תפריט

עיבוי שפתיים - השפתיים שתמיד חלמת עליהםהשפתיים ממוקמות במרכז הפנים והן נחשבות בתרבויות רבות לאלמנט מיני ואפילו לכזה שבאמצעותו ניתן להעריך את אופיו של אדם; גם אם מדובר בקלישאה בלבד, השפתיים היו ויהיו אלמנט משיכה דומיננטי בין בני זוג ולא בכדי אנחנו טורחים לטפח אותן, להזין אותן ולאפר אותן ביתר תשומת לב.

עיבוי שפתיים הנו הליך מבוקש מאוד בקרב מרבית מהאוכלוסייה. אנג'לינה ג'ולי אולי הגדירה והמציאה מחדש את ממדי השפתיים הנדרשים, אבל מי נולדו עם שפתיים דקיקות וצרות יסתפקו גם במחצית מהבשרניות שלה ויודו לרופא המטפל על עיבוי שפתיים אשר יעשה את העבודה ואף יסייע בשיפור פרופורציית השפתיים ביחס לפניהם.

לא רק ירושות גנטיות הן הסיבה לעיבוי ועיצוב שפתיים, אלא גם חוקיות הטבע מכתיבה את הטון ומפנה את הנשים והגברים לנסות ולשחזר את העסיסיות של שפתיהם מפעם, לפני שכוח הגרביטציה פעל על פניהם ובטרם מידת האלסטיות של עורם באזור עדין זה, נשחקה.

הליך של עיבוי השפתיים אפשר לבצע באמצעות חומרים זמניים טבעיים דוגמת חומצה הילארונית, שומן עצמי או קולגן שמעצם היותם "שייכים" לגוף, בסופו של דבר גם יספגו בתוכו כעבור פרק זמן ממושך ובאמצעות חומרים קבועים שאינם נספגים בגוף ועשויים מחומרים סינטטיים כמו למשל סיליקון – שהזרקתם מספקת תוצאה שנשמרת לנצח.

כך או כך, מדובר בהליך פשוט מאוד, קל לביצוע והתוצאות שלו מדברות בעד עצמן. יותר נכון, אפילו לא צריכות לדבר!

השפתיים מקבלות נפחים וחיוניות, הן מעוצבות באופן פרופורציונלי לפנים והתוצאה נשמרת זמן ממושך.

אל תקלו ראש בעצתו המקצועית של הרופא בכל הקשור למינוני החומרים. הדגש של היום הוא על מראה טבעי כמה שרק ניתן, לא רק בניתוחים פלסטיים, אלא גם בכל מה שקשור לעיצוב ועיבוי השפתיים.

 

נגישות