תפריט

האגודה האמריקאית לאסתטיקה וניתוחים פלסטיים פרסמה נתונים המראים על עלייה משמעותית בקרב הגברים המבצעים ניתוח אף.
ככלל, כמות הגברים המבצעים ניתוחים פלסטיים עלתה ב-43% במהלך 5 השנים האחרונות.

רופאים דיווחו כי כמות יותר גדולה של גברים ביקשו לעבור ניתוח פלסטי באף ביחס למספר הנשים הממוצע המבקש לעבור את הניתוח. בעוד גברים היוו 9.7% מכלל המטופלים שביצעו ניתוחים פלסטיים בשנת 2014, שיעורם בקרב מטופלי ניתוח אף מגיע ל-22%.

לדברי מומחים, ישנן מספר סיבות לפופולריות של ניתוח אף בקרב גברים:

· ניתוח אף מצעיר את הפנים –
למרות שהעצמות בפנינו מפסיקות לגדול בסוף תקופת ההתבגרות, הסחוס באף ובאוזניים לעולם לא מפסיקים להתפתח אף פעם וגדלים עם הגיל. לכן אנשים מבוגרים ניחנים באף ואוזניים מוגדלים ומסיבה זו מראה אף ואוזניים קטנים מקושרים פעמים רבות לנעורים.

· זה נראה טבעי –
ניתוח אף הוא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר, מכיוון שברוב המקרים כאשר נעשה על ידי רופא מקצוען ומיומן, אינו ניתן להבחנה ומשתלב בפנים בצורה טבעית. בניגוד לניתוחים כמו הגדלת חזה, במטרתו להבליט את החזה ולגרום לו להתבלט בגוף, בניתוח אף המטרה היא הפוכה – ליצור אף טבעי והתוצאה האידיאלית היא שלא יהיה ניתן להבחין כי המטופל עבר ניתוח פלסטי.

בחירת המנתח הפלסטי הנכון

כמו ניתוחים פלסטיים רבים, גם ניתוח אף הוא יותר אמנות מאשר מדע. לכן בחירת מנתח פלסטי מנוסה ומקצועי הינה קריטית להצלחת הניתוח וליצירת מראה טבעי מצד אחד ומחמיא מצד שני. ניתוחים פלסטיים, על אף שהינם פופולריים גם בקרב גברים וגם בקרב נשים, אינם עניין שבשגרה לרובנו. ההחלטה לעבור ניתוח אינה קלה עבור אף אחד, ולכן חשוב לוודא שהנכם נמצאים בידיים טובות וכך להגדיל את הסיכויים שתהיו מרוצים מהתוצאה שתתקבל.

 

נגישות