תפריט

טיפולים אסתטיים כך תשיגי את המראה המושלם למסיבת הסילבסטר

מעולם לא היה קל כל כך להיראות במיטבך

אמנם רשימת הסילבסטר כבר חתומה – אבל עדיין יש עוד כמה דברים שאת יכולה לעשות כדי "לדפוק" כניסה בלתי נשכחת. הדברים הקטנים שיהפכו את ה"וואו" ל"וואווווווווו". טוב לא בדיוק קטנים, אבל מהירים ובעלי תוצאות מידיות רגע לפני החגיגה הגדולה. כדי להעניק לעור פניך מראה זוהר, רענן וטבעי את לא חייבת להפקיד את פנייך תחת ידיו המיומנות של מנתח פלסטי. קיימים היום מגוון טיפולים אסתטיים מתקדמים שמאפשרים לך להשיג מראה פנים מעוצב בעזרת הליך קצר, ממוקד, שאינו מצריך זמן התאוששות והתוצאות המידיות יאפשרו לך להיראות סוף, כבר בערב הסילבסטר.

עיצוב עצמות לחיים

שימרים וסמקים למיניהם בהחלט נותנים חיזוק למי שיש לה עצמות לחיים גבוהות, אבל במידה ועצמות הלחיים שלך שקועות או שאינן משורטטות – גם שעות רבות מול הראי לא יעזרו לך להשיג מראה עצמות לחיים מוגבה ועוצמתי. חומרי מילוי טבעיים משמשים את הרופאים לעיצוב ופיסול עצמות הלחיים מבלי להיכנס לחדר הניתוח, בלי כאבים וללא תהליך החלמה ממושך הפוגע בשגרת היום-יום.

עיצוב עצמות לחיים נחשב להליך פשוט וקצר בו הרופא מחדיר חומר מילוי טבעי שמפוסל בתוך הלחיים ובכך יוצר מראה זוהר, מוגבה ואצילי. בהתאם למצב המטופלת הרופא בוחר אחד מהחומרים הטבעיים המשמשים כחומר מילוי ביניהם: חומצה הילארונית שנמצאת בגוף באופן טבעי, קולגן או חמרים נוספים העשויים מלח קלציום. הרופא מזריק את חומר המילוי הנבחר לאיזור עצמות הלחיים, מעצב אותו וממקם אותו על כל לחי.

תוך מספר שעות יקבלו פנייך מראה חיוני ועצמות הלחיים המודגשות יעניקו מסגרת נכונה שתעניק לפניך מראה חטוב וזוהר. ניתן אף לתחזק את התוצאה הרצויה באופן קבוע בעזרת חזרה על התהליך, אחת לפרק זמן עליו ימליץ הרופא.

עיבוי שפתיים

ואם כבר סילבסטר, אז אי אפשר בלי ה-נשיקה. ואם כבר נשיקה, אז בטח תרצי להפגין מראה שפתיים חושני וסקסי. השפתיים נחשבות לאזור מבוקש ופופולארי לעיצוב. חומרי מילוי איכותיים לעיצוב השפתיים הקיימים כיום מאפשרים להשיג את המראה המיוחל ותוצאותיו אף נשמרות למשך זמן רב. אך הדבר החשוב ביותר, כמו בכל טיפול, הוא לשמור על מראה טבעי.

עיבוי שפתיים ניתן לבצע באמצעות חומרים זמניים או קבועים. אך במידה ובחרת בחומרים קבועים, קחי בחשבון שזהו תהליך בלתי הפיך. לכן מומלץ להזריק כמות קטנה בהתחלה כדי לראות אם זה מתאים לך, ולאחר מכן להזריק כמות נוספת לפי הצורך.

הרופא המטפל יבחן את השפתיים, מבנה ותווי הפנים ובהתאם לכך יחליט באיזה חומר מילוי להשתמש והיכן תבוצע ההזרקה. בין חומרי המילוי הטבעיים ניתן למצוא חומצה הילארונית, קולגן (חלבון טבעי שמצוי בגוף) או שומן עצמי (אך זהו תהליך ארוך ומורכב יותר מהאחרים). לאחר בחירת החומר המתאים, הרופא מרדים את האזור, מזריק את החומר לאזורים הנבחרים ולאחר מכן באמצעות עיסוי הוא מפסל את השפתיים עם חומר המילוי שהוחדר אליהן. הטיפול עצמו נמשך כעשרים דקות ותיתכן נפיחות מקומית בשפתיים שתחלוף כעבור ימים ספורים בלבד. לאחר שהנפיחות תפוג לחלוטין, כבר תוכלי להבחין בנוכחות המרשימה של שפתייך.

פיסול אף

פיסול אף נחשב אף הוא להליך פשוט וקצר המאפשר לטפל בפגמים שונים, שקעים וחוסר סימטריה באזור, מה שמקרין באופן ישר גם על מראה הפנים הכללי. בלי סכין הניתוחים, ללא הרדמה או כאבים – תוכלי להשיג את מראה האף המושלם שתמיד רצית.

גם פיסול אף, בדומה להליכים הקודמים, נחשב להליך קצר ופשוט שיאפשר לך לחזק את קווי המתאר של אפך באופן כזה שיתאימו למבנה הפנים שלך. הרופא יאבחן את אפך על מנת לוודא היכן ימולאו השקעים כך שהתוצאה תהיה הרמונית לפניך. חומרי המילוי הטבעיים – חומצה הילארונית, קולגן או חומרים שבסיסם מלח קלציום – בהם יחליט להשתמש הרופא לביצוע ההליך, הם הבטוחים ביותר לשימוש ועמידותם נשמרת בין חצי שנה עד שנתיים.

הרופא יזריק את החומרים אל האף וישתמש באצבעותיו כדי למקם את החומר באף ויפסל אותו כך שיתאים לפניך בצורה אופטימלית. כדי לשמור על התוצאה יש לחזור על הטיפול על פי המלצתו של הרופא. נפיחות, אדמומיות או כאב קל עלולים להופיע באיזור הזריקות, אך הם חולפים כעבור מספר ימים, ומראה האף שלך אסתטי וטבעי.

רשת מרפאות פרופורציה – סטנדרט של איכות

רשת מרפאות פרופורציה מחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר של החומרים הרפואיים ושיטות הטיפול הבטוחות והמתקדמות ביותר. טיפולים אסתטיים מתבצעים ע"י הרופאים הטובים ביותר בתחום הרפואה האסתטית, בעלי ניסיון עשיר ומיומנות רבה, שמאפשרים להם לאבחן את מאפייניך הייחודיים ולהתאים לך את הטיפול שישיג עבורך את תוצאה הטובה ביותר – Happy New Year!

 

נגישות