תפריט

הסרת שיער בלייזר בחורף

לטיפולי הסרת שיער בלייזר בחורף ישנם יתרונות רבים, ביניהם:

קיץ ישראלי פירושו שמש, המון שמש – כידוע, טיפול הלייזר להסרת שיער אינם הולכים יד ביד עם שיזוף. במשך טיפולי הסרת השיער קרן הלייזר הנפלטת מן המכשיר אינה מבחינה בין המלנין שבזקיק השערה שאותה היא מיועדת להרוס לבין המלנין הנמצא בעור השזוף, ולכן קרן הלייזר עלולה לחמם את העור השזוף ולגרום לו לכוויות. וכאשר אנחנו מדברים על שיזוף, אנחנו לא מדברים על בטן-גב בחוף הים או על שפת הבריכה, הקיץ הישראלי מספק לנו שיזוף בשפע גם כשאנחנו צועדים לסופרמרקט בצהרי היום, ולכן כדאי להתחיל את הטיפולים הראשונים בחורף.
קיץ ישראלי מעמיד אותך בפיתוי של בריכה או ים – מי הבריכה או הים עלולים לגרות את העור שעלול להיות רגיש לאחר כל טיפול יסודי בעור (כולל הסרת שיער יסודית), ולכן, מומלץ להימנע מחשיפה אליהם מיד לאחר שמבצעים טיפול כלשהו. בחורף, הפיתוי להליכה לבריכה או לים קטן עד לא קיים, וגם, אנחנו הולכים עם שרוולים ארוכים המכסים את הגוף, ולכן, הסרת שיער בלייזר בחורף מאפשרת לך להשיג תוצאה טובה, יעילה ויפה יותר.

חושבים לבצע טיפול הסרת שיער בלייזר?
החורף הוא בדיוק העונה המתאימה לכך, ואין זמן טוב יותר מזה הרגע לקבוע פגישת ייעוץ בסניף רשת פרופורציה הקרוב לביתכם!

העלמת ורידים בחורף

אין יותר יפה מרגליים חלקות ונקיות מנימים ומוורידים, חורף או קיץ. אבל, למרות שהם מציקים לנו לרוב בקיץ, כשהגוף חשוף יותר,את הוורידים ברגליים, מומלץ להתחיל להעלים דווקא בחורף!

לטיפולי העלמת נימים בחורף ישנם יתרונות רבים, בין השאר:

תופעות לוואי מצומצמות – אחת מתופעות הלוואי העלולה להתרחש לאחר העלמת ורידים היא כי האזור המטופל עלול להיות מעט נפוח ואדמומי מיד לאחר הטיפול. ההנחיות הקבועות, לאחר טיפול כזה, גם במקרים בהם לא קיימים קרישי דם או רגישויות מיוחדות, כוללות הימנעות משיזוף ומחשיפה לשמש. מבחינה זו, העלמת נימים בחורף מספקת את הקרקע המתאימה ביותר לקבלת התוצאות האופטימאליות.
חומרת המצב קובעת את תדירות הטיפול ואת משכו – לעיתים, אין די בטיפול אחד בודד, ויש לחזור על הטיפול בפרק זמן שנע משבועיים לאחר הטיפול הראשון ועד למספר חודשים לאחריו. טיפול העלמת ורידים בחורף מאפשר לך לקחת את כל הזמן הנדרש לטיפול וגם את מרווח הזמן הדרוש להחלמה מלאה, עד שרגליך תיחשפנה שוב בחוף הים או בבריכה!

חושבת לבצע טיפול העלמת ורידים?
החורף הוא הזמן המתאים לכך! אל תשתהי, ופני כבר היום לקבוע פגישת ייעוץ בסניף רשת פרופורציה הקרוב לביתך!

המסת שומן בקור בחורף

החורף, ברגיל, הוא הזמן בשנה בו הפעילות שלנו פוחתת… השמיים מתקדרים, קר בחוץ, ולכן, אנחנו מבלים יותר בבית, במטבח, במקרר. כתוצאה מכך, אנחנו צוברים על גופנו את אותם מצבורי שומן קטנים, ולקראת הקיץ ננסה להשיל אותם מעלינו בכל דרך. מה דעתך, השנה, להפוך את החורף לעונה בה את הופכת לרזה ולמוצקה יותר?

לטיפולי המסת שומן בקור בחורף ישנם יתרונות רבים, אשר ביניהם:

העלאת המודעות שלך למצב הגוף שלך – קל מאד להתעלם בחורף מהשומנים המצטברים לאט ובהתמדה על הגוף, השכבות שאנחנו לובשים מסתירות אותם היטב. את רוב השומנים, גם דיאטת-כסאח לקראת הקיץ לא תצליח להעלים (מה גם שדיאטה כזו תשאיר את עורך מדולדל ומרוקן, כפי שקורה לעיתים קרובות במצבים כאלה). המסת שומן בקור בחורף לא נותנת לך לשקוע לתוך הנמנום החורפי המשמין, אלא מכינה את גופך לחשיפתו כשהוא מוצק ודק יותר, בקיץ המתקרב.
זמן התגובה – את תוצאות טיפול המסת השומן ניתן לראות בפרק הזמן שנע בין חודש לאחר הטיפול ועד לשלושה חודשים לאחריו. הצרת ההיקפים, העור הבוהק והמתוח – כולם נגלים לעין בפרק זמן של שבועות לאחר הטיפול. ביצוע טיפול המסת שומן בחורף מאפשר לגוף שלך להפיק מהטיפול את המרב ולתת לגוף את הזמן הנדרש כדי לקבל את התוצאה הסופית.
זמן להיכנס לשגרה בריאה – אחת מהנחיות הרופאים לאחר טיפול כזה, כוללת אורח חיים בריא, שמשמעותו שילוב של פעילות גופנית ותזונה נכונה, שהינם חיוניים להצלחת הטיפול ולשמירה על תוצאותיו למשך שנים רבות. ביצוע הטיפול בחורף מאפשר לך את זמן ההסתגלות הנדרש לכך.

מתכננת לבצע המסת שומן בקור? אל תשתהי רגע אחד נוסף!
התקשרי כבר עכשיו כדי לקבוע פגישת ייעוץ בסניף רשת פרופורציה הקרוב לביתך!

טיפול בהזעת יתר בחורף

בארץ חמה (ולחה, אסור לשכוח!) כמו שלנו, הזעת יתר נחשבים לבעיה נפוצה בהרבה מאשר במדינות הקרירות (מדינות באירופה, למשל). ולכן, כמות האנשים הסובלת מהבעיה גדולה, וכל גם כמות הפתרונות שמציעה להם הרפואה המודרנית. אין זה משנה באיזה טיפול נגד הזעת יתר תבחרו, באופן טבעי, העונה המתאימה לביצוע הטיפול היא החורף, ולא הקיץ הישראלי, המאתגר את בלוטות הזיעה בלא הרף!

לטיפולי הזעת יתר בחורף ישנם יתרונות רבים:

אין טעם בגירוי נוסף של הבלוטות מיד לאחר הטיפול – כל טיפול המבוצע בגופנו, זמני או לצמיתות, דורש זמן החלמה כלשהו, מינימאלי ומצומצם ככל שיהיה. כאשר אנחנו עוסקים בבלוטות הזיעה, שכאמור, מבצעות את תפקידן בימי הקיץ הישראליים במלוא המרץ, פעולתן של הבלוטות מיד לאחר הטיפול אינן מאפשרת להן כלל את הזמן הנדרש להן להחלמה מלאה מהטיפול!
בחורף בתי השחי שלנו יבשים יותר וחשופים פחות – לכן, החורף מספק את התנאים האופטימאליים לקבלת התוצאה משביעת הרצון והטובה ביותר.

חושבים לבצע טיפול בהזעת יתר?
לא משנה אם אתם בוחרים בטיפול זמני או בטיפול לצמיתות, החורף הוא העונה המתאימה לביצוע הטיפול בהזעה! התקשרו לקביעת פגישת ייעוץ בסניף רשת פרופורציה הקרוב לביתכם כבר עכשיו על מנת כשהקיץ יגיע, תוכלו כבר ליהנות מבתי שחי יבשים!

נגישות