תפריט

כבר לא צריך לחכות ל"גיל המתאים"

הדור החדש של טכנולוגיית הסרת שיער בלייזר מספק יתרונות משמעותיים כמו תהליך מהיר יותר, בטוח ובטיחותי יותר המשיג תוצאות לאורך זמן. אחת ההתקדמויות המשמעויות היא שניתן להתחיל טיפולים כבר מגיל 12. המסלולים המוצעים בפרופורציה כוללים גם מסלולים ללא הגבלה, בהם ניתן לקבל החזר כספי על יתרת המסלול ברגע שהגעתם לתוצאה הרצויה.

הסרת שיער בלייזר בגיל הבגרות - אילוסטרציה
מכון אסתטיקה או קוסמטיקאית? על מה חשוב להקפיד

מכונים רבים מציעים היום שירותים כאלו ואחרים של הסרת שיער בטכנולוגיות שונות. לפני שאתם מגיעים אל מכון אסתטיקה קרוב או אל הקוסמטיקאית השכונתית ואולי משלמים על כך ביוקר, יש כמה דברים שכדאי לכם לשים לב אליהם בבחירת רשת המרפאות האסתטיות בהן תבחרו לבצע הסרת שיער.

  • הגיל להתחיל בזכות טכנולוגיות מתקדמות וניסיון של שנים, ב"פרופורציה" ניתן להתחיל בהליך של הסרת שיער בלייזר כבר בגיל  12 ולגרום לגיל ההתבגרות לעבור כמה שיותר חלק. על אף העובדה כי המכשור הקיים מתקדם ובטוח מספיק כדי להתחיל בטיפולים עוד לפני כן, ברשת "פרופורציה" ממליצים, למרות הלחץ והאתגרים הכרוכים בכך, להמתין ולהתחיל את הטיפול רק מגיל 12.
  • מקצועיות יש לוודא כי תהליך הטיפול נעשה בפיקוח רפואי וכי אתם  מגיעים למכון מוכר כך שיש לכם מענה בכל מקרה בו משהו מתנהל לא כמו שקיוויתם. ישנה חשיבות לצוות מקצועי כך שהמטפלת תבצע שימוש נכון ויעיל במכונה, ותדע להתאים את הטיפול לסוג השיערה בכל הפרמטרים; מהירות, חום, עור שזוף וכיו"ב. רק רמה גבוהה של מקצועיות תוכל להביא אתכם אל התוצאות הרצויות.
  • חוויית שירות אין ספק שמדובר בתהליך מאוד רגיש או אף אינטימי. ישנה חשיבות מכרעת לכך שתרגישו בנוח בכל פעם כשאתם מגיעים לטיפול, בכל גיל ובמיוחד בגילאים הצעירים. ברשת "פרופורציה" תמצאו צוות מומחים מקצועיים המתמחים גם בגילאים צעירים ששם לב לפרטים הקטנים ביותר, כדי שאתם תרגישו בנוח; דאגה למתקנים נוחים ומפנקים, סדין חשמלי שיחמם את הגוף בזמן הטיפול, ובראש ובראשונה היחס הרגיש והנעים של המטפלות והמתאמות.
  • תוצאות לאורך זמן רשת פרופורציה מציעה מסלול של הסרת שיער ללא הגבלה, עד לקבלת התוצאות הרצויות, בכל שלב בחיים. במידה ובחרתם במסלול מסוים והגעתם לתוצאות הרצויות לפני כן, תקבלו החזר כספי מלא על ההפרש. ככה יודעים שברשת "פרופורציה" מאמינים ביכולות שלהם לספק לכל אחד גוף חלק לאורך זמן, שכן התוצאות הטובות מגיעות בזכות המקצועיות, המכשור המתקדם וכמובן בזכות האיכות הכוללת של הטיפול.

כעת, כשיש לכם את הכלים לבחון את המשך ההתקדמות בתהליך הסרת שיער בלייזר, הנה כל מה שחשוב שתדעו על התהליך עצמו

 

מענה ייעודי לגיל הצעיר

ב"פרופורציה" מקפידים בכל טיפול, ובמיוחד בטיפולים לגילאים צעירים על כל הפרטים. כך, ניתן ליהנות מחדרי טיפול מתקדמים ומפנקים המאובזרים בסדיני חימום, מוסיקת רקע ובקרת טמפרטורה. בנוסף קיימים חדרי המתנה מפנקים עם מסכי טלוויזיה ענקיים, פינות משקה והתרעננות ועוד. לצד החווייה הנעימה והתומכת, ישנה הקפדה גבוהה על בדיקה מדוקדקת של סוג השיער, התאמת אופי הטיפול ושימוש ב-Soprano Titanium. כל אלו יחד מאפשרים טיפול בטוח ומתקדם בכל גיל, ומעניקים כניסה בטוחה לעולם האסתטי גם בגיל צעיר.

 

תהליך קצר המתאים לכל גווני העור

שיטת  ™SHR הוכחה במחקרים קליניים כמטפלת באופן יעיל בהסרת שערות על כל גווני העור ללא כאב. מדובר בטכנולוגיה שפותחה על ידי חברת "אלמה" והיא עומדת בסיס מערכת ה-Soprano Titanium. בזכות גודל עדשת הלייזר ושתי ידיות הטיפול, השימוש במערכת זו מקצר מקצר ומייעל באופן משמעותי את תהליך הסרת השיער.

 

טיפול ללא כאב תוך שמירה על הרקמות 

בזכות טכנולוגיית ICE™ Plus ,המספקת קירור של העור במקביל להליך הסרת השיער, תהליך הסרת השיער כמעט ואינו מלווה בכאבים. באמצעות בקרת טמפרטורה, נמנע מצב של פגיעה ברקמות העור החיצוניות כך שהטיפול בהחלט לא מלווה בתחושות המוכרות מפעם, ועובר בצורה חלקה גם מבחינה זו.

 

להגיע לכל מקום בגוף   

לכל אחד ואחת צומחות שערות במקומות הרגישים עבורם. ברשת "פרופורציה" משתמשים במגוון של אביזרי קצה, המאפשרים להגיע למקומות רבים. ספוט טיפולי דק מאפשר טיפול הסרת שיער יעיל גם מאזורים צרים שהגישה אליהם מאתגרת או מוגבלת. כך, כל אזור מקבל את הטיפול שמגיע עד אליו תוך וידוא כי מתבצעת הסרה של שיער בכל חלקי הגוף בצורה העדינה ביותר.

 

תוצאות חלקות לאורך זמן

טיפול הסרת שיער בלייזר ברשת "פרופורציה" במערכת המתקדמת נעשה תוך שימוש בגל באורך של  YAG 1064 ננומט. אורך גל זה מצליח לחדור בצורה עמוקה על בסיס זקיק השערה ומבצע א ההסרה בצורה יעילה יותר הנשמרת לאורך זמן רב יותר.

 

להרגיש בטוח

רשת "פרופורציה" מגובה בכ-30 שנים של ניסיון מקצועי, מה שניכר בכל חווית טיפול בכל אחד מסניפי הרשת. מעבר לכך, אין ספק כי המסלולים אותם הרשת מציעה, יש בהם כדי להעיד על הצלחת התהליך. כדי שכל אחד יוכל להרגיש בנוח בגוף שלו, הרשת מציעה מסלולי הסרת שיער שונים וביניהם גם מסלול ללא הגבלה. מאחר והתהליך יעיל וקצר באופן יחסי, הרשת אף מציעה זיכוי על היתרה, במידה והגעתם לתוצאה הרצויה. אין ספק שהתהליך הוא נעים ונוח יותר כשמרגישים בטוחים, את זה פרופורציה כבר יודעים.

 

 

למעוניינים במידע לטיפולים בתחום לחצו על הלינקים למטה:

נגישות