תפריט

להשיג מראה עור צעיר - פרופורציההמראה לא משקרת

את קמה בבוקר, מתארגנת לעבודה ומביטה במראה. התבגרת בחן, זה נכון. אך את יודעת היטב שנקודת מבטך נתמכת בתהליך ארוך של השלמה עצמית. בכל זאת את כבר לא אותה הבחורה הצעירה שבעבר פגשת מידי יום. את אומרת לעצמך: הרווחתי את השינוי בכבוד. עברתי לידות, עליתי וירדתי במשקל, ידעתי ימים של חוסר שינה… אבל מדוע, למען השם, גם הפנים שלי צריכות להשתנות? ומתי קיבלתי את המראה הכעוס? האם זה בגלל הקמטים שהופיעו במצח ובין הגבות?
את עומדת מול המראה ומכירה במציאות: את כבר לא האישה הצעירה שפעם היית. העור הזדקן, התבלה ואיבד מגמישותו. את אמנם מכירה היטב את כל הקלישאות: הגיל עושה את שלו, ההזדקנות בלתי ניתנת לעצירה וכו'. אנשים מעודדים אותך ואומרים שכל קמט שהרווחת ביושר מייצג זיכרון שמהווה את מי שאת, ושהקמטים מוסיפים אופי לפנייך… אך בסופו של יום זו את שמתייצבת מול המראה, והמראה לא משקרת (לעתים אולי רק קצת מרזה או משמינה…).

לעצור את הזמן

שוב מכה בך המחשבה שלאחרונה לא נותנת מנוח, "כמה טוב היה אילו יכולתי לעצור את הזמן, לעכב את כל השינויים במראה ואיתם גם את הופעת קמטוטי ההבעה בצדי העיניים." את לא יכולה שלא להתפתות ומותחת באצבעותייך את העור במקומות שבהם צצו קמטי הגיל, במאמץ רב את מנסה לטשטש אותם, להגביה מעט את עצמות הלחיים, למתוח קצת את העיניים הצידה ולהפליג בדמיונך אל המראה החדש שלך ואז את מבינה- כך בדיוק אני רוצה להיראות!

הפתרון הטבעי – חומצה היאלורונית

גם אני הייתי במקום הזה. חיפשתי כיצד להחזיר לעור הפנים את המראה הצעיר ולפגוש שוב בראי את האישה שאני מכירה… חיפשתי באינטרנט אחר הפתרונות הקיימים בשוק, הגעתי לפגישות ייעוץ והוצעו לי אלטרנטיבות רבות. חלקן קרצו יותר וחלקן פחות אך הפתרון שהסב את תשומת ליבי היה טיפול הזרקות של חומר הנקרא בעגה המקצועית "חומצות היאלורוניות".
מדובר בחומר טבעי למילוי קמטים, הטיפול הוא קצר ובטוח ולא מצריך שולחן ניתוחים, אין תופעות לוואי. ולגבי התוצאות – אותן ניתן לראות ממש כמה דקות אחרי ההזרקות.

רשת מרפאות פרופורציה מתמחה בטיפולי הזרקת חומצות היאלורוניות למילוי קמטים.

תוצאות מידיות וללא תופעות לוואי
הפתרון היעיל והפופולרי ביותר למילוי קמטים הוא ללא ספק הזרקת חומר מילוי זמני מסוג חומצה היאלורונית לשכבת הדרמיס (השכבה האמצעית של העור). תופעות לוואי או תגובות אלרגיות הן נדירות מאד, משום שמדובר בחומרים טבעיים הנמצאים בעור ממילא: קולגן ואלסטין.

פתרון מצוין לפנים חלקות וצעירות

באמצעות חומצה היאלורונית ניתן לטפל במגוון פגמים בעור הפנים:

קמטים בצדי הפה והאף
מילוי ועיצוב שפתיים
פיסול אף
הרמה ועיצוב עצמות לחיים
מילוי נפחים באזורים שונים בפנים

תענוג לפגוש את עצמי שוב במראה

כמי שעברה את הטיפול ומרוצה מאד, ריכזתי עבורכן כמה עובדות שיעזרו גם לכן להחליט:

1. טיפול מילוי קמטים מעניק לעור מראה צעיר כבר מהטיפול הראשון.

2.הטיפול אינו כואב, אורך מס' דקות ללא צורך בתקופת החלמה וללא תופעות לוואי.

3. חומרי המילוי הם טבעיים: קולגן וחומצה היאלורונית. הקולגן נמצא בעור באופן טבעי ונחשב לחומר פופולארי למילוי והעלמת קמטים, מה גם שהחדרת החומר במהלך טיפול מגבירה את המאגר הטבעי שלו בגוף. החומצה היאלורונית מוחדרת בזמן הטיפול מתחת לעור ומושכת אליה מולקולות מים אשר יוצרות נפח ומתיחה באזור הקמט וממלאות אותו.

4. חומרי המילוי משמשים להוספת נפח לפנים והצערת מראה הפנים וכן לעיצוב, הדגשה ומילוי שפתיים. חומרי המילוי הינם איכותיים ויעילים במיוחד, ונושאים את אישור משרד הבריאות, ה- FDA האמריקאי וה- CE האירופאי.

5. טיפול מוקדם יכול למנוע את הופעת הקמטים בגילאים מאוחרים יותר.

6. פגישת הייעוץ עם הרופא טרם הטיפול, הינו שלב חשוב ומכריע לשם תוצאות טיפול רצויות. על מנת לקבל תוצאה רצויה בעלת מראה פנים טבעי, יש לבדוק היטב את המרפאה ולברר על הרופא המטפל טרם הטיפול. חשוב לבקש לראות תמונות של מטופלים לפני הטיפול ואחריו, ואף לקבל שמות של מטופלים ממליצים.

לסיכום, אני עשיתי את הטיפול ומאוד מרוצה…

ושמישהו רק ינסה לקחת ממני את המראה 🙂 

 

מרחיב ד"ר מרסלו מיטק, רופא בכיר במחלקת טיפולי האסתטיקה ברשת מרפאות פרופורציה:

 • הזרקת חומצה היאלורונית הינו הטיפול היעיל והפופולרי ביותר להעלמת קמטים.
 • מדובר בחומר טבעי הנמצא בעורנו, שייצורו פוחת עם השנים. הזריקות ממלאות אותו מחדש בתוך הקמט ויוצרות נפח – וכך הקמט מתמלא ונעלם לעין.
 • תיאורטית ניתן להתחיל בטיפול ההזרקות החל מגיל 18 ואילך, אך אני ממליץ להתחיל בסביבות גיל 30, תלוי במצב הקמטים והנתונים הגנטיים של המטופל/ת.
 • תגובות המטופלות חיוביות ביותר: הן לרוב מדווחות על פידבקים משמחים מהסביבה, על כך שהן נראות הרבה יותר רעננות וחיוניות, ועורן נראה צעיר יותר.
 • בחומצות ההיאלורוניות ניתן לבצע טיפולי עיצוב מגוונים לפנים, שתוצאותיהם מחזיקים לאורך זמן כמפורט:
  פיסול אף – עד שנתיים.
  שפתיים – 4-6 חודשים.
  בין הגבות – עד 3 שנים.
 • תיאורטית, ניתן להגיע לתוצאה של פנים חלקות לגמרי, אך איני ממליץ למחוק לחלוטין את כל הקמטים, כדי שלא להגיע למראה "פלסטיקי" או לא טבעי.
  קמטי הבעה מחוקים לחלוטין נראים מוזר, משום שלכל פנים באופן טבעי מכילים קמטי הבעה, המעניקים מראה אנושי ובעל אופי.
נגישות