תפריט

יצחק פרח, הצערת ועיצוב הפנים

לד"ר לוין ולצוות "פרופורציה" פ"ת היקרים,
תודתי העמוקה מקרב לב נתונה לך ד"ר לוין היקר על הטיפולים שהענקת לי.

זכות היא לך וברכה, לעסוק בעבודת קודש של ממש, בהעניקך יופי ואסתטיקה לכל אישה. בידך העדינה והרגישה, במגע הקסם שלך אתה מייפה כל אישה, וכל אישה יוצאת אצלך שונה, ממש מעשי אומן. לכל אחת אתה נותן ביטוי לאופייה, לתווי פניה ולגילה, ובמיומנות רבה מסתיר את מגרעותיה ומבליט את יופייה. כל בוקר שאני קמה מסתכלת במראה ורואה אישה יפה, אני מאושרת ושמחה. אני רואה ציור מושלם, אני רואה אותך.

עבודתך לא פשוטה כלל, לרצות ולענות על ציפיותיה של כל אישה. לשקם, לשפר ולפסל מחדש את פניה וגופה, להעניק לה מראה יפה, חדש ורענן. "חזק ואמץ" והמשך לשמח אנשים ולעשותם יפים ומרוצים.

ואף לכן צוות הנציגות המדהים, ובראשן אליזבט מור מנהלת סניף פ"ת, רוצה אני להודות. יכולתכן להעניק תחושה נעימה וכן התמדתכן ביחס אדיב ומנומס, אף בשעות לחץ כשיש אנשים רבים, הופכת את המקום לנעים ומזמין מאוד.

אין ספק שנשים כמוכן שעובדות עם ציבור, ומבצעות עבודתן נאמנה וביעילות, מתייחסות בסבלנות רבה ועושות ככל שביכולתן במסגרת תפקידן לקדם את ענייני לקוחותיהן, ונותנות תחושה טובה שיש אל מי לפנות, יש מי ששומע ומי שיעזור, גורמות למקום עבודתן להיראות טוב יותר, להצטייר כמקום שנכון וכדאי להגיע אליו.

אני מאחלת ל"פרופציה", עובדים מסורים רבים כמותכן ואותנו באי המקום אני מברכת שנזכה להמשיך וליהנות מתפקודיכן המקצועי ומשירותיכן המסור.

חזרה להמלצות
המלצתה של פרח על הצערת ועיצוב הפנים בפרופורציה
נגישות