תפריט

הסרת שיער בלייזר היא הטיפול האסתטי הפופולרי ביותר בישראל בשנים האחרונות, כך שאין צורך להציג אותו. יחד עם זאת, במהלך השנים השתנו דברים רבים בתחום. אם פעם אנשי המקצוע של פרופורציה היו רואים בעיקר לקוחות נשים, עם הזמן נצפו יותר ויותר גברים בחדרי ההמתנה.

נורמות חברתיות – או צורך אמיתי?

חלק מהשינויים בתחום היו תוצאה של נורמות חברתיות ותרבותיות (הסרת שיער מהמפשעה, הסרת שיער לגברים מאזור הבטן והחזה) וחלקם נבעו מתוך צורך אמיתי (האקלים הישראלי המביא אותנו לים במרבית חודשי השנה).
נראה כי הטרנד האחרון – הסרת שיער מכל הגוף – הוא שילוב של שתי הסיבות.

עבור גברים, בנוסף להסרת שיער מהכתפיים, הגב, החזה והבטן, הדרישה מתרחבת עד לאזורים האינטימיים ואפילו לידיים.
אצל נשים, הבקשה היא להסיר שיער מאזור הבטן והגב התחתון, כאשר המטרה ברורה – להישאר חלקים לחלוטין ללא אזור אחד שעיר בכל הגוף.

הרעיון שעומד מאחורי הסרת שיער טוטאלית דווקא פרקטי במהותו. אמנם יש אזורים יותר שעירים שיותר דחוף לטפל בהם מאחרים, אך אם כבר מתחילים את הטיפול, מדוע לא להסיר את כל שיער הגוף באותה ההזדמנות? וכך במקום לבצע את הסרת השיער בשלבים עם הפסקות ממושכות, ניתן לסיים את הטיפול אחת ולתמיד.

חייבים להודות שיש הגיון בגישה החלקה לחלוטין. מכשור מתקדם ובטוח וניסיון של שנים הוכיחו כבר כי הסרת שיער בלייזר מעניקה תוצאות לטווח ארוך והינה היעילה ביותר מכל השיטות להסרת שיער. כמו כן, כיום ישנם מכשירים המאפשרים הסרת שיער לגווני עור שונים וסוגי שיער שונים, כך שיותר אנשים יכולים לקבל תוצאות טובות יותר מהטיפול.

כיצד מתבצעת הסרת שיער מכל הגוף?

באופן עקרוני, טיפול הסרת שיער מכל הגוף אינו שונה מהסרת שיער הממוקדת באזור אחד, אלא שכאשר מחליטים להסיר שיער בכל הגוף, המטפל יחלק את הטיפולים לאזורים כך שכל מספר טיפולים יתמקדו באזור אחר, עד להשלמת כל סדרות הטיפולים.

טיפולי הסרת שיער בלייזר בפרופורציה מבוצעים על ידי צוות מיומן ומקצועי בפיקוח רפואי, תוך שימוש במכשור המתקדם ביותר.

 

נגישות