תפריט

הסרת שיער אצל גברים

השאלה האם גברים צריכים להסיר את שיער גופם או לא היא כמובן עניין אופנתי, תרבותי ומעל הכל אישי. ההחלטה תלויה בטעם (שלך ושל זוגתך) ובתחושה האישית.

לא מעט גברים אינם חשים בנוח עם שיער גופם, במיוחד אלו שסובלים משיעור יתר באזורים שעתידים להיחשף בעונת הקיץ כמו חזה, גב, כתפיים וצוואר. ואכן, מחקרים מהשנים האחרונות מראים כי אחוז הגברים הפונים לפתרונות כמו טיפולי הסרת שיער נמצא במגמת עלייה מתמדת.

אם בעבר דעות קדומות מצד הסביבה או פחד מכאב הרתיעו לא מעט גברים, כיום טרנד הטיפוח הגברי והטכנולוגיה המתקדמת בהחלט מעניקים מענה לשני הגורמים הללו ומאפשרים לגברים רבים להיפטר משיער גוף מיותר ולהרגיש חופשיים ומשוחררים יותר ובקיץ הישראלי – אין דבר יותר חשוב מזה!

גבר, תכיר: לייטשייר

כאמור, הטכנולוגיה של הסרת שיער בלייזר כיום מתקדמת מאי פעם ומאפשרת לכל אחד כמעט לעבור את הטיפול. אמנם הטיפול מבוסס על פיגמנט העור ועובד במיוחד אצל בעלי עור בהיר ושיער כהה, אך ישנן כיום טכנולוגיות מתקדמות ביותר, כמו מכשיר ה"לייטשייר" בו משתמשים בפרופורציה, העובד על כל גווני העור.

יתרון נוסף וחשוב ביותר של מכשיר ה"לייטשייר" הוא היכולת לבצע הסרת שיער מלאה אך גם חלקית. ישנם גברים המתלבטים לגבי הסרת שיער מלאה מחשש לקבלת מראה "נערי" או לא גברי מספיק. בדיוק בשביל הדילמה הזו, בטיפול ייחודי לרשת פרופורציה, הנקרא LASER TOUCH ניתן לבצע הסרה מלאה או חלקית של שיער מאזור נבחר. כך תוכל לבחור להסיר חלקית את השיער ולקבל מראה יותר אסתטי, ועדיין לא חלק לחלוטין.

חשוב שתדע!

הטיפול בפרופורציה מבוצע על ידי צוות מקצועי ומיומן בפיקוח רפואי.

 

נגישות