תפריט

טיפול הסרת שיער בלייזר ברשת מרפאות פרופורציה

החלטתם לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר? צודקים! אבל רגע לפני שאתם מתחילים, חשוב לדעת כי לא כל אחד מתאים לטיפול. כבר בעת פגישת הייעוץ יעשה אבחון למידת התאמתך וכי יעילתו עבורכם תהיה גבוהה. כחלק מהקוד האסתטי אליו אנו מחויבים בפרופורציה, אנו מגדירים לא רק אילו טיפולים נעניק וכיצד, אלא גם באילו תנאים לא נוכל להעניק טיפול מסוים כדי להגיע לתוצאה מיטבית.

בפגישת הייעוץ, ישאלו אודות מצבכם הרפואי, יערכו תיאום ציפיות ויתאימו עבורכם את סדרת הטיפול הנכונה לכם. לעתים תימצא חוסר התאמה לטיפול שמקורה אינו נעוץ בהיסטוריה הרפואית אם כי בעובדה הפשוטה ששיער הגוף באזור הטיפול חסר פיגמנט.

בפרופורציה עובדים עם טכנולוגיית הלייזר החדשנית והמתקדמת בעולם "סופרנו טיטניום" אשר הורסת את זקיקי השיער בעזרת קרן לייזר ב 3 אורכי גל שונים ( 785nm,810nm, 1064nm ) החודרת אל שכבת הדרמיס בה נמצאים זקיקי השיער, קרן הלייזר מזהה את פיגמנט השערה ובכך מאתרת את מיקומה, מחממת אותה באופן ממוקד והורסת את זקיק השערה שתפקידו להצמיח שיערה חדשה.

ועל כן, קרן הלייזר אינה מסוגלת לאתר שיערה שאין בה פיגמנט, כלומר שיערה לבנה או בהירה שהפיגמנט בה מועט.

לכן, לא ניתן להגדיר בעזרת "רשימת מכולת" מי מתאים ומי אינו מתאים לטיפול. מידת ההתאמה משתנה על פי גוון השיער ולכן יש לבחון כל מקרה לגופו. אם הנכם בעלי גוון שיער בלונדיני, לבן או ג'ינג'י מרבית הסיכויים שטיפול בעזרת לייזר לא יניב עבורכם תוצאות. יחד עם זאת, אם ברצונכם להיות בטוחים, אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישת ייעוץ עם אנשי המקצוע שלנו.

 

 

במקרים בהם לא ניתן לבצע טיפול על הצד הטוב ביותר ועל פי הסטנדרטים שהגדרנו ברשת מרפאות פרופורציה, אנו נסרב לבצע את הטיפול ונסביר על כך למטופל.
למידע נוסף, השאר/י את פרטייך האישיים בטופס שבתחתית עמוד זה ונציג ייצור עמך קשר בהקדם האפשרי.

נגישות