תפריט

למי מתאים הטיפול?

הטיפול מיועד לגברים המעוניינים להפחית את כמות השיער באזורים שונים בגוף, אך אינם מעוניינים להסיר לחלוטין את כל השיער וליצור מראה גוף חלק לחלוטין. תוצאות הטיפול מעניקות מראה טבעי ואסתטי עם שמירה על מאפיינים גבריים.

צמיחת השיער אצל גברים שונה מאחד לשני ולכל אחד רמת שיעור אחרת – זעירה, בינונית, מוגברת. ישנם גברים הבוחרים בהסרה מלאה של השיער ואלו שמעדיפים להפחיתו אך כן להשאירו. חלק גדול מהגברים מבקש להפחית שיער באזורים כמו בית השחי, החזה והבטן ובמקביל בוחרים בהסרה מלאה של שיער באזורים כמו גב, כתפיים ועורף.

כיצד זה עובד?

גברים רבים כיום בוחרים באפשרות של הסרת שיער בטיפול ייחודי מבית רשת מרפאות פרופורציה המאפשר הסרה חלקית, לגברים שלא מעוניינים במראה חלק לחלוטין. הסרת שיער בלייזר בשיטת לייזר טאץ' מתבצעת באמצעות סדרה 6 טיפולים, בהפרשי זמן של 12 שבועות בין טיפול לטיפול כאשר הסיבה לכך, היא מחזוריות הצמיחה. כל טיפול באזור מסוים יתפוס את זקיקי השיער בשלבי צמיחה שונים, ועל כן, ישפיע במידה שונה.

לשערה 3 שלבים של התפתחות, ומשום כך, לשם הסרה מקסימלית, יעילה ואפקטיבית של שיער, נדרשת סדרת טיפולים מקיפה בהפרשי זמן של 12 שבועות לפחות. באופן זה, קרן הלייזר תתפוס את זקיקי השיער בשלבי צמיחה שונים.

סדרת טיפולי הסרת שיער בשיטת לייזר טאץ' כוללת שילוב ייחודי של שימוש במספר שיטות טיפול משתנות בהתאם לשלבי הטיפול השונים, לשם השגת תוצאה רצויה. במהלך טיפול הסרת שיער בלייזר נפגעים כ- 10% מזקיקי השיער בממוצע. התוצאה המקסימאלית אליה שואפים הינה פגיעה ב- 70% מזקיקי השיער.

יעילות הטיפול

ברשת מרפאות פרופורציה, טרם הטיפול נדרשת בדיקת התאמה. בדיקת ההתאמה הינה מרכיב חשוב ביותר עבור תוצאות טיפול אופטימאליות ומניעת תופעות לוואי. בזמן הבדיקה מאובחן האזור המטופל בהתאם לעובייה וצבעה של השערה וגוון העור, ומותאם הטיפול באופן פרטני.

מאחר וקרן הלייזר מתמקדת במהלך הטיפול בפיגמנט הכהה שנמצא בשורש השערה, ככל שהשיער יהיה ככה והעור בהיר כך תיווצר ניגודיות גדולה שתאפשר לקרן הלייזר למקד את האנרגיה שלה בצורה מדויקת וטובה יותר על זקיקי השיער עד להשמדתם, והטיפול יהיה יעיל ואפקטיבי. זקיקי שיער שהושמדו לא יוכלו לצמוח שוב.

טיפול לייזר טאץ' מתבצע באמצעות סדרה של 6 טיפולים, בעזרת שילוב של מספר טכנולוגיות ומשחק של עוצמות המשתנות בהתאם לשלבי הטיפול השונים. טיפול לייזר טאץ' מתאים בעיקר לאזורי החזה, הבטן, הידיים והרגליים המעניק שיפור משמעותי בצפיפות השיער ובסמיכות שלו, כאשר בסופה תוכלו להיות שעירים במידה הרצויה לכם.

לאחר הטיפול השלישי מבוצעת הערכת מצב מחודשת. בשלב זה מתוכננים הטיפולים הבאים כולל תכיפות הטיפול במידה ויש צורך לצמצם או להגדיל את טווח הזמן שבין טיפול לטיפול, נקבעת העוצמה המחודשת של קרן הלייזר במידה ויש צורך להגדיל או להקטין את מספר הטיפולים.

יתרונות הטיפול

הסרת שיער בלייזר בשיטת לייזר טאץ' מציעה יתרונות ייחודיים רבים. הטיפול בטוח ויעיל לשימוש המאפשר השגת תוצאות טיפול רצויות וידועות מראש. ביחס לשיטות טיפול אחרות, הטיפול בעל רמת כאב נמוכה.

לייזר טאץ' חוסך זמן יקר והתעסקות מיותרת בשימוש בשיטות הישנות כגון: גילוח ושעווה הגורמים לחתכים, פצעים, שערות מתחת לעור, רגישויות, או כאב.

רשת מרפאות פרופורציה, מובילה בתחום הרפואה האסתטית והסרת שיער בלייזר, מביאה לישראל  את הטרנד החדש בתחום הסרת שיער בלייזר לגברים –Laser Touch . לייזר טאץ' מעניק שיטה מיוחדת לעיצוב שיער הגוף במידה הרצויה עם שליטה מלאה על כמות השיער, המעניק חופש מרבי מתחושת אי נוחות בעקבות שיעור יתר באזורים לא רצויים בגוף.

באילו אזורים לא מבוצע הטיפול כלל?

  • הקרקפת
  • אזור האשכים
  • בקרבת פי הטבעת
  • בתוך האף / בתוך האוזן
  • מעל ו/או מתחת לגבות

שאלות נפוצות

מי מבצע את הטיפול?

חשוב מאוד שהטיפול יבוצע על ידי איש צוות מיומן ומקצועי שהוכשר לכך. ברשת מרפאות פרופורציה הטיפול מתבצע על ידי צוות מיומן ומקצועי, בפיקוח רפואי. זאת לאחר שעברו הכשרות מתאימות על מנת שיוכלו להגיב בזמן אמת לכל תרחיש אפשרי ולספק את התוצאה המיטבית ביותר עבורכם, הלקוחות.

האם מדובר בהליך בטוח מבחינה בריאותית?

כמובן. מכשיר ה'סופרנו טיטניום' עובד בטכנולוגיה מתקדמת ובטוחה ובעל רישיון אמ"ר ממשרד הבריאות.

האם טיפול הסרת שיער בלייזר כואב?

חוויית הטיפול במכשיר ה"סופרנו טיטניום" הינה יעילה ביותר, בחלק מהמקרים יש תחושה של אי נוחות עד כאב מינימלי ביותר.

בתוך כמה זמן אחרי התחלת הטיפול הגוף יהיה חלק?

טיפולי הסרת שיער בלייזר כשמם כן הם: מדובר בסדרת טיפולים ולא בטיפול חד פעמי. בכל טיפול כמות הזקיקים שמוסרים לצמיתות מהווים כ-10% בממוצע ולכן כמות הטיפולים משתנה מאדם לאדם ומאזור לאזור והינה תלות של גורמים שונים.

האם הסרת שיער בלייזר במפשעות כואבת?

הסרת שיער בלייזר שולחת קרן לייזר אל זקיק השערה על מנת להרוס אותה בכדי שלא תצמח שוב. סף הכאב של אישה אחת שונה מזה של אחרת ועל כן, כל אחת תחווה את הטיפול באופן שונה. מרבית מטופלי ומטופלות הלייזר במכשיר ה"סופרנו טיטניום" מרגישים אי נוחות ועד כאב קל ברמה נסבלת.

לכל השאלות הנפוצות
נגישות