תפריט

הגדלת חזה - טבעי זה הכי?סטנדרטים של יופי הם דבר שמשתנה כל הזמן. הם כפופים לשינויים תרבותיים ותקופתיים, כך שהטעם שלנו והתפיסה שלנו לגבי יופי משתנים בהתאם.

כך למשל, תדמית החזה הנשי עברה שינויים גדולים ותהפוכות רבות. בתרבויות שונות בזמנים שונים חזה קטן נחשב סמל לנשיות ויופי, ואילו בתקופות אחרות היו תרבויות שראו בחזה גדול כמודל נשיות אידאלי.

הגדלת חזה – המראה הטבעי

תקופה זו מתאפיינת בתחילתו של שינוי הדרך בה אנו רואים את החזה הנשי. אם עד לא מזמן, חיינו בעולם תרבותי, בו גדול יותר נחשב בהכרח ליפה ונחשק יותר, כיום ניתן להבחין בשינוי גישה, בעיקר כשמסתכלים מנקודת מבטה של הרפואה הפלסטית.

אחד הטרנדים האחרונים בתחום הוא המראה הטבעי. השאיפה להגיע בעזרת ניתוח למראה טבעי ככל הניתן באה לידי ביטוי כבר זמן מה בניתוחי אף, ולאחרונה ניתן להבחין בה גם בהגדלת חזה.

אם בעבר מטופלות היו מגיעות לקליניקות ודורשות מרופאים שתלים גדולים ככל האפשר, היום הגישה השתנתה, גם מצד המטופלות וגם מצד הכירורגים הפלסטיים. אחת המטרות בניתוח פלסטי כיום היא להגיע למצב בו האזור המנותח משתלב באופן טבעי בפרופורציות הגוף, ולא הופך בולט מדי, שכן מטופלים רבים לא מעוניינים שיבחינו כי עברו ניתוח פלסטי.

המטרה היא להגיע לחזה יפה ונשי, אך לא בהכרח גדול יותר.

מומחי פרופורציה מצביעים מניסיונם על 3 קווים מנחים המאפיינים ניתוח הגדלת חזה מוצלח:

  • החזה צריך להתאים לגוף
  • צורתו של החזה צריכה להיות טבעית ויפה לעין
  • החזה צריך להיות רך וטבעי למגע

כאמור, שינוי הגישה הזה מגיע לא רק מרופאים אלא גם ממטופלות. נשים רבות המבקשות להגדיל את החזה, מבחינות כי לאחר הניתוח צריך לחיות עם החזה ולהסתדר איתו בחיי היומיום, ולכן כאשר בוחרים בשתלים גדולים מדי, איכות החיים עלולה להיפגע עקב בעיות גב שעלולות להתעורר בעקבות המעמסה הכבדה.

ניתן לומר כי פחות נשים מבקשות כיום תוספת של 450cc ומעלה, ומסתפקות בעלייה של קאפ אחד או שניים לכל היותר.

התוצאה המתקבלת טובה לא פחות ואף יותר. החזה גדל והופך בולט ויפה, הגב יכול להתמודד עם תוספת העומס בצורה טובה והמראה הופך טבעי ולא גרוטסקי ומגוחך.

 

נגישות