תפריט

פיסול אף בפרופורציהחולמים על אף יפה ומעוצב, אך חוששים להיכנס להליך כירורגי פולשני?

הרפואה האסתטית של היום מאפשרת להיות הרבה יותר יצירתיים מאשר פעם ולהעניק פתרונות מעולים ואפקטיביים לשיפור איברים מסוימים באיזור הפנים, מבלי שהללו יעבור תחת סכין הניתוח וללא הרדמה או כאבים. שיטת פיסול הפנים, היא ללא ספק השיטה המקובלת והמבוקשת ביותר, כזו שמעניקה את הפתרון המושלם לאותם אנשים באמצעים מתקדמים ובדיוק מושלם, ממש כשל אומן.

תפקידו של פיסול אף

פיסול האף הינו הליך פשוט וקצר אשר מטפל בפגמים שונים ובעיקר בשקעים וחוסר סימטריה באזור ובתוך כך, גם לאזן סימטרית את הפנים.

כאמור, מדובר בהליך מרפאתי קצר שהפך תופעה של ממש הצוברת תאוצה בכל העולם. הוא מאפשר למטופל ליהנות משיפור וחיזוק תווי המתאר של האף מבלי לבצע ניתוח.

הרופא למעשה מזריק חומר מילוי בנקודות אסטרטגיות באף. זה מאפשר לו לטפל באי סימטריה וליצור מראה ישר יותר של גבנון או מראה שמוט, ואף לתת לאף מראה זקוף (סולד). בתום התהליך, ישודרג האף ויקבל את הסימטריה המבוקשת, ימולאו בו נפחים נדרשים והוא ישולב באופן הרמוני עם שאר איברי הפנים.

 

פגישת הייעוץ עם הרופא

הרופא יוכל לבחון מקרוב את אפו של המטופל ולוודא היכן היה מעוניין למלא את השקעים וכיצד ניתן להעניק לו, באמצעות הטיפול, נפחים נקודתיים ובכך לאזן בין שני צידי האף, תוך התאמה הרמונית לפניו של המטופל.

פגישת הייעוץ המקדימה מתבצעת במרפאה ובתומה יחליט הרופא גם באילו חומרי מילוי ישתמש ויסביר על כך למטופל.

החומרים הזמניים בהם יעשה הרופא שימוש, הם חומרים טבעיים בטוחים לשימוש, אשר עמידותם אינה נשמרת לנצח ולכן ימליץ הרופא למטופל לגשת לביקורת חידוש הפעולה כעבור פרק זמן נקוב, שלרוב נע בממוצע סביב חצי שנה עד שנתיים, בהתאם למקרה הספציפי הנדון.

פיסול אף מתאים לכל סוגי האנשים מעל גיל 18, ובעיקר לאלה אשר שואפים לשיפור האסתטיקה הגיאומטרית של פניהם ואשר חוששים מהרדמה, אשפוז וניתוח.

הליך פיסול אף

במהלך הטיפול, מזריק הרופא באמצעות מזרק, חומרי מילוי מיוחדים המשמשים לפיסול האף.

חומרי המילוי השונים המשמשים בתהליך זה הינם טבעיים לחלוטין וכוללים: חומצה הילארונית, שהינה חומצה טבעית המצויה בגופנו, קולגן או חומרים נוספים שבסיסים מלח קלציום. כל אחד מהחומרים האלה בטוח לשימוש והינו בעל מאפיינים ויתרונות שונים שלאורם ולאור מאפייניו של המטופל, יבחר הרופא באילו מהם ישתמש למקרה המילוי הספציפי.

הרופא מזריק במהלך הטיפול את החומרים אל האף, בעדינות ואיטיות. הוא ישתמש באצבעותיו וידיו על מנת למקם את החומר וכמותו בתוך האיבר ולמעשה, יפסל את האף באופן כזה שייטיב עם פניו של המטופל.

יתרונם של חומרים אלו בהם עושה הרופא שימוש הוא בהיותם חומרי מילוי זמנים איכותיים מאוד. במידה והמטופל חפץ בשימורה של התוצאה, הוא מוזמן לחזור עליה כעבור פרק הזמן שיומלץ לו על ידי הרופא ובכך לתחזק אותה.

תוצאות פיסול האף

האף מקבל פרופורציות חדשות התורמות לאסתטיקה הפיזית של הפנים. הרופא, שעמל על פיסול האף על פי התאמה לפרופורציות הפנים והפגמים שהיו בו לפני הטיפול, מאפשר למטופל ליהנות מהרמוניה חדשה באופן כזה שאפשר לתחזק אחת לתקופה עליה ימליץ הרופא.

יתכן כי תהינה נפיחות, אדמומיות ואולי אף כאב קל מאוד באיזור ההזרקות, אולם הם עוברים כעבור ימים בודדים והתוצאה שנשארת במרכז הפנים היא טבעית ואסתטית מאין כמותה.

 

נגישות