תפריט

מהי המתנה המושלמת לחג האהבה?

כמו בכל יום אהבה, אנשים רבים מתחבטים במתנה המושלמת עבור בן/בת הזוג.

באתר האינטרנט הבריטי, "מדריך המנתח הטוב", שעיקרו חוות דעת מטופלים על ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים, שמו לב לעלייה בשאלות והתלבטויות של גברים רבים בנוגע לתגובה הראויה להתמודדות הלא פשוטה של בנות זוגן לסוגיית ההתבגרות.

בין השאלות הרבות שנשאלו, השאלה שחזרה על עצמה הייתה: "איזה טיפול אסתטי אני יכול להעניק כמתנה מבלי להעליב אותה?"

"כאשר קיבלנו את השיחות הראשונות, נדהמנו שגברים בכלל חושבים בכיוון הזה" אומרת קארן ליביה מהאתר "וככל שיום האהבה מתקרב, עולה מספר השאלות מאותו הסוג".

בתגובה לכך, לקחו באתר את הנושא לקהל הנשי, ודרך הרשתות החברתיות שאלו את הבנות אילו טיפולים אסתטיים נחשבים ראויים (אם בכלל), כמתנה ליום האהבה.

טיפול אסתטי: מתנה רצויה בקרב רוב הנשאלות

למרבה ההפתעה, 78% מהנשאלות ענו כי יתרשמו באם בן זוגן היה מעניק להן טיפול אסתטי במתנה. 15% העידו כי תהיינה מרוצות, אך מודאגות ו-7% אמרו כי ירגישו מעט נעלבות או לא שמחות למתנה שכזו.

המשתתפות בסקר גם דירגו את הטיפולים האסתטיים שהכי היו רוצות לקבל כמתנה ליום האהבה, בראשם הסרת שיער בלייזר ו עיבוי שפתיים – גברים לתשומת לבכם!

אם לשפוט על פי התוצאות הללו, כנראה שפרחים ושוקולד כבר לא מספקים ושטיפול אסתטי בתור מתנה כבר לא נחשב לרמיזה דקה ומעליבה אלא פינוק של ממש, כמו ספא למשל.

האמת היא שטיפול הסרת שיער בלייזר כמתנה ליום האהבה, יכול להיות רעיון נהדר שגם יקל על חייה של בת הזוג ויחסוך לה לטווח הרחוק המון זמן וטרחה בהיפטרות משיער גוף מיותר…

יחד עם זאת, המליץ האתר לגברים שעומדים להעניק לבנות הזוג טיפול אסתטי במתנה, לדבר קודם עם האישה וליידע אותה על המתנה המתקרבת כדי לוודא שמדובר במשהו שהיא באמת רוצה.

נגישות