תפריט

יום החתונה – להגיע בשיא היופי

יום החתונה נתפס על ידי נשים רבות כמשמעותי ביותר בחייהן הבוגרים. השאיפה להגיע לחופה בשיא היופי הפכה לחלק המשמעותי עבור כלות רבות לעתיד. אך אם עד היום מרבית תשומת הלב הופנתה למציאת השמלה המושלמת והאיפור האידאלי, כיום המחשבה על טיפולים אסתטיים תופסת מקום נכבד מתקציב האירוע וזמן ההכנה.

השיפורים הטכנולוגיים בתחום האסתטיקה הרפואית גרמו לכך שטיפולים רבים הפכו פשוטים, קצרים ויעילים יותר ולכן מאפשרים לכלות לכלול גם שיפור אסתטי כחלק מתכנון המראה המושלם ליום החשוב.

אם בעבר, טיפול אסתטי היה פולשני ודורש זמן החלמה, כיום עם ההתקדמות בשיטות ובחומרי הטיפול, ניתן לבצע מגוון רב של טיפולים אסתטיים במינימום פולשנות, כמעט ללא כאבים ועם זמני החלמה קצרים במיוחד שמאפשרים לכלה לעתיד להמשיך בסידורים לחתונה אגב קבלת הטיפולים. לכך יש להוסיף את השיפור המשמעותי בתוצאות המתקבלות, המעניקות שדרוג רציני למראה, שזו כמובן השורה התחתונה מבחינת כל כלה.

טיפולים אסתטיים מומלצים לכלות

השינויים הבולטים בתחום הטיפולים האסתטיים משרתים את מרבית הכלות, שעל פי הסטטיסטיקות האחרונות מצויות בסוף שנות ה-20 לחייהן. אם בעבר לתחום האסתטיקה הרפואית לא היה מה להציע לנשים בגילאים צעירים אלו, כיום ישנם טיפולים שמטרתם לשדרג ולרענן את המראה.

בראש הרשימה ניתן למצוא את טיפולי פיסול הפנים. טיפולים אלו מאוד מושכים נשים צעירות, שכן הם מאפשרים לשדרג את מראה הפנים ללא ניתוח ובצורה עדינה וטבעית, אשר מביאה לתוצאה נראית לעין. בעזרת עבודה של רופא מיומן ומוסמך, ניתן ליצור שינויים קטנים אשר ישדרגו את מראה הפנים ויעניקו תוצאה אסתטית, נראית לעין אך כזו שנראית טבעית לחלוטין.

פיסול אף

פיסול אף הינו הליך פשוט וקצר, הנותן מענה לפגמים קטנים כגון שקעים וחוסר סימטריה באף ובכך מאפשר לאזן את סימטרית הפנים. מדובר בהליך מרפאתי קצר שהפך תופעה של ממש הצוברת תאוצה בכל העולם, מכיוון שהוא מעניק שיפור במראה האף והפנים בצורה פשוטה וקלה והכי חשוב – ללא ניתוח. לפיכך הוא מהווה אופציה עבור כלות שאינן מעוניינות להיכנס לפרוצדורות מורכבות לפני חתונה ועדיין לקבל תוצאות אידאליות.

עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים הוא טיפול המאפשר העמקת נפח השפתיים וכתוצאה שיפור ושדרוג מראה הפנים וכמובן החיוך. ההצלחה של טיפול זה טמונה בדגש הרב המושם על יצירת מראה טבעי, לא מנופח מדי, שישתלב עם תווי הפנים הטבעיים ויעניק להן עומק נוסף. התוצאה תהיה הדגשת השפתיים ויצירת מראה דרמטי וסקסי.

עיצוב עצמות לחיים

עיצוב עצמות לחיים הוא אחד ההליכים המבוקשים ביותר מבין מכלול טיפולי פיסול הפנים. בעזרת חומרי מילוי טבעיים ממש ניתן לפסל את הלחיים, להגביהה אותם במידת הצורך וליצור את אותו מראה זוהר, סימטרי וכמובן טבעי שכל כך הרבה נשים מחפשות בעזרת האיפור.

כל טיפולי עיצוב הפנים הנם טיפולים קצרים ופשוטים, המאפשרים חזרה מהירה לשגרה ללא כאבים, משך החלמה או אשפוז.

 

נגישות