות שומן לאיזורים מדולדלי נפחים בפנים ובצידי הפה.

טיפולי טאצ' אפ לשיפורים קלים

המורים שנזקקים רק לשיפורים קלילים ולתפיחות אסתטיקה קלות מגיעים למרפאות האסתטיקה לטיפול טאץ' אפ בלבד, והללו כוללים, בין היתר, החלקת קמטים טיפולי פיסול פנים המדגישים איברים כמו עצמות הלחיים, עיצוב שפתיים ואפילו מילוי השקעים מתחת לעיניים למראה צעיר ומלא חיות.

 

נגישות