תפריט

הסרת שיער – לתחושה נוחה יותר

ידוע לכל כי בני המגזר הדתי באופן כללי וזה החרדי בפרט, עוטים על גופם שכבות רבות של ביגוד, מסתירים את איברי גופם גם בימים השרביים של המזרח התיכון וחווים את הקיץ הישראלי בעצמה רבה. גברים לא מעטים ניגשו לאחרונה אל הרב ואף קבלו ממנו את האישור המיוחל: הסרת שיער בלייזר מאזורי הגוף המכוסים, על מנת שיוקל להם בחודשים מרובי הלחות ובכך יתאפשר להם גם לחוש נינוחים יותר כשהם עוטים שכבות וגם הדבר יסייע להם להימנע מתופעות עור מעיקות כמו פטרת, גרד, פריחה וכדומה, אשר נגרמות כתוצאה מחיכוך הביגוד הכבד כשהוא בא במגע עם השיער שעל הגוף.

פתרון הלכתי

הגברים, כמו גם הנשים, מוצאים בהסרת השיער בלייזר מחלקי גופם יתרון הלכתי נוסף; עם פחות שיער על הגוף, הטבילה במקווה מטהרת יותר. כך על פי משנתם של כמה ממקורותינו. טיפולים אלה הפכו כל כך פופולריים כל כך במגזר הדתי והחרדי גם מהסיבה הזו, כך שלא רק שהם מקובלים ולגיטימיים, אלא הפכו לחלק משגרתם של הנשים והגברים כאחד בקרב המאמינים בזרמי היהדות השונים.

טיפול בדלת פתוחה

טיפולי הסרת השיער בלייזר בגברים יבוצעו על ידי צוות מקצועי ומיומן. במידה והלקוח (דתי/חילוני), מרגיש שלא בנוח לבצע טיפול בדלת סגורה, כיוון שנוצרת סיטואציה מדומה של "התייחדות". ניתן יהיה לארח בחדר גם חבר או מכר של המטופל לטובת תחושת ביטחון נוספת או לבצע את הטיפול, כשדלת חדר הטיפולים פתוחה לרווחה.

טיפול הסרת שיער בלייזר שינה את חייהם של נשים וגברים רבים, מהמגזר ובכלל- אבל חשוב לנו להזהיר ולהסב את תשומת לבכם, הלקוחות הפוטנציאליים, מפני טעויות נפוצות המתרחשות על ידי מטפלים שונים ממכונים או קליניקות פרטיות:

טעויות שאסור לבצע

הסרת שיער בלייזר מאזור הפנים

נשים דתיות אשר פונות לטיפול הסרת השיער בלייזר מאזור הפאות והפוני אשר מבצבץ לטענתן מבעד לפיאה, עלולות להסתכן בבעיה אסתטית חמורה והפוכה: שיעור יתר בפנים! שימו לב: הסרת שיער באמצעות מכשור הלייזר או מכשירים אחרים, מאזור הפנים, עלולה דווקא להוביל לתוצאה ההפוכה שהיא שיעור יתר בכל האזורים המטופלים ועל כן, למעט אזור השפם, אל תתפתו לבצע את הטיפול באזורים אחרים.

הסרת שיער מאזור הגב והכתפיים

האם ידעתם שאת טיפולי הסרת השיער בלייזר מומלץ לבצע רק לאחר שההתפתחות המינית של המטופל הושלמה? בטרם השלמת ההתפתחות המינית, ההורמונים בגוף עשויים, בין היתר, לגרום להצמחת שיער, ומכאן חשיבותה של בדיקת ההתאמה טרם תחילת הטיפולים.

להתייעץ עם הצוות המטפל

אנחנו מתארים לעצמנו שיש עוד כל כך הרבה דברים שהייתם רוצים ללמוד על התהליך ועל הגוף בטרם תיגשו לטיפולי הסרת השיער בלייזר ולא בהכרח יש לכם את מי לשאול. אנא, התייעצו עם צוות המטפלים המטפלים, גשו למקומות מוסדרים בהם המכשור מאושר על ידי משרד הבריאות והטיפולים מתבצעים על ידי צוות מיומן. כך תוכלו להיות בטוחים לא רק שאתם בידיים טובות ומוסמכות, אלא שתוצאות הטיפול יהיו לשביעות רצונכם ובמינימום תופעות הלוואי, אם בכלל יהיו.

אנחנו זמינים עבורכם בסניפים שלנו לפגישות ייעוץ אישיות עם אנשי הצוות המובילים בתחום הסרת השיער בלייזר.

 

נגישות