תפריט

הצערת פנים ללא ניתוחיש דרך להיראות צעירים יותר גם ללא ניתוח. הצערת פנים היא תוצאה שניתן להשיג במספר טיפולים אסתטיים, כגון מילוי קמטים והעלמת קמטים. טיפול נכון על ידי רופא מיומן יכול להעניק לכם תוצאה טבעית ויפה והכל בטיפול מרפאתי קצר והכי חשוב – ללא ניתוח.

העלמת קמטים

כאשר מדברים על טיפול העלמת קמטים, לא מדובר בחומרי מילוי, אלא בהזרקת חומר המחליש את הקשר בין העצב לשרירי הפנים. פעולה זו תמנע את התכווצויות השריר שנוצרות מהבעות הפנים וגורמות להיווצרות קמטי הבעה. מדובר אמנם בטיפול זמני, אך יעיל ביותר. הטיפול מיועד לקמטי הבעה בלבד בחלק העליון של הפנים – צדי העיניים, המצח ובין הגבות.

כך תעשו זאת נכון

המטרה היא להצעיר את הפנים מבלי לפגוע בהבעות הפנים הטבעיות ומבלי ליצור "מראה מופתע" תמידי.
אמנם מדובר בטיפול אסתטי נפוץ ביותר, אך אין זה אומר שצריך לחפש את המחיר המשתלם ביותר. עדיין מדובר בפעולה רפואית לכל דבר, שצריכה להתבצע בידי רופא מיומן ומנוסה העושה שימוש בחומר מקורי ומאושר. לכן, אל תחפשו לחסוך.

מילוי קמטים

מילוי קמטים מהווה פתרון עבור קמטים בשליש התחתון של הפנים. הכוונה לקמטים בצדי הפה, בין האף לשפתיים וצדי האף.

חומרי המילוי מתחלקים לשתי קטגוריות: חומרי מילוי זמניים וחומרי מילוי קבועים. ההחלטה באילו חומרים לעשות שימוש תלויה בעומק הקמטים, סוג העור שלכם, מטרת הטיפול וכו'. בפגישת הייעוץ עם הרופא טרם הטיפול, הוא יבדוק אתכם וימליץ על חומרי המילוי המתאימים עבורכם, מספר הטיפולים והטווחים ביניהם.

כך תעשו זאת נכון

יש להתאים את חומר המילוי על מנת ליצור מראה טבעי והצערת פנים עדינה שמצד אחד תעניק תוצאה טובה ומצד שני לא תהיה בולטת ובוטה מדי.

חומרי המילוי הזמניים הם הפופולריים ביותר כיום ומועדפים על הרופאים ועל המטופלים כאחד, מכיוון שהם מעניקים תוצאה טובה וטבעית. על אף העובדה כי מדובר בחומרים זמניים, השיפור התמידי באיכותם הביא לכך שהם מחזיקים מעמד לאורך זמן רב יותר ביחס לעבר.

בנוסף, על אף שמדובר בחומרים טבעיים, גם במקרה זה חשוב להקפיד כי חומרי המילוי בהם עושים שימוש קיבלו את אישור משרד הבריאות וה-FDA.

לסיכום

טיפולי מילוי והעלמת קמטים הינם פופולריים ביותר הודות לקלות היחסית שלהם – משך הטיפול (בין 20 דק' לחצי שעה) והעובדה שלא מדובר בניתוח של ממש אלא הזרקות עדינות. יתרונות אלו מאפשרים לאנשים לקבל מראה פנים חלק וצעיר יותר ללא פרוצדורות מורכבות הדורשות התאוששות ממושכת. יחד עם זאת, יש לזכור כי מדובר בטיפולים בעלי השפעה זמנית, שיש לחזור עליהם ולתחזק אותם באופן קבוע.

כמו כן, המטרה של רוב האנשים היא ליהנות ממראה צעיר יותר, אך לא באופן שיסגיר את הטיפול, כזה שייראה טבעי. לשם כך חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים אצל רופא בעלי ניסיון, אשר יעניק תוצאה טבעית, לא בובתית, מוגזמת או מנופחת מדי. כזו שתאפשר לכם לשמור על תווי הפנים שלכם, רק חלקות יותר.

 

נגישות