תפריט

הגדלת חזה שיפור חיי המיןהגדלת חזה וחיי המין שלך

העיתון Healthday דיווח כי מחקר חדש מברזיל, טוען כי נשים שעברו ניתוח הגדלת חזה, חוו שיפור משמעותי ועלייה ברמת ההנאה ושביעות הרצון מרמת הגירוי המיני וחיי המין שלהם, לאחר התהליך. כמו כן, המחקר מצא, כי לא חל שיפור בקרב נשים שעברו הגדלת חזה אם יש להן סימני מתיחה.

המחקר כלל 45 נשים, אשר תכננו לעבור ניתוח הגדלת חזה עם שתלים. לפני הניתוח, ד"ר פאולו גוימרוס והקולגות שלו, נתנו לנשים שאלון הערכה על איכות חיי המין שלהן ורמת שביעות הרצון שלהן ממין. הנשים, מילאו את השאלון גם שבועיים לאחר הניתוח, ארבעה שבועות ולאחר שנה וחצי.

מתוך 36 הנשים שלא פיתחו סימני מתיחה לאחר הניתוח, כולן ציינו שיפור ברמת הגירוי המיני ושביעות רצון גבוהה יותר מהחוויות המיניות שלהם.

עלייה בביטחון עצמי

לאור המחקר, מומחים טוענים, כי הגדלת חזה יכולה לסייע בשיפור חיי המין, בשל העלייה בביטחון העצמי של הנשים, בחדר המיטות.

"אני חושב שהחזה הנשי הוא חלק חשוב מאוד אצל הנשים, מבחינת השפעתו על תחושות האישה באופן כללי, כיצד היא מצטיירת בעיני עצמה ובעיני הסובבים אותה, אבל גם בתחושת הערכה העצמית שלה ברגעים אינטימיים ובמהלך חוויות מיניות" אומר ד"ר דויד רית' , יו"ר ארגון ה –ASPS (American Society of Plastic Surgeons). "נשים רבות לאחר הניתוח מעידות כי הן חשות בטחון עצמי גדול יותר בעקבות ההתאמה המחודשת בין הגוף שלהן לפרסונה הפנימית שלהן".

מרכיב פסיכולוגי

עם זאת, חלק מהמומחים מאמינים כי ישנו מרכיב פסיכולוגי אחר אשר תורם לממצאי המחקר. "כאשר אנחנו משקיעים מאמצים רבים – כלכליים או פיזיים במשהו, אנחנו נוטים להצדיק בפני עצמנו את המאמץ" אומר פרופסור טומי – אן רוברטס,  פרופ' לפסיכולוגיה בקולרדו. "התחושה הטובה שלנו מועצמת בגלל המאמץ הרב שהשקענו ולאו דווקא בגלל ההליך עצמו".

כך או כך, התוצאה הסופית יכולה לשפר את חיי המין שלך.

 

נגישות