תפריט

המונח המסת שומן בקור למעשה מתייחס לפעולה שבה מוציאים תאי שומן מהגוף על ידי הפיכתם לנוזל. הטכנולוגיות החדישות העומדות לרשותנו מאפשרות לנו לבצע את בידוד השומן והרחקתו מהגוף באופן חיצוני, ללא צורך בפעולה כירורגית הדורשת הרדמה והחלמה.

מעבר ליתרונות הברורים בשיטות החדשות להמסת שומן וחיטוב הגוף, המאפשרים לנו תהליך קצר יחסית וללא פולשנות, יתרון נוסף הוא היכולת לבצע את הטיפול מבלי לנסוע מרחקים ארוכים, במיקום נוח וקרוב לבית. ניידות המכשיר והכשרת אנשי מקצוע לתפעלו גרמו לכך כי ניתן להציע טיפול זה וכן מגוון רב של טיפולים אסתטיים בכל רחבי הארץ ועל ידי כך לאפשר לכמה שיותר אנשים ליהנות מטיפולים מתקדמים קרוב לבית.
יחד עם זאת, הנגשת הטיפולים גרמה להצפה של השוק במכשירים זולים שאינם תמיד בטוחים לשימוש. יחד עם העובדה שמדובר בטיפול חיצוני, ישנם רבים המציעים את הטיפול מבלי לעבור הכשרה נכונה וכך נוצר מצב בו גם מי שאינו בעל השכלה רפואית מבצע טיפולי חיטוב גוף והמסת שומן בקור, ללא המיומנות הדרושה ובשימוש במכשור שאינו בטוח. לפיכך, גם כאשר מדובר בטיפול חיצוני, חשוב להקפיד כי הוא יתבצע על ידי איש מקצוע, בעדיפות לאדם בעל השכלה רפואית, שעבר הדרכה ומחזיק בידע ובמיומנות הנדרשת על מנת לבצע את הטיפול.

במרפאת פרופורציה קריות חיפה, הממוקם בשדרות אח"י אילת, מתבצעים כל סוגי הטיפולים האסתטיים הניתנים ברשת על ידי אנשי צוות מיומנים בעלי השכלה רפואית. במחלקת חיטוב הגוף של הרשת ישנו טיפול: הקפאת שומן

המסת שומן על ידי גלי רדיו הוא הליך המבוצע בהרדמה וכולל פולשנות מינימלית. לפיכך, הוא אינו מתאים לכל אחד.
לעומת זאת, המסת שומן בקור (או הקפאת שומן) הוא הליך אסתטי חיצוני המאפשר צמצום היקפים בכ-3-6 ס"מ. בניגוד להמסת שומן הקלאסית המתבצעת על ידי חימום, כאן הטיפול מתבצע על ידי הקפאת השומן לטמפרטורות נמוכות ביותר (עד מינוס 8 מעלות). כאשר תאי השומן קופאים הם למעשה מתים ולאחר מכן מופרשים החוצה מן הגוף דרך השתן כך למעשה ניתן להבטיח כי לא יחזרו.

חשוב לציין, עם זאת, כי הטיפול אינו "משחרר" אותנו מלשמור על אורח חיים בריא ותזונה מאוזנת, שכן אמנם תאי השומן שהוקפאו ומתו לא יחזרו, אך בהחלט יכולים להיווצר חדשים במקומם באזורים אחרים בגוף
טיפול המסת שומן בקור מתבצע בקליניקה עצמה, הטיפול קצר ואורך כשעה. הטיפול מבוצע על ידי צוות מיומן בעל השכלה רפואית. לאחר הטיפול אין צורך בפעולה מיוחדת, ניתן לחזור לשגרה באופן מיידי.

 

נגישות