תפריט

"כל אחת שנראית כל כך טוב וטוענת שהיא לא עשתה שום טיפולים – לא אומרת את האמת."

כך לדבריה של ד"ר דנדי אנגלמן, דרמטולוגית המטפלת בכוכבות רבות. "אני מנהלת את השיחות הללו לפחות 10 פעמים ביום עם המטופלות שלי. הן אומרות לי: 'אני עושה פעילות גופנית, אני טבעונית, לא שותה אלכוהול, מקפידה על שתייה מרובה של מים אז איך השחקניות האלה עדיין נראות הרבה יותר טוב ממני? ואני תמיד עונה שבלי עזרה קטנה מחומרי מילוי אי אפשר להיראות כל כך חיונית וצעירה. אני יודעת, אני הרי מטפלת גם בהן".

קשה להתווכח עם דבריה של ד"ר אנגלמן. מפורסמות רבות ניחנות במראה רענן וזוהר ונדמה שעל אף השנים שעוברות, איכשהו עור הפנים שלהן נשאר אלסטי, מתוח וגמיש מתמיד על אף שניתן להבחין בסימני ההתבגרות.

להיראות צעירות יותר

"אם פעם היינו משתמשים בחומרי מילוי רק כדי לעצור את הזמן ולגרום לנשים להיראות צעירות יותר, היום אפשר לעשות דברים אחרים והרבה יותר טובים " אומר ד"ר גנדי נמירובסקי מרשת מרפאות פרופורציה "כל הנושא של טיפול בקמטים הפך להיות משני. אפשר ממש לעצב את הפנים, לשפר אלמנטים שונים בהן ולגרום לאישה להיראות חיונית וזוהרת יותר מבלי שזה ייראה כאילו היא עברה ניתוח מתיחת פנים".
ואכן, טיפולי עיצוב הפנים הפכו לטרנד של ממש, הרבה בהשראת הוליווד.

אחד הטיפולים היותר פופולריים הוא עיצוב עצמות לחיים. על ידי הזרקת חומרי מילי לאזור הלחיים, אפשר להעניק נפח לעצמות הלחיים, להרים אותן וממש להעניק לפנים מראה מלא יותר, האופייני לכוכבות כמו קים קרדשיאן ומייגן פוקס שעברו את הטיפול בעזרת חומרי מילוי.

התוצאה היא מראה משודרג, נשי וחושני יותר והכי חשוב – מבלי להיעזר בסכין המנתחים ומבלי להצעיר את הפנים ממש אלא פשוט לתת להן נפח.

לעצב גם את הגיל

בנוסף למילוי עצמות הלחיים, דרך נוספת להעניק נפח וחיוניות לפנים היא על ידי הזרקת חומרי מילוי בקו הלסת התחתונה. בעיקר עבור אנשים בעלי לסת צרה ומחודדת, חומרי המילוי מעניקים לפנים עגלגלות ונפח, מה שגורם להן בסופו של דבר גם להיראות צעירות יותר.

וזה אולי סוד הקסם של טיפולי עיצוב הפנים. מלבד השינוי הקטן שיכול לעשות את כל ההבדל, הענקת הנפח מצעירה את המראה הכללי. עם השנים תוך כדי הליך ההזדקנות, העור מצטמק ומאבד מהנפח שלו ולכן על ידי עיצוב תויי הפנים בעזרת חומרי מילוי כוכבות רבות הנושקות לעשור השישי לחייהן כמו ג'ניפר אניסטון או ניקול קידמן מצליחות לשמר את המראה הצעיר ומלא הנפח, על אף שאינן מודות כמובן שמדובר בחומרי המילוי.

לסיכומו של עניין, השימוש בחומרי מילוי הוא נרחב ומגוון ומאפשר להשיג מטרות רבות, לא רק הצערת הפנים והעלמת קמטים. ניתן לשנות אלמנטים מסוימים בפנים בצורה שתשפיע על מראה הפנים מבלי להסגיר את השינוי באופן בולט מדי.

 

נגישות