תפריט

בטוחה שאת יודעת הכל על הגדלת חזההגדלת חזה: ניתוח פופולרי בקרב נשים רבות

בעבר היה נהוג לחשוב כי ניתוח הגדלת חזה אינו נפוץ בקרב נשים "מן היישוב". מי שאיננה מפורסמת, צריכה הייתה להסתפק במה שהטבע נתן (גם אם לא הרבה) ולהישאר לא מרוצה ולא שלמה עם גופה, על מנת להימנע מדעות קדומות.

אבל כיום ניתן למצוא במרפאות האסתטיות מגוון גדול של נשים מכל שכבות האוכלוסייה אשר שמחות לעבור ניתוחי הגדלת חזה מסיבות שונות. בין אלו ניתן במיוחד לזהות שני קהלי יעד עיקריים:

הגדלת חזה בקרב נשים צעירות

קהל היעד הראשון הוא נשים צעירות בתחילת שנות ה-20 לחייהן, שהחזה שלהן לא התפתח במיוחד לאחר גיל ההתבגרות. נשים אלו מתחילות את חייהן ונמצאות בשלב בו המראה משחק תפקיד חשוב. הן יוצאות לבלות, מחפשות בני זוג ולכן חשוב להן במיוחד להרגיש בנוח עם עצמן. החזה הוא חלק בלתי נפרד מהרגשה זו.

הגדלת חזה בקרב אימהות לילדים

קהל היעד השני הוא אימהות לילדים. מצד אחד, הן צעירות ומעוניינות לחזור להרגיש נחשקות ומושכות למרות היותן אימהות. מצד שני הלידות ובעיקר ההנקות הותירו את החזה שלהן נפול וחסר נפח (מה שקרוי "שקיות שוקו"). לפיכך נשים אלו מבצעות ניתוחי הגדלת חזה והרמת חזה על מנת לחזור ולהרגיש בנוח עם גופן ולנסות להחזיר לו ממה שאבד במהלך הלידה וההנקה.

להשיב את תחושת הנשיות והערכה העצמית

ניתוחי הגדלת חזה אם כך, הם כבר לא מנת חלקן של מעטות ואינם דרך גרוטסקית להשיג תשומת לב, אלא אמצעי להשבת תחושת הנשיות שאבדה אם במהלך תהליך הבאת הילדים ואם מפאת חוסר התפתחות מספק. מחקרים אף מראים כי ביצוע ניתוחים פלסטיים תורם לתחושת האושר והערך העצמי, ובעיקר אצל נשים המהוות רוב בביצוע ניתוחים פלסטיים

 

 

נגישות