תפריט

תוצאותיו של ניתוח אף, שנועד לייפות ולשפר את הפרופורציות בפניו של אדם, נועד להשתלב באופן הרמוני עם המראה הכללי והאיברים האחרים בפניו של המנותח ולא להתבלט במרכז הפנים כאיבר בפני עצמו, מטופל ועשוי. עשוי אפילו מידי.

"בהחלט ניתן להצביע על מגמה חזקה במיוחד שהולכת ותופסת תאוצה: מראה טבעי וקרוב כמה שרק ניתן למראה האידאלי גם בניתוחי אף", מסביר פרופסור מנחם רון וכסלר, כירורג פלסטי בכיר ברשת מרפאות פרופורציה "הצלחתו של ניתוח אף נמדד באם היה ברור מאליו כי האף עבר תחת סכין המנתחים או שלא ניתן להבחין בזה בוודאות. כירורג טוב, בעל ניסיון וחוש אסתטי מפותח שקשוב למטופל שלו, הוא המתכון המנצח לתוצאה המבוקשת"

ברשת מרפאות פרופורציה, אנו מבחינים בלא מעט מטופלים שמבקשים לתקן או לשנות את המראה של הניתוחים שהם עברו בעבר, כאלה שהמראה שלהם עשוי מידי וזועק למרחקים כי הוא נותח. היום, רוב האנשים כבר פונים אלינו מראש בבקשה למראה כמה שיותר טבעי, ומעטים מהם יודעים, שישנן כמה טכניקות לרופא בעל ניסיון וידע – לבצע זאת בהצלחה.

פרופסור וכסלר מסביר: "ניתוח אף פתוח, הנו ניתוח שאינו נפוץ בקרב הרופאים המנתחים בישראל בשל מידת המורכבות שלו ואופן הגישה של הרופא אל האזור המטופל, אבל הוא אפקטיבי ביותר ומאפשר לרופא להגיע קרוב ככל שרק ניתן למראה הטבעי בו ביקש המנותח לזכות: ניתוח שכזה מאפשר לרופא לטפל באופן מדויק גם בקצה האף ובמחיצותיו כשהתוצאה המתקבלת היא טבעית ומותאמת באופן הרמוני לפניו של המטופל. את הניתוח המתקדם הזה וניתוחי אף בכלל, חשוב לבצע אצל רופא מיומן ובעל ניסיון, הבקיא בשיטות המתקדמות, זאת על מנת שיתקבל המראה הרצוי והנכון ביותר עבור כל אדם".

בניתוח אף בשיטה הקלאסית מתבצעת הפרדה בין העצם והסחוס לבין העור והחתכים נעשים דרך הנחיריים, ללא סימן חיצוני. לאחר מכן, הרופא מעצב מחדש את האף באמצעות הזזה, שבירה ושיוף הסחוס. ובסיומו של הניתוח מוחזר העור למקומו. בטכניקה הקלאסית לא נשארות צלקות וההחלמה זריזה יותר מניתוח אף פתוח.

למידע נוסף על ניתוח אף

 

נגישות