תפריט

הסרת שיער בלייזר: אני והלייזר שלי

הסרת שיער בלייזר: החיפוש אחר הפתרון המושלם

לאחר שעות אין סופיות של מלחמה בשיער המיותר, הרהרתי: אולי אלך לקוסמטיקאית שהחברה הכי טובה שלי הלכה אליה? אבל אז הבנתי שהלייזר הוא לא בדיוק לייזר, והצמיתות היא לא בדיוק צמיתות. או שאולי אני אקנה מכשיר ביתי להסרת שיער לצמיתות? ואחרי שקניתי אותו מצאתי את עצמי שוב משועבדת למריטת שיער – מורט עצבים!

הקץ לשעבוד!

בסוף קיבלתי החלטה: אני הולכת למכון שחרט על דגלו את המשפט: "תגידי יפה שלום לשיער המיותר כי את נפרדת ממנו לנצח". הלכתי למכון שמחה ומאושרת, כשאפילו שלוש השערות שבצבצו מעל שפתי העליונה, לא העיבו על השמחה הכנה והאמיתית שלי בדרך להגשים את החלום. כשנכנסתי למרפאה קיבלו את פני הפקידות המחויכות וממוסקרות הריסים, היועצת עטה עלי עם שלל הטיפולים ה-"מדהימים" וה-"מהממים" והתוצאות המבטיחות. ואז גילית שזאת אותה אדרת בשינוי גברת: "מי שתעשה לך את הטיפולים היא קוסמטיקאית סופר אקסטרה פארא רפואית שעברה את ההכשרה שלה בהארוורד של הקוסמטיקאיות", אמרה היועצת "בשום מקום אחר לא תמצאי דיפלומה כזאת". ואכן הסכמתי עם דבריה. בשום מקום אין דיפלומה כזאת.

החלטתי לפנות לרופא

מה כבר רציתי? להיפטר מעולו המעיק של השיער המיותר?! אז חיפשתי את הפתרון מכיוון אחר. מי אני רוצה שיסיר את השיער המיותר? למי אני פונה כשיש לי איזושהי בעיה גופנית שמטרידה אותי? לרופא! וזה בדיוק מה שחיפשתי! רופא שיבצע הסרת שיער. וככה הגעתי לפרופורציה.

קבעתי פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות והגעתי לסניף הקרוב למקום מגורי, מה שהפך את העניין למאוד נוח. כשנכנסתי, אני חייבת להודות שגם כאן הפקידות הנחמדות קיבלו אותי בחיוך רחב פלוס הזמנה לשתייה קרה. הן תמיד נחמדות ומחויכות, השאלה מה מסתתר מאחורי החיוך – וזה מה שחשוב.

בפגישה עם היועצת – נכון, גם היא היתה מחוייכת ונחמדה – היא הסבירה לי בצורה מפורטת ומקצועית על פעולת הסרת השיער בלייזר, כמה זמן הטיפולים ימשכו, מהי כמות הטיפולים המשוערת שאני אצטרך לעבור ואפילו הציעה לי לבדוק "איך זה מרגיש" ולנסות בנקודה קטנה על העור שלי את מכשיר הלייזר. אני חייבת להודות שקרוב הזרוע היה מלווה בחשש קל, אבל היה חשוב לי להבין באיזה סוג של כאב מדובר: אם מהזן הנסבל או אם מהזן של "אמא'לה" מלווה בעצימת עיניים וחריקת שיניים. שמחתי לגלות שהתשובה הראשונה היא הנכונה.

הסבר מפורט לגבי התהליך

גם הרופאה שהייתה שם הסבירה לי בדיוק איזה תהליך אני אעבור עד לפרידה הסופית מהשיער שמלווה אותי באופן צמוד כבר שנים רבות. אבל היא לא חייכה. אבל זה לא ממש משנה, כי מבחינתי מי שאמור להיות מקצועי, אז זווית עיקול השפתיים שלו פחות חשובה לי. הרופאה הסבירה לי בדיוק על עוצמת מכשיר הלייזר, איזו עוצמה מתאימה לעור ולשערה שלי, וככול שמתקדמים בטיפולים גם עוצמת הלייזר משתנה בהתאם לכמות השיער הפוחתת והמידלדלת באזור המטופל. הייתי כל כך מאושרת שמצאתי את המקום הנכון ביותר עבורי לבצע הסרת שיער בלייזר שישים את הקץ לשעבוד!

הניסיון שעושה את ההבדל

ברשת מרפאות פרופורציה פועלת מחלקת הסרת שיער בלייזר שמובילה את התחום כבר משנת 1997. הטיפולים מתבצעים ע"י צוות מקצועי ומיומן, מותאמים באופן אישי לכל מטופל או מטופלת, באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים והיעילים ביותר. אז אל תתלבטי – חייגי!

לפרטים נוספים והזמנת ייעוץ רפואי להסרת שיער בלייזר חייגו 03-5138801

נגישות