תפריט

ניתוח שאיבת שומן זהו אחד ההליכים הקוסמטיים-כירורגיים הנפצים ביותר בארץ ובעולם, מה שקצת מפתיע, בהתחשב בכך שישנם כל כך הרבה מיתוסים סביב הליך זה. להלן כמה מהמיתוסים הנפוצים (והשגויים) על שאיבת שומן, לצד העובדות בפועל, כשידע הוא כוח, חשוב להכיר את הנתונים העדכניים כדי להגיע להחלטות הטובות ביותר. 

מיתוס מספר 1: שאיבת שומן יכולה לעזור לכם לרדת במשקל

הרבה אנשים מאמינים שניתוח שאיבת שומן יכול לגרום להם לרדת במשקל, אך בפועל אין זה כך. רוב האנשים יורדים רק כשניים עד חמישה קילו סך הכל. למעשה, המועמדים הטובים ביותר לניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן, אלו אנשים שנמצאים בטווח של כ- 30% ממשקל בריא, ויש להם רק כיסי שומן מקומיים שהיו רוצים להפחית, או מטופלים שמחפשים טיפול שיעזור להם לעצב את הגוף.

חשוב לזכור ששאיבת שומן זו אינה תרופת פלא, עליכם להתמיד באורח חיים בריא לאחר ניתוח שאיבת שומן, כדי להגיע לתוצאות מיטביות ולשמור על הגזרה שלכם.

מיתוס מספר 2: שאיבת שומן דורשת תקופת השבתה

החשש מפני ניתוח ברור ומובן, במיוחד אם אתם מאמינים שלאחר הניתוח תהיו מושבתים לאורך זמן. אולם כיום, אין כך הדבר. ניתוח שאיבת שומן נחשב להליך בטוח ויעיל הרבה יותר, המנתחים מבצעים את ההליך במרפאה מוסמכת ועובדים עם טכניקות שאיבת שומן חדשניות ומתקדמות מאוד כמו הקפאת שומן למשל.

הכלים המתקדמים שיש היום מציעים מגוון יתרונות על פני שאיבת השומן המסורתית לרבות, הליך מדויק יותר וזמני החלמה מהירים. מעבר לכך, המטופלים יראו תוצאות מיידיות במבנה גופם לאחר הניתוח, ויחושו שיפור ככל שהנפיחות תדעך. ברוב המקרים ניתן כבר לחזור לשגרה קלילה לאחר מספר ימים, ולשגרה מאומצת לאחר 2-4 שבועות. 

מיתוס מספר 3: התוצאות של שאיבת שומן זמניות בלבד

שאיבת שומן יכולה להסיר בהצלחה שומן מאזורים שונים בגוף כמו למשל הירכיים, הבטן או הישבן, מה גם שתאי שומן שהוסרו לא יחזרו לאחר הטיפול, אלא אם כן לא תשמרו על אורח חיים מיטבי. לכן כדי לשמור על תוצאות מיטביות לאורך זמן ולמנוע מתאי השומן לגדול ולהתרחב באותו אזור, עליכם להקפיד לשמור על תזונה בריאה ופעילות ספורטיבית, כך לא רק תשמרו את התוצאות אלא גם תשפרו אותן. 

מיתוס מספר 4: שאיבת שומן מיועדת לנשים בלבד

שאיבת שומן נחשבת לאחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בארץ ובעולם. מכיוון שזהו הליך בטוח, הרבה נשים וגברים בגילאים שונים יכולים ליהנות ממנו. מטבע הדברים, לא רק נשים מתקשות להיפטר משומן עודף, גם גברים. לכן שאיבת שומן זהו ניתוח פופולרי ונפוץ גם בקרב גברים אשר מעוניינים להסיר שומן מאזורים שונים בגוף כמו הבטן, החזה והירכיים. 

מיתוס מספר 5: שאיבת שומן מהדקת את העור

שאיבת שומן מיועדת לטפל בעודפי שומן ולא בבעיות עור כמו למשל רפיון. לדוגמה אם יש לכם סנטר כפול או אזור בבטן שיש בו עור נפול, הם עשויים להיראות בולטים יותר דווקא לאחר ניתוח שאיבות שומן. במקרים אלו, מומלץ לעשות ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן, כדי להדק את העור ולהציע לכם את התוצאות המבוקשות. 

מיתוס מספר 6: כל הליכי שאיבת השומן זהים

ישנם סוגים שונים של הליכי שאיבת שומן ולכל אחד יתרונות וחסרונות משלו. מה גם שמנתחים שונים מבצעים את הפרוצדורות בצורה שונה. כיום ניתן לבצע שאיבת שומן בלייזר, שאיבת שומן באמצעות גלי קול, ואפילו הקפאת שומן, כל טכנולוגיה משיגה את אותה התוצאה רק בטכניקה אחרת ועל ידי שימוש בטכנולוגיה ייעודית. כדי להחליט על הליך שאיבת השומן המתאים ביותר עבורכם, עליכם להכיר את הפרוצדורות השונות, על היתרונות והחסרונות שלהן, ולהגיע להחלטה הטובה ביותר.

מיתוס מספר 7: כל המנתחים זהים

כאשר מחליטים לבצע שאיבת שומן, יש חשיבות גם לבחירה נכונה של המנתח אשר מבצע את התהליך. יש לבחור במנתח מיומן ומוסמך אשר מתמחה בעיצוב הגוף ובעל רמה גבוהה של הכשרה ומומחיות, ושפע של ניסיון מעשי ועיוני, כדי לעזור לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר. 

תמיד כדאי לבחור במקום אשר פועלים בו מנתחים פלסטיים שזוכים להערכה רבה ומתמחים בהליכים כמו שאיבת שומן באופן ספציפי.

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ לפרטים נוספים על שאיבת שומן

כאשר רוצים לבצע הליכים כמו שאיבת שומן, אנו הכתובת. עם ניסיון של כ- 35 שנים בתחום, ועבודה עם השיטות החדשניות ביותר לעיצוב הגוף, והמומחים הכי מנוסים ומיומנים, אנו יכולים לעזור לכם להיפרד משומן עקשן ולא רצוי. 

תוהים מה המחיר? לשאיבת שומן מחיר אשר מושפע מגורמים שונים כמו הטכניקה שבה נעשה שימוש, מידת המומחיות של המנתח, המוניטין של המרפאה ועוד שלל גורמים שיכולים להשפיע. רצוי לציין, שתמיד כדאי לבחור במקום מקצועי ובעל מוניטין, ולא להתפתות ללכת עם הבחירה הזולה ביותר. מדובר בהליך כירורגי לכל עניין ודבר וכאשר אינו מתבצע בצורה מקצועית עלולות להיות לו השלכות הרות גורל על הבריאות שלכם, כל שכן על התוצאה הסופית. לכן אם אתם רוצים לראות את התמונה הגדולה, עשו השוואת מחיר ואתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו כדי לקבל הצעת מחיר רלוונטית וייעודית לכם.

כדי לברר פרטים נוספים ולהכיר את כל הטיפולים שאנו מציעים, מוזמנים ליצור איתנו קשר או לתאם פגישת ייעוץ! אנו כאן עבורכם.

נגישות