תפריט

החלטתם לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר? צודקים! אבל רגע לפני שאתם מתחילים, חשוב לדעת כי לא כל אחד מתאים לטיפול. בטרם נפעיל את מכשיר הלייזר, יש לוודא בעזרת בדיקת התאמה כי הטיפול יהיה יעיל עבורכם. חשוב לציין בהקשר זה, כי אי התאמה לא בהכרח פירושה כי הטיפול יזיק לכם, אלא כי הטיפול לא ייתן לכם את התוצאה המקסימלית וייתכן כי לא ישפיע בכלל.

כחלק מהקוד האסתטי שיצרנו ואליו אנו מחויבים בפרופורציה, אנו מגדירים לא רק אילו טיפולים נעניק וכיצד, אלא גם באילו תנאים לא נוכל להעניק טיפול מסוים, שכן חלק משירות מקצועי הוא ליצור התאמה בין המטופל לטיפול.

עור בהיר וגוון שיער כהה יוצר ניגודיות אשר מאפשרת לקרן הלייזר להתמקד בפיגמנט הכהה שבשורש השערה בצורה מדויקת, עד למצב של הרס השערה. שערה שהזקיק שלה נהרס, לא תחזור לצמוח שוב. ככל שקיימת ניגודיות גדולה יותר, כך הטיפול הופך יעיל יותר.

לכן, לא ניתן להגדיר בעזרת "רשימת מכולת" מי מתאים ומי אינו מתאים לטיפול. מידת ההתאמה משתנה על פי גוון העור וגוון השיער ולכן יש לבחון כל מקרה לגופו. אם הנכם בעלי גוון עור בהיר במיוחד וגוון שיער בלונדיני, לבן או ג'ינג'י או גוון עור כהה ושיער כהה, מרבית הסיכויים שטיפול בעזרת לייזר לא יניב עבורכם תוצאות. יחד עם זאת, אם ברצונכם להיות בטוחים, אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישת ייעוץ עם אנשי המקצוע שלנו.

במקרים בהם לא ניתן לבצע טיפול על הצד הטוב ביותר ועל פי הסטנדרטים שהגדרנו ברשת מרפאות פרופורציה, אנו נסרב לבצע את הטיפול ונסביר על כך למטופל.

נגישות