תפריט

מזותרפיה – להעניק לעור פרץ של רעננות וזוהר

הליכים כירורגיים וניתוחים פלסטיים הם תמיד המוצא האחרון, וכשאנחנו נמצאים בגיל שעוד קיימת האפשרות לשמר את מראה העור של הפנים ולהעניק לו פרץ מחודש של רעננות וזוהר, נלך על זה ובגדול: טיפול מזותרפיה – הדור החדש, הוא הפתרון המתאים: מדובר בשיטה ייחודית שמקורה בצרפת, אשר נועדה לאפשר לנו לסייע לעור בעיכוב ייצור קמטים חדשים, ולשפר את מראהו בצורה ניכרת מאוד לעין.

מיקרו הזרקות ללא מחטים

טיפול מזותרפיה מבוסס על מיקרו הזרקות תת עוריות המבוצעות באמצעות קנולות דקיקות במיוחד, ולא מחטים כפי שהיה נהוג בעבר. דרך אותן קנולות גמישות, מחדיר הרופא תערובת איכותית של מינרלים וויטמינים שמזינים את העור והחומר מגיע אל פני שטח רחב של הפנים ועם מינימום כאב, הודות לאותן קנולות ייחודיות.

תרכובת חומרים מזינים

החומרים המזינים והמרעננים הללו כוללים, בין היתר, תרכובות של מינרליים, ויטמינים, אנטי אוקסידנטים ותרכובות הומאופטיות וניתן לעשות בהם שימוש לא רק על עור הפנים כי אם גם באזורים עדינים נוספים דוגמת גב כפות הידיים ואזור המחשוף. אם לא די בכך, הדקירות העדינות של הקנולות מעודדות את ייצור הקולגן מה שמוביל לאפקט מתיחה שמצעיר את הפנים כבמטה של קסם!
כמו כן, ובתיאום מראש עם הרופא, ניתן לבצע טיפול המשולב בהזרקת חומצה היאלורונית בריכוזים מותאמים לעור המטופל, אשר ממלאה קמטים ומחוללת פלאים במראה העור.

אפקט מתיחה מיידי

על אף שכאשר מבצעים מזותרפיה, ההמלצה היא על סדרה בת שלוש הזרקות לפחות, גם טיפול בודד יתרום לשיפור משמעותי ומידי בנראות העור ותחושתו וכשאנחנו עומדים כעת מול פתחה של השנה החדשה, זו יכולה להיות התחלה נהדרת.

לא נדרשת תקופת החלמה

תשמחו לדעת שטיפול מזותרפיה תוכלו לעבור גם ממש ימים ספורים לפני חגי תשרי שכן הטיפול אינו כולל חיתוך או הרדמה, אין צורך בתקופת החלמה שכן אדמומיות או נפיחות קלה באיזור הטיפול חולפת כעבור מספר שעות והחזרה אל השגרה היא מידית.

לא תאמינו כיצד העור המקומט והרפוי הופך למלא חיות וגמישות כבר לאחר טיפול ההזרקות הראשון. תהיו בטוחים שאחרי שתראו את התוצאה, אתם תאמצו לכם את הטיפול הייחודי הזה כשגרה שניה החל מהשנה הקרובה.

 

נגישות