תפריט

מראה חלק ואסתטי לא רק ברגליים

ואמנם בדרך כלל כאשר מדברים על הסרת שיער בלייזר מתרכזים באזור הרגליים, שחשופות גם לא בבגד ים, אך כאשר מדובר על יצירת מראה חלק ואסתטי גם בחוף הים או בשפת הבריכה, הסרת שיער בלייזר יכולה להיות יעילה מאוד לאזור המפשעות ובית השחי.

למעשה, אזור המפשעות ובית השחי הם הפופולריים ביותר בתחום טיפולי הסרת השיער בפרופורציה. הסיבה היא הנוחות שהליך זה מאפשר. אפשר להרגיש ספונטנית שוב, ללכת עם בגדי ים יותר נועזים, ללבוש גופיות ולהרגיש חופשיה ונינוחה בקיץ.

המשמעות הבריאותית בהסרת השיער

מעבר ליתרון האסתטי להסרת שיער במפשעות ובית השחי יש גם משמעות בריאותית. השיטות הביתיות להסרת שיער ובראשן גילוח, יכולות להתברר כמזיקות במקרים מסוימים.

למעשה, הסרת שיער מאזור המפשעה בשיטות כמו גילוח, שעווה, מריטה או מכונה יכולה להיות בעלת השלכות שליליות.
שיטות אלו מזיקות לזקיק השערה וכן עלולות לגרום להיווצרות חיידקים וזיהומים באזור, היות והעור סביב פי הטבעת רגיש מאוד. ראשית כל, התפתחות החיידק פוליקוליטיס – חיידק התוקף את זקיק השערה ומתבטא בפצעונים מוגלתיים ואדומים. חיידק זה נפוץ מאוד לאחר הסרת שיער בגילוח, שעווה, מכונה או מריטה. שנית, הסרת השיער מהמפשעות בשיטות ביתיות באה לרוב בגלל הרצון ללבוש בגד ים ולפיכך נשים רבות יוצאות לחוף הים מיד לאחר הסרת השיער, סביבה בה נחשפים יותר לזיהומים.

מניעת צמיחה הפוכה

בנוסף, מריטת השיער יכולה לגרום ל"צמיחה הפוכה" – תופעה כואבת המתרחשת כאשר השער צומח באופן תת עורי כיוון שאינו מצליח לעבור את שכבת האפידרמיס של העור. הסרת שיער בלייזר תעזור להימנע מכל הכאבים והסיכונים הבריאותיים הכרוכים בגילוח, שעווה או מריטה וכמובן תאפשר את החופש להיות ספונטנית בכל מצב.

אמנם מדובר בהליך ארוך טווח, שכן התוצאה הסופית תתקבל לאחר סדרת טיפולים, אך יש לקחת בחשבון כי גם מי שתתחיל את הטיפולים בתקופת האביב, תוכל ליהנות מהתוצאות ולו באופן חלקי מכיוון שכמות השיער הולכת ופוחתת מטיפול לטיפול כך שגם אם לא הסתיימו כל הטיפולים באמצע הקיץ, עדיין קל הרבה יותר להתמודד עם השיער.

בדיקת התאמה

חשוב לציין כי לפני שניגשים לטיפולי הסרת שיער בלייזר, חשוב מאוד להקפיד על בדיקת התאמה על ידי אשת מקצוע מיומנת, שכן הטיפול לא יעניק תוצאות מקסימליות לכל אחת.

אנו בפרופורציה מגדירים באילו תנאים לא נוכל להעניק את הטיפול, ובמקרים בהם לא ניתן להשיג את התוצאות הטובות ביותר ועל פי הסטנדרטים של רשת מרפאות פרופורציה, אנו נסרב לבצע את הטיפול ונסביר על כך למטופל.

נגישות