תפריט

כלות, ברוב המקרים לא באמת זקוקות לכל טיפולי היופי והאסתטיקה הקיצוניים והפולשניים שאינם מיועדים לגילן ואשר עלולים להסב להן נזק ברגעים הכי קריטיים שלפני האירוע המרגש בחייהן.

טיפולים אסתטיים קלילים וזריזים המוצעים ברשת מרפאות פרופורציה הם קצרים, אפקטיביים וחשוב מכל – מותאמים באופן מושלם לעורן וגילן של כלות צעירות:

אפילו עם האיפור הכבד ביותר יהיה קשה לטשטש מראה של עין שקועה או עייפה. כלות מאופרות ביום חגן הסובלות באופן טבעי מעיניים שקועות, עלולות להראות עייפות, מבוגרות וחסרות חיוניות בעיקר כשהן יעמדו תחת התאורה והדבר לא יחמוק מעיניה של המצלמה. הבשורות הטובות: המראה ניתן לתיקון על ידי טיפול של הזרקת חומרים טבעיים זמניים לאזור העפעפיים התחתונים, חומרים שימלאו האזור השקוע ויספקו לו התפחה קלה, במראה טבעי וקליל. הטיפול הנו טיפול מרפאתי, תוצאותיו מהירות ולאחר הטיפול, האיפור ייראה זוהר במיוחד.

ערב החתונה הוא הזדמנות מעולה גם עבור הנשים הצעירות שחיכו לרגע הנכון לטפל בשפתיים שלהן: בין אם מדובר בחוסר סימטריה קלה או בשפתיים דקיקות, גם עיבוי שפתיים אפשרי באמצעות אותם חומרי מילוי מזינים. הרופא מזריק בעדינות חומרים מקבוצת חומצה היאלורונית או קולגן לדוגמה ובאופן דקדקני במיוחד מעצב וממלא את השפתיים באופן כזה שיתאים בצורה הרמונית למראה הכללי של הפנים. הנשיקה שלאחר שבירת הכוס וגם הנישוקים עם שאר האורחים, יותירו חותם שלא ישכח… כן, גם למצלמה.

בחורות צעירות שניחנו במראה פנים צר, דק או בכלל – כאלה שחשות שעליהן להתפיח את הלחיים שלהם בהרבה מאוד סומק על מנת להבליט אותן כמו שצריך ישמחו לדעת שטיפול זה של הדגשת תווי הפנים באמצעות חומרי מילוי טבעיים, מתאפשר גם באזור היורד מקו הרקות, דרך עצמות לחיים, ועד קו לסת. הטיפול מקנה עצמות לחיים מודגשות, תפוחות ועסיסיות, שמחזירות בן רגע את הנעורים והחיוניות אל הפנים באופן טבעי ואלגנטי במיוחד.

מדובר בטיפול אפקטיבי מאוד, בעיקר לאור הטרנד הלוהט שתפס לאחרונה, והוא של כלות שמבקשות להתאפר כמה שפחות ולהראות טבעיות באמצעות הדגשה והצללות!

כשהרב יזמין אותך להושיט את אצבעך לפנים, תיזכרי היטב בטיפול מזותרפיה ובטח תחייכי. מזותרפיה הוא טיפול שנועד לשימור מראה העור באזורים בהם העור דקיק ופגיע במיוחד (כמו זה שעל גב כף היד, לדוגמא). באמצעות סדרת מיקרו-הזרקות תת-עוריות של חומרי אנטי אייג'ינג המורכבים מויטמינים, מינרלים, אנטי-אוקסידנטים ומזרזי זרימת דם, העור יהיה אלסטי, גמיש וזוהר. הטיפול מתבצע במרפאה, ללא תופעות לוואי עם תוצאות מידיות.

וגם לחתן יש איזו מילה. ולא רק מילה, כי אם חגיגה: חתנים רבים מנצלים את המאורע על מנת להעניק לעצמם את תשומת הלב האסתטית שתמיד רצו, אך מעולם לא התפנו אליה או שלא ראו בה צורך חיוני ממשי. הקהל הרב, הפלאשים האין סופיים, מעקב מצלמת הווידאו אחרי כל פעולה שלך ביום חגו יכולה להוציא חתן משיווי משקלו ולערער את ביטחונו העצמי.
הסרת שיער בלייזר ודילול או הפחתת שיער החזה והצוואר בלייזר הנה פעולה פשוטה,יעילה מאוד ובעלת תוצאות מדויקות: אזורים כמו החזה, הצוואר וכפות הידיים עוברים תחת מכשיר הלייזר באופן כזה שהשיער אינו מוסר מהם למשעי, אלא מתקבל מראה טבעי של שיער דליל ובעיקר אסתטי וגברי להפליא!

 

נגישות