תפריט

מזותרפיה – להעניק לעור פרץ של רעננות וזוהר

הליכים כירורגיים וניתוחים פלסטיים הם תמיד המוצא האחרון, וכשאנחנו נמצאים בגיל שעוד קיימת האפשרות לשמר את מראה העור של הפנים ולהעניק לו פרץ מחודש של רעננות וזוהר, נלך על זה ובגדול: טיפול מזותרפיה – הדור החדש, הוא הפתרון המתאים: מדובר בשיטה ייחודית שמקורה בצרפת, אשר נועדה לאפשר לנו לסייע לעור בעיכוב ייצור קמטים וקמטוטים חדשים בצורה ניכרת מאוד לעין.

מיקרו הזרקות ללא מחטים

טיפול מזותרפיה מבוסס על מיקרו הזרקות תת עוריות המבוצעות באמצעות קנולות דקיקות במיוחד, ולא מחטים כפי שהיה נהוג בעבר. דרך אותן קנולות גמישות, מחדיר הרופא תערובת איכותית של מינרלים וויטמינים שמזינים את העור והחומר מגיע אל פני שטח רחב של הפנים ועם מינימום כאב, הודות לאותן קנולות ייחודיות.

תרכובת חומרים מזינים

החומרים המזינים והמרעננים הללו כוללים, בין היתר, תרכובות של מינרליים, ויטמינים, אנטי אוקסידנטים ותרכובות הומיאופטיות וניתן לעשות בהם שימוש לא רק על עור הפנים כי אם גם באיזורים עדינים נוספים דוגמת גב כפות הידיים ואיזור המחשוף. לאחרונה, שולבה בתרכובות הללו גם חומצה הילארונית בריכוזים מותאמים, אשר מחוללות פלאים בעור באופן בולט במיוחד: העור מתהדר במראה זוהר, חוזרת אליו הגמישות הנערית ואם לא די בכך, אותה תרכובת מצוינת בשילוב הדקירות העדינות של הקנולות, מעודדים את ייצור הקולגן מה שמוביל לאפקט מתיחה כמעט מידי, שמצעיר את הפנים כבמטה של קסם!

אפקט מתיחה מיידי

על אף שכאשר מבצעים מזותרפיה, ההמלצה היא על סדרה בת שלוש הזרקות לפחות, גם טיפול בודד יתרום לשיפור משמעותי ומידי בנראות העור ותחושתו וכשאנחנו עומדים כעת מול פתחה של השנה החדשה, זו יכולה להיות התחלה נהדרת.

לא נדרשת תקופת החלמה

תשמחו לדעת שטיפול מזותרפיה תוכלו לעבור גם ממש ימים ספורים לפני חגי תשרי שכן הטיפול אינו כולל חיתוך או הרדמה, אין צורך בתקופת החלמה שכן אדמומיות או נפיחות קלה באיזור הטיפול חולפת כעבור מספר שעות והחזרה אל השגרה היא מידית.

לא תאמינו כיצד העור המקומט והרפוי הופך למלא חיות וגמישות כבר לאחר טיפול ההזרקות הראשון. תהיו בטוחים שאחרי שתראו את התוצאה, אתם תאמצו לכם את הטיפול הייחודי הזה כשגרה שניה החל מהשנה הקרובה.

רוצות להתחיל את השנה
זוהרות עם מזותרפיה? חייגו 03-5138801

נגישות